Okenné rolety

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:5,99€

Mini roleta s lankom

5,99 €od 5,39 €

Nástenná roleta

od 12,79 €

Roleta v PVC kazete (ploché vodiace lišty)

od 9,99 €

Roleta v PVC kazete (vodiace lišty typu "C")

od 10,99 €

Vzorkovník tkanín

od 0,01 €

Vzorkovník kaziet a vodiacich líšt

od 0,01 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:60,99€

Rímska roleta

60,99 €od 51,84 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:13,99€

Roleta v hliníkovej kazete (ploché vodiace lišty)

13,99 €od 12,59 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:17,99€

Roleta v hliníkovej kazete (vodiace lišty typu "C")

17,99 €od 16,19 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:6,99€

Mini roleta s lankom skladaná

6,99 €od 6,29 €

Nástenná roleta ULTRA 38 mm

od 76,70 €

Odmasťovacia utierka

od 0,40 €

Terasová roleta

od 76,70 €

STREŠNÉ OKENNÉ ROLETY A MNOHO ĎALŠÍCH


Pre mnohých ľudí môže byť výber správnej rolety skutočnou výzvou. Niet sa čomu diviť, pretože na trhu je k dispozícii veľa druhov roliet. Môžete si zvoliť napríklad rolety vyrobené na mieru, neinvazívne rolety (tzn. rolety na okná bez vŕtania) a mnoho ďalších. Najčastejšie sa roleta vyberá do kuchyne, obývacej izby alebo do spálne. Správne vybraná roleta je nielen mimoriadne funkčná, ale aj krásna dekorácia okna. V súčasnosti môžu mať rolety deň-noc širokú škálu farieb. Podľa účelu miestnosti a jej zariadenia volíme rolety pre plastové okná v jemnejších alebo výraznejších farbách. V ponuke máme aj rolety na drevené okná. Je tiež potrebné pripomenúť, že farba rolety v kuchyni alebo v obývacej izbe má pre našu náladu veľký význam. Preto kupujeme žalúzie v tlmených jemnejších, relaxačných farbách do miestností, kde často relaxujeme, napríklad do spálne alebo obývacej izby. V takýchto prípadoch modrá a zelená sú ideálnou voľbou. Rolety na kuchynské okná môžu byť nezvyčajnejšie. Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s našou ponukou - určite si nájdete niečo pre seba.

OKENNÉ ROLETY – CENY

Veľa ľudí zadáva do vyhľadávača výraz „rolety cena“ alebo „cenník roliet“. Pri výbere interiérových roliet zatiaľ musíme brať do úvahy niekoľko faktorov. Pokiaľ ide o okenné rolety, cena sa bude líšiť v závislosti od rozmerov, modelov, typov. Niektoré z roliet môžu mať neštandardný materiál, napríklad reflexný. Zatemňovacie rolety alebo rolety deň-noc môžu mať tiež inú cenu. Preto je najlepšie využiť ponuku bezplatného ocenenia. Žalúzie pre okná v kuchyni bývajú menšie ako žalúzie pre obývaciu izbu. Okno pod roletou je potrebné starostlivo premerať, aby sa odhadol rozpočet potrebný na zakúpenie. V prípade potreby radi poskytneme odborné poradenstvo!

V našej ponuke nájdete široký výber rôznych roliet do každej miestnosti. V ponuke máme rolety na drevené a plastové okná a rolety na okná s vetračkami. Sme presvedčení, že každý si vyberie správne interiérové rolety, ktoré vyzdobia obývaciu izbu, kuchyňu, jedáleň, domácu kanceláriu, detskú izbu a ďalšie miestnosti. Máme veľmi širokú škálu rôznych interiérových roliet! Nájdete plisé rolety, rolety deň-noc a mnoho ďalších.

OKENNÉ ROLETYOkenné rolety sú nielen skvelou dekoráciou každého okna, ale aj spôsobom, ako zabezpečiť pohodlné podmienky vo vašom domácom prostredí. Správne zladené rolety v obývacej izbe, kuchyni, jedálni, detskej izbe zabránia prehriatiu miestnosti. Navyše si môžete zvoliť moderné a funkčné rolety deň-noc, ktoré pozostávajú zo striedajúcich sa pruhov tieniacej a priehľadnej látky. Vďaka nim môžete obmedziť množstvo slnečného žiarenia v miestnosti a zároveň si stále zaručiť prístup k prirodzenému svetlu. Toto je dobrá voľba, najmä ak pracujeme alebo sa učíme doma. V súčasnosti sú rolety dostupné v rôznych farbách. Vďaka tomu môžete prispôsobiť vhodné okenné tienenie k zariadeniu miestnosti. Ďalšou výhodou takýchto okenných roliet - cena, ktorá je mimoriadne atraktívna.OKENNÉ ROLETY NEINVAZÍVNE

Okenné rolety bez vŕtania, teda neinvazívne, nevyžadujú pri montáži veľa práce. Je potrebné ich len správne nasadiť. Populárne sú výrazné aj pastelové farby. Stojí za to venovať pozornosť tomu, či máme cez deň problém s príliš veľkým slnečným žiarením. Potom budú dobrou voľbou rolety v tmavších farbách. Pastelové, klasické odtiene, napríklad béžová a sivá, budú univerzálnou a nadčasovou voľbou pre akýkoľvek interiér. Ak si chceme zabezpečiť 100% zatemnenie, napríklad v spálni alebo detskej izbe, volíme rolety v tmavých odtieňoch alebo zatemňovacie rolety. Tieto typy sú taktiež v našej ponuke.

VNÚTORNÉ ROLETY PRE KAŽDÝ INTERIÉROchrana pred slnkom je nesmierne dôležitá. Je to dôležité hlavne v spálni, pretože pre zabezpečenie primeraného pohodlia pri spánku sa musíme pokúsiť získať vhodné podmienky. Dôležitá je teplota - nesmie byť príliš teplo - ale tiež množstvo svetla. Oveľa lepšie je odpočívať, keď do miestnosti nepreniká intenzívne slnečné svetlo, ktoré vás môže zobudiť. V lete sa navyše miestnosť s oknami orientovanými na východ a juh veľmi rýchlo zahreje, čo ovplyvňuje komfort spánku a celkový komfort pobytu v danej miestnosti. Správne zvolené žalúzie sú preto v tomto prípade mimoriadne dôležité.
ROLETY PRE PLASTOVÉ OKNÁ

Dnešné vnútorné rolety sú k dispozícii v rôznych prevedeniach, farbách a modeloch. Môžete si teda zvoliť klasické rolety na vodiacich lištách. Všetko závisí od efektu, ktorý chcete dosiahnuť. Na zabezpečenie súkromia vám budú stačiť klasické vnútorné rolety. Rolety deň-noc sú univerzálnym riešením, ktoré v noci poskytuje adekvátne zatemnenie pre pohodlný spánok. Počas dňa však môžete do miestnosti vpustiť toľko svetla, koľko chcete, pretože sami si nastavujete úroveň tienenia. Rímske rolety sú naopak ideálne pre letné horúčavy. Umožňujú vám výrazne znížiť dopadajúce slnko a zabrániť prehriatiu. Vďaka tomu zostane miestnosť v lete príjemne chladná. Toto je spôsob, ako ochladiť svoj domov bez nutnosti zapínania klimatizácie.

OKENNÉ ROLETY – FUNKČNÝ DOPLNOK A VNÚTORNÁ OZDOBA

Okenné rolety sú nielen funkčným doplnkom, ale aj efektnou dekoráciou interiéru. Ak si vyberiete zo širokej škály vzorov a farieb, rolety určite zladíte s dekoráciou vášho bytu. Látkové rolety sú k dispozícii vo forme kaziet, vďaka čomu nevytŕčajú a pôsobia veľmi esteticky. Nájdete tiež výber vnútorných nástenných alebo mini roliet. Takéto modely sa zasa budú perfektne hodiť do menších okien. Ďalej ponúkame rolety s prívodom vzduchu.

MÔŽU LEN VONKAJŠIE ROLETY POSKYTOVAŤ PERFEKTNÉ TIENENIE?

Vonkajšie rolety sú vyrobené z iných materiálov ako látkové rolety. Z tohto dôvodu poskytujú optimálne tienenie. Túto úlohu dobre spĺňajú aj vybrané modely vnútorných roliet. Rolety deň-noc vám umožňujú ľubovoľné nastavenie tienenia. Na druhej strane, zatemňovacie modely, keď sú zakryté, poskytujú optimálne podmienky pre spánok, pretože neprepúšťajú svetlo. Takže si môžete myslieť, že je večer, keď sú tieto rolety počas dňa stiahnuté. Okrem toho rolety inštalované vo vnútri domu majú oveľa nižšie náklady ako externé modely.

Odporúčame vám využiť našu ponuku. Môžete si vybrať z mnohých farieb a modelov roliet: klasické, deň-noc, rímske, neinvazívne a invazívne. Ak si chcete kúpiť rolety, po personalizácii vybranej rolety si pozrite cenník na stránke produktu. Určite nájdete ideálny model pre váš domov. Okenné rolety na mieru - priamo od výrobcu.

Predokenné žalúzie

Predokenné žalúzie alebo kazetové rolety či voľne visiace rolety sú výbornou voľbou pre každého, pretože nás nielen ochránia pred slnečným žiarením a nadmerným teplom, ale skryjú nás aj pred zrakmi zvedavých susedov či okoloidúcich. Okrem toho je predokenná roleta atraktívnym doplnkom, ktorý vytvára náladovú výzdobu miestnosti. Jednoduchá montáž a intuitívny návod robia predokenné rolety ideálne pre každodenné použitie a domácu montáž. Ak si nie ste niečím istý, kontaktujte nás. Pokúsime sa v rámci možností pomôcť a poradiť, ktorá predokenná roleta bude ideálna do vašich izieb.

Univerzálne rolety

Univerzálne rolety? No a čo? Väčšinou ide o rolety s jednoduchým dizajnom, dosť neutrálnym odtieňom materiálu a jednoduchou montážou a používaním dospelými aj deťmi. Univerzálne žalúzie by sa mali dobre inštalovať na miesta, kde sa zdržiava celá rodina. Univerzálne žalúzie sú dobrým riešením aj do bytov zariadených na prenájom, pretože dávajú možnosť voľného usporiadania priestoru a neodvádzajú pozornosť od zvyšku nábytku či doplnkov v byte. Oplatí sa do nich investovať tak, že si ich objednáte na našej stránke, pretože si môžete byť istí, že si vyberáte solídny poľský výrobok.

Vzorované predokenné rolety

Máme pre vás skvelú správu. V našej predajni nájdete rôzne faktúry a tlačoviny na rolety. Chcete hladké žalúzie? Alebo možno vzorované okenné rolety? Alebo sa možno chcete naučiť, ako vyzdobiť okno v kuchyni? Bez ohľadu na váš výber sme schopní pre vás vyrobiť prakticky akékoľvek rolety. Záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov, a preto vynakladáme maximálne úsilie, aby naše produkty spĺňali tie najvnútornejšie sny užívateľov. Vzorované predokenné rolety sa výborne hodia do detskej izby alebo kuchyne, kde sa väčšinou hodí malá farebná variácia.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka