Plisé neinvazívne

Neinvazívne plisé

od 30,90 €

Plisé deň - noc

od 56,20 €

NEINVAZÍVNE PLISÉ ROLETY

Neinvazívne okenné plisé je nepochybne dobrou voľbou pre domy alebo byty. S každým ďalším rokom sú plisé rolety čoraz populárnejšie. Niet sa čomu čudovať, pretože neinvazívne plisé rolety vyrobené na mieru sú moderným riešením, ktoré umožňuje zbaviť sa nadmerného osvetlenia domácich interiérov. Okenné plisé rolety zároveň vyzerajú naozaj efektne. Vďaka nim je možné presne regulovať množstvo svetla vstupujúceho do miestnosti. Poskytujeme si tak súkromie, chránime sa pred zvedavými pohľadmi susedov a zároveň sa staráme o zaujímavé dekorácie okien. Montážou neinvazívnych okenných plisé získavame mnoho výhod. V prvom rade nepoškodíme rám okna. Je to rýchly, efektívny a zároveň lacný spôsob zmeny interiéru. Overte si, či je to to, čo práve hľadáte!

NEINVAZÍVNA CENA PLATY

Neinvazívne okenné plisé na mieru naozaj nie sú prehnane drahé, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Najlepšie je však zvoliť neinvazívne okenné plisé, ktoré nevyžadujú poškodenie okenného rámu, priamo od výrobcu. S ich pomocou je možné pokryť celé okno a získať efekt zatemnenia. Môžete tiež zakryť iba ktorúkoľvek časť okna, čím obmedzíte dopadanie slnečných lúčov dovnútra a zároveň sa nebudete chrániť pred prirodzeným svetlom. Je zaujímavé, že plisé rolety zabraňujú odrazom svetla na obrazovke počítača alebo televízora. Môžu byť pripevnené k rámu okna. Tento typ okenných clôn je tiež inovatívnym a efektívnym dizajnom. Naša ponuka obsahuje takmer celú paletu farieb!

NEINVAZÍVNE OKENNÉ PLISÉ BEZ POŠKODENIA OKENNÉHO RÁMU - PREČO JE TO VHODNÉ ROZHODNUTIE?

Tento typ neinvazívnych okenných clôn má veľa výhod. V prvom rade nijako nezasahujú do okenných rámov. Preto si ich môžu zvoliť ľudia, ktorí byt nevlastnia. Ak je to potrebné, jednoducho ich dáte dole a nezostane po nich ani stopa. Oplatí sa pre ne tiež rozhodnúť v prípadoch, ak často meníme interiérový dizajn bytu. Stačí jednoducho vymeniť roletu za novú.

Naša internetová stránka má veľmi veľký výber neinvazívnych okenných plisé. Preto vám odporúčame oboznámiť sa s našou celou ponukou, ktorú si môžete na 100% prispôsobiť vašim potrebám. Rolety svetlej farby volíme skôr do miestností, kde najčastejšie relaxujeme, napríklad do spálne, obývacej izby, detskej izby. Tie výrazné sa zase budú perfektne hodiť v kuchyni alebo v jedálni ako kontrastný prvok.V prípade potreby nás kontaktujte - radi vám poradíme pri výbere tých správnych roliet do rôznych interiérov!

PLISÉ – IDEÁLNE ROLETY PRE KAŽDÝ INTERIÉRSami uvidíte, aké zaujímavé je toto riešenie. Zmeňte vzhľad svojho bytu.

Vzhľad plisé roliet môže pripomínať klasické žalúzie. Majú však bližšie k roletám, aj keď ich charakteristickým znakom je harmoniková štruktúra. Materiál, z ktorého sú vyrobené, je však látka, často lemovaná reflexnou vrstvou, ktorá rozptyľuje slnečné lúče. Vďaka tomu sa miestnosť neprehreje a slnko nepreniká cez sklo v takej miere ako pri použití klasických roliet alebo žalúzií. Plisé rolety sú preto vhodné pre prácu za počítačom, pretože bránia svetelným odleskom a zvyšujú komfort práce.NEINVAZÍVNE PLISÉ NA MIERU

Najväčšou výhodou plisé je neinvazívna montáž. Pri inštalácii rolety nie je potrebné zasahovať do okenného rámu. Na okenný rám stačí pripevniť špeciálne háčiky, na ktoré sa bude lepiť plisé. Toto riešenie umožňuje, aby okno vyzeralo esteticky a efektívne. Zmeňte svoj domov a rozhodnite sa pre moderné okenné kryty!

Funkciou, ktorou sa vyznačujú plisé, je neinvazívna montáž. V čom spočíva rozdiel? Najväčším rozdielom od invazívnej montáže je skutočnosť, že v takom prípade sa plisé nerolujú do kazety umiestnenej na ráme okna, ako je to u klasických roliet. To znamená, že aj po zvinutí zostanú na skle, aj keď samozrejme nepokryjú jeho veľkú plochu. Má to svoje výhody, najmä ak chcete zakryť len konkrétnu časť okna, cez ktorú nám svieti slnko. Ak to chcete urobiť, nemusíte sklopiť celé plisé, ale stačí okno zakryť, kde chcete - môže to byť dokonca aj stredná časť skla. Porozmýšľajte, či taká flexibilita je to, čo hľadáte - v našej ponuke nájdete veľa plisé, ktoré sa vyznačujú neinvazívnou montážou k rámu okna bez nutnosti vŕtania. Toto je obzvlášť dôležité v prenajatých bytoch.


V našom obchode nájdete rôzne okenné plisé, ktoré sa dajú ľahko namontovať na okenný rám. Nie je potrebné vŕtanie a tým poškodzovanie rámu okna. Montáž mechanizmu chvíľu trvá a môžete sa tešiť zo zaujímavej a originálnej dekorácie okna. Pretože dobre vybrané plisé rolety sú tým charakteristické - funkčná dekorácia okna, ktorá umožňuje obmedziť slnečné žiarenie vo vnútri.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka