Rolety deň-noc mini s lankom

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:7,99€

Mini roleta s lankom

7,99 €od 7,19 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:8,99€

Mini roleta s lankom skladaná

8,99 €od 8,09 €

ROLETA DEŇ A NOC MINI S LANKOM


Rolety deň a noc mini sú jedným z najčastejších a najobľúbenejších produktov. Naša ponuka obsahuje rolety noc a deň mini v mnohých farebných variantoch. Rolety noc a deň na mieru majú veľa výhod. V prvom rade slnečné ochrany deň-noc k dispozícii za atraktívne ceny, vyzerajú esteticky a sú funkčné. Žalúzie deň a noc pozostávajú zo špeciálne usporiadaných pruhov - zatemňovacích a priesvitných. Žalúzie deň a noc potiahnuté látkou. Vzhľadom na to, že sú usporiadané striedavo, je možné ľubovoľne upraviť mieru zatemnenia miestnosti. Dá sa povedať, že roleta deň a noc s lankom funguje podobne ako klasická roleta. Táto clona deň-noc je však oveľa funkčnejšia a ľahšie sa čistí. Majitelia roliet deň-noc oceňujú možnosť vpustiť do miestností rozptýlené slnečné svetlo. Okno môžete tiež zatieniť alebo úplne zakryť. To je dôvod, prečo si mini rolety deň-noc s lankom tak často vyberajú ľudia, ktorí chcú upraviť úroveň tienenia podľa svojich potrieb!ŠTÝLOVÉ, VYSOKOKVALITNÉ MINI ROLETY DEŇ- NOC

Deň a noc žalúzie majú vplyv na vzhľad miestnosti. Vďaka charakteristickým pruhom pôsobí kryt okna deň a noc originálnym dojmom. Nie je potrebné používať ďalšie dekorácie, napríklad závesy. Mini roleta deň-noc bude sama o sebe dekoratívnou ozdobou. Upravte úroveň tienenia podľa svojich potrieb a naša roleta deň a noc vám s tým pomôže.

MINI ROLETA DEŇ-NOC CENA - KOĽKO STOJÍ ROLETA DEŇ-NOC MINI?

Žalúzie deň a noc mini sa líšia atraktívnou cenou. Preto sú tak často vyberané pre mnoho domov, apartmánov či miestností. Ak máte záujem o roletu deň a noc a chcete vedieť podrobný cenník, kontaktujte nás! Radi vám poradíme pri výbere správnych okenných roliet deň a noc, vďaka čomu si môžete ľubovoľne nastaviť úroveň tienenia. Mini rolety deň a noc z našej ponuky sú zárukou spokojnosti. Vhodná mini roleta je k dispozícii vo viacerých farebných variantoch. Ak chcete zabezpečiť vysokú úroveň zatienenia, zvoľte tmavší odtieň rolety. Takáto roleta deň-noc okrem iného dopĺňa aj interiérový dizajn.

Aké rolety nájdete v širokej ponuke internetového obchodu?


V našom internetovom obchode na vás čakajú rôzne rolety, takže je možné ich farebne zladiť so zariadením daného interiéru. Žalúzie deň a noc sa nepochybne uplatnia nielen v bytových priestoroch, ale aj v kanceláriách, reštauráciách a hoteloch. Roleta deň a noc mini sa vyznačuje svojou funkčnosťou. Ocenia ju všetci, ktorí chcú vytvoriť optimálne podmienky pre odpočinok, prácu alebo relax. Veríme, že každá z našich roliet deň-noc splní očakávania aj u tých najnáročnejších ľudí!

Štýlové a elegantné mini rolety pre každú peňaženku – pozrite si ponuku

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa ponúkaných okenných roliet mini, neváhajte nás kontaktovať. Našu ponuku neustále rozširujeme, aby si každý mohol kúpiť presne také rolety, aké potrebuje.

Rolety noc a deň mini s lankom vám umožnia upraviť úroveň tienenia podľa vašich potrieb. Vďaka skvelej funkčnosti mini rolety deň a noc je možné úplne zatieniť miestnosť, pozastaviť prienik prirodzeného svetla alebo zakryť iba časť okna, čo obmedzuje množstvo slnečného žiarenia vstupujúceho do interiéru. Sme presvedčení, že v našom online obchode každý nájde mini rolety šité na mieru jeho potrebám. Jedná sa o jeden z najčastejšie volených okenných krytov a niet sa čomu diviť. Roleta deň a noc sa vyznačuje nadpriemernou funkčnosťou, každodenné používanie je príjemné a jednoduché, dodáva sa v širokej škále farieb. Každý, kto si chce vychutnať tie správne okenné clony a pritom stále vyzerať štýlovo, by mal zvážiť ich kúpu. Tieto typy roliet v zásade nemajú žiadne nevýhody. Niekto si môže povedať, že roleta deň a noc nevyzerá zvonku esteticky. Toto je však individuálny názor, takže nedá sa povedať, že je to negatívum. Rolety tohto typu sú minimalistické a estetické. Niektorí ľudia oceňujú tento jednoduchý dizajn, iní uprednostňujú výraznejšie okenné clony. Každý z týchto variantov nájdete v našej širokej ponuke roliet, preto vám odporúčame, aby ste sa oboznámili s celým radom produktov. Ak si nie ste istí, ktorá roleta deň-noc splní vaše očakávania, pozrite si príručky dostupné na našom webe. Z nich sa dozviete, ako odmerať okno pod mini roletou, ako ho upraviť a ešte oveľa viac!

AKO FUNGUJÚ MINI ROLETY DEŇ A NOC? V ČOM JE ICH TAJOMSTVO A ČO JE ICH ÚLOHOU?

Žalúzie deň a noc je, ako sme už spomenuli, jedným z najobľúbenejších modelov roliet. Je to tak kvôli jej mimoriadnej funkčnosti, ktorú spĺňa. Umožňuje vám ľubovoľne prispôsobiť stupeň tienenia počas dňa vzhľadom na vaše preferencie. Aké je jej tajomstvo a vďaka čomu vyniknú rolety deň a noc? Ide o jej neobvyklé spracovanie. Za nastaviteľné tienenie zodpovedajú striedavo usporiadané pruhy z rôznych typov látok. Jeden z nich je zodpovedný za blokovanie slnečných lúčov, čím zaisťuje tienenie. Druhý je priehľadný a prepúšťa svetlo. Tajomstvo spočíva v správnom umiestnení týchto pásov.

Roletu deň-noc je možné nastaviť rôznymi spôsobmi. Existujú dva základné: úplné zatemnenie a celkový jas. V prvom prípade by sa mali pruhy striedať. V druhom - prekryť. Ale to nie je všetko. Vďaka špeciálnemu vyhotoveniu roliet je možné tienenie ľubovoľne ovládať. Môžete tak namiesto úplného zatemnenia pustiť iba trochu svetla.

Navyše je možné aj úplne zdvihnúť mini rolety deň a noc. Takže ak chcete odhaliť okno - môžete to urobiť bez akýchkoľvek problémov. Roletu je možné kedykoľvek zastaviť v určitej polohe a odhaliť napríklad iba časť okna. Vďaka tomu ste schopní dosiahnuť akýkoľvek dekoratívny efekt. Odporúčame však nechať žalúzie spustené. Spôsob ich vyhotovenia spočíva v ich estetickej hodnote a po spustení sú skvelou dekoráciou interiéru.

Je potrebné poznamenať, že mini rolety tohto typu sú mimoriadne jednoduché a neinvazívne. Náš internetový obchod je miesto, kde získate celú sadu potrebnú pre rýchlu a bezproblémovú montáž rolety. Určite to zvládnete. Záleží nám na najvyššej kvalite výrobkov v našej ponuke, takže môžete počítať s dlhou životnosťou roliet. Široký výber vzorov a farieb vám umožní zladiť žalúzie s dekoráciou vášho interiéru.

ROLETY DEŇ-NOC MINI NA MIERU


Žalúzie deň a noc mini na mieru sú zárukou, že sa perfektne prispôsobia k vášmu oknu. V štádiu objednávania si môžete zvoliť správne prvky, rozhodnúť sa, aká dlhá alebo široká bude vaša mini roleta deň a noc s lankom. Je to dokonalé riešenie do každého interiéru. Tento typ mini rolety deň-noc sa perfektne hodí do menších samostatných okien. Ochráni pred slnkom, poskytne súkromie a bude skvelou dekoráciou miestnosti. Výberom rolety deň-noc mini nemusíte pridávať ďalšie dekorácie, ako sú závesy alebo záclony. Vďaka tomu vytvoríte minimalistický vzhľad, ktorý nebude výstredný pre menšie miestnosti. Ak však chcete pridať závesy, získate tiež zaujímavý efekt, aj keď sa takéto riešenia odporúčajú pre väčšie miestnosti. Vďaka roletám deň-noc nastavíte vždy jas miestnosti podľa svojich očakávaní.


Roleta deň a noc – oplatí sa to?

Roleta deň-noc je inteligentné a ľahko použiteľné riešenie pre každú domácnosť. Roleta deň-noc kombinuje pohyblivé priehľadné a nepriehľadné panely, aby poskytovala väčšiu flexibilitu z hľadiska vstupu svetla a súkromia. Vyberte si z látok v živých farbách pre efektívny a moderný vzhľad okien alebo svetlé a neutrálne pre priestorovú rovnováhu. Nezabudnite, že pri nákupe v našom obchode dostanete sadu s montážnym návodom. Produkt je poľskej výroby, takže všetko by malo byť zrozumiteľné.

Denná a nočná roleta – ako to funguje?

Jednou z najobľúbenejších roliet je denná a nočná roleta. Ako to funguje? Skladá sa z rovnakých prvkov ako ostatné rolety, no najviac tu má čo povedať materiál. Skladá sa z dvoch druhov materiálov. Jeden prepúšťa svetlo, druhý nie. Takto vznikli špeciálne pásy, ktoré sa dajú nastaviť podľa toho, aký efekt chceme dosiahnuť. Ak nám vyhovuje okno úplne odkryť, stačí celú roletu nadvihnúť. Ak ju chceme trochu stmaviť, stačí roletu nastaviť na svetlé pruhy a ak ju chceme úplne stmaviť, je potrebné použiť tmavé pruhy.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka