Zatemňovacie rolety nástenné

Nástenná roleta

od 16,99 €

Nástenná roleta ULTRA 38 mm

od 42,10 €

NÁSTENNÉ ZATEMŇOVACIE ROLETY - VYSOKOKVALITNÉ NÁSTENNÉ ROLETY

Zatemňovacie nástenné rolety sú jedným z najčastejšie zvolených okenných clôn pre miestnosti, kde relaxujeme. Je to dokonalá voľba do spálne alebo detskej izby. Nástenné rolety sa dajú použiť všade tam, kde je problém s vysokým slnečným žiarením. Navyše, zatemňujúca nástenná roleta je vyrobená tak, aby v lete odrážala slnečné svetlo. Tkanina nástennej zatemňovacej rolety má špeciálne vlastnosti. Vďaka nim neprepúšťa slnečné lúče a samotná miestnosť sa nadmerne neprehrieva. Montáž voľne visiacich roliet je veľmi jednoduchá a neinvazívna.

NÁSTENNÉ ROLETY OD VÝROBCU - AKO SI VYBRAŤ IDEÁLNE VNÚTORNÉ OKENNÉ ROLETY?

Nástenné rolety neprepúšťajú svetlo. Preto sa najčastejšie montujú v obývacej izbe, spálni, detskej izbe, ako aj v kanceláriách, kde je dôležitý komfort zamestnancov. Nástenné rolety vďaka svojim vlastnostiam efektívne zatienia daný priestor. Ďalšou výhodou je, že účinne znižujú teplotu v miestnosti, na ktorú obvykle pôsobí veľa intenzívneho slnečného žiarenia.


JEDINEČNÉ NÁSTENNÉ ROLETY ZA ATRAKTÍVNE CENY – ŠIROKÝ VÝBER OKENNÝCH CLÔN


Naša ponuka zahŕňa okenné clony, ktoré poskytujú 100% tienenie. Zatemňovacie rolety sa nepochybne uplatnia v spálni, detskej izbe a v každom interiéri, kde sa vyžadujú nevyhnutne pohodlné podmienky na spánok alebo odpočinok. Ďalej ponúkame mini rolety, rolety deň-noc, voľne visiace rolety a oveľa viac. Každý si môže prispôsobiť roletu podľa svojich individuálnych potrieb!

Vďaka vhodným clonám si môžete ľubovoľne nastaviť stupeň zatienenia. Na našom webe nájdete pokyny na inštaláciu roliet a návody na výber roliet. Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s úplnou ponukou!


AKO FUNGUJÚ ZATEMŇOVACIE ROLETY?

Rýchle prehriatie miestností je veľkým problémom pre ľudí žijúcich v interiéroch s oknami orientovanými na východ alebo na juh. Slnko dopadajúce do bytu na jar a v lete spôsobuje, že miestnosť sa stane rýchlo a príliš teplá, aby ste v nej mohli pohodlne tráviť čas. V takejto situácii sa môžu niektorí rozhodnúť pre roletu deň-noc, ale nie je to najlepšie riešenie. Tieto typy modelov umožňujú ľubovoľné nastavenie stupňa zatienenia, nezabraňujú však prehriatiu interiéru. Aby sme tomu zabránili, mali by sme používať rolety vyrobené z materiálu s príslušnými vlastnosťami.

V čom teda spočíva tajomstvo zatemňovacích roliet? Je to špeciálny materiál, ktorý sa používa pri ich výrobe. Na tento proces sa používa trojvrstvová tkanina. Je dodatočne pogumovaný na vrstve, ktorá prilieha k oknu. Čo to spôsobuje? Okrem zatemnenia neumožní prenikaniu slnečných lúčov do miestnosti a to zase zabráni tomu, aby sa miestnosť prehriala. Teplota v byte zostáva na príjemnej úrovni aj v lete.

Gumovanie sa nepoužíva vo všetkých modeloch zatemňovacích roliet. Existujú aj modely, ktoré majú hliníkovú vrstvu, ktorá je určená na rozptyl svetla. Takéto rolety sa nazývajú rolety rozptyľujúce svetlo. Ich účinnosť je porovnateľná so zatemňujúcimi modelmi.

Rolety v našom obchode sú k dispozícii v mnohých vyhotoveniach a farbách. Je teda ľahké zvoliť model, ktorý bude dokonale ladiť s dizajnom interiéru. Akú farbu zvolíte: bielu, hnedú alebo možno zvolíte intenzívnejšie odtiene? Voľne visiace rolety, ktoré sa montujú na stenu, môžu zakryť nielen sklo, ale aj celý rám okna. To z nich robí mimoriadne estetické riešenie. Je však potrebné pamätať na to, že keď sú úplne spustené, nie je možné otvoriť okno na celú šírku. Ak sa chcete rozhodnúť pre tento typ modelu, je najlepšie ho namontovať na výklopné okno alebo na okno, ktoré neotvárate.


Hľadáte spôsob pre prehrievajúcu sa miestnosť? Do vášho bytu vniká príliš veľa svetla a počas letných horúčav sa vám ťažko odpočíva vo vašej obývacej izbe? Zatemňujúce látkové rolety sú tým pravým riešením pre vás. Vyberte si dokonalú farbu, ktorá zodpovedá vášmu interiéru: biela, hnedá, sivá alebo akákoľvek iná farba, ktorá vám vyhovuje.

Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s našou širokou škálou zatemňovacích roliet. V sortimente sú rolety aj príslušenstvo potrebné na ich inštaláciu. Garantujeme vám vysokú kvalitu našich výrobkov. Poskytujeme tiež pomoc pri výbere vhodného modelu a pri montáži roliet na okno. Odporúčame tiež naše ďalšie produkty: látkové rolety, rolety deň-noc, voľne visiace rolety, rovnako ako rolety v kazete. Každý si určite nájde niečo pre seba.Roleta na stenu u vás doma

Roleta na stenu nie je nič iné ako roleta, ktorá sa pripevňuje na stenu, nie na rám okna. Ide o mimoriadne praktické riešenie, pretože okno úplne prekryje a ak chceme len čiastočné zatemnenie, je to možné vďaka vhodnému umiestneniu. Roleta na stenu je navyše estetickejšia ako tá, ktorá je zavesená v ráme okna, pretože nepôsobí dojmom dier medzi rámom a látkou. Voľba je však na vás a mala by závisieť od možností stien.

Zatemňujúca roleta

Viete, kde bude zatemňujúca roleta ideálna? Do spálne vždy odporúčame zatemňovacie rolety v akomkoľvek štýle, pretože úplne blokujú svetlo alebo nechávajú malé medzery, čo zabezpečí ticho v miestnosti a dobrý spánok. Zatemňovacia roleta sa dokonale hodí aj na zabezpečenie úplného súkromia zvonku, vďaka čomu je skvelou voľbou do kúpeľne, pracovne alebo šatne. V našej predajni nájdete pevné žalúzie, ktoré sa veľmi jednoducho montujú a rozkladajú.

Stmievanie žalúzií

Ľudia, ktorí sa z nejakého dôvodu obávajú, že stmievanie žalúzií môže byť škodlivé – upokojíme sa! Je to jedna z najbezpečnejších foriem zakrytia okna proti prichádzajúcemu svetlu. Dočasný nedostatok svetla v miestnosti neohrozuje život ani zdravie. Môže to len narušiť životný cyklus rastlín na parapete, preto vám ich radíme premiestniť do prívetivejšej miestnosti. Stmievacie žalúzie sa od úplne zatemňujúcich žalúzií líšia, ako už názov napovedá, mierou priepustnosti svetla.

Úplne zatemňujúce rolety

Spálňa je miesto, kde úplne zatemňujúce rolety určite poslúžia. Nie je nič krajšie ako obrovské súkromie, ktoré tieto rolety zaručujú. V noci, keď nechcete, aby sa do vašej spálne vlámalo žiadne svetlo a nevidel ho žiadny zvedavý sused, bude náš návrh v podobe zatemňovacích žalúzií dokonalý. Sú ideálne do všetkých miestností, takže sa nemusíte obmedzovať len na spálňu. Perfektná náhrada za záclony.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka