Okenné plisé

Okenné plisé

od 13,90 €

Plisé deň - noc

od 56,20 €

Stavte na osvedčeného výrobcu plisé
V našej spoločnosti vyrábame tiež plisé na mieru. Získate tak istotu, že každý z objednaných produktov dokonale ladí s vašim interiérom. Naše okenné plisé sú neinvazívne, ľahko sa inštalujú a sú cenovo dostupné. Máte otázky týkajúce sa našich výrobkov, ktorými sú plisé ? Internetový obchod Rolmajster.sk je vám k dispozícii. Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom. Pozývame vás na nákup!
Strešné plisé s vodiacimi lišty od ceneného výrobcu

Pri výbere plisé okna však nezabudnite, že vždy do určitej miery zakrývajú okno, aj keď sú úplne zvinuté. Plisé sú vynikajúce vo svetlých izbách a dokonale chránia pred slnkom. Skvele vyzerajú pri okne ako samostatná dekorácia okenného priestoru a môžu byť náhradou za také rolety ako sú rolety deň-noc alebo rímske. Jednoducho povedané - plisé okna sú pre vás riešením!

Plisé - zaujímavý kryt vášho okna

Plisé na okno, inými slovami plisované rolety, sú stále populárnejšie. Ich najväčšou charakteristikou je, že majú harmonikovú konštrukciu. Vďaka nim môžete efektívne zakrývať a odkrývať každú časť okna, čím získate úplnú kontrolu nad svetlom vstupujúcim do miestnosti. Na druhej strane musíte mať na pamäti, že plisé vždy okno do istej miery zakrývajú, aj keď sú úplne zvinuté. Zamyslite sa teda nad tým, či toto je riešenie, ktoré existuje. Ak sa však rozhodnete, plisé môžu byť najlepším krytom okna, aký ste kedy mali. Je tiež alternatívou k iným typom roliet. Vyniknite výberom našich okenných plisé. Pozrite si našu kompletnú ponuku!Cenník je k dispozícii po kontaktu s nami.

Do akého priestoru sa hodí okenné plisé? Usporiadanie priestoru pomocou skladacích roliet

Náš internetový obchod ponúka veľa plisé pre okná v rôznych farbách. Takto môžete kreatívne vytvárať estetiku vybraného interiéru. Preto ponúkame skladané rolety do kuchyne, spálne, ako aj do obývačky alebo detskej izby. Perfektne sa hodia do interiérov v modernom, minimalistickom a škandinávskom štýle. Odporúčame ich najmä pre svetlé miestnosti ako rolety.
Široký výber skladaných roliet - v internetovom obchode s roletami

Skladané rolety dostupné v našej ponuke sa vyznačujú funkčnosťou a atraktívnym vzhľadom, vďaka čomu sú pozoruhodným doplnkom každého okna. Sme výrobca okenných plisé, a preto je naša ponuka veľmi široká a rozmanitá:

 • plisované rolety látkové,

 • invazívne plisované rolety,

 • plisovanej rolety hora-nadol,

 • rolety plisé hotové,

 • rolety plisé na mieru,

 • neinvazívna okenné plisé,

 • okenné plisé proti slnku,

 • dvojité okenné plisé,

 • reflexné okenné plisé,

 • strešné okenné plisé (tiež strešná plisé s vodiacimi lištami ).

Vnútorné plisé možno vybrať pre každú miestnosť zvlášť, a to aj z hľadiska stupňa zatemnenia. V závislosti na vašich potrebách môžeme zakryť iba časť okna (sklo), ktorú si prajete, napr. zdola nahor, alebo len uprostred skla s viditeľnou hornou a dolnou časťou. Čo poviete na vynikajúce plisované rolety? Ceny sú stanovené individuálne. Vyskúšajte to!

Okenné plisé deň-noc na rolmajster.sk

Ďalším typom plisé, ktoré stoja za zmienku, sú okenné plisé deň a noc. To v čom sú výnimočné, je skutočnosť, že majú veľký vplyv na reguláciu svetla vstupujúceho do miestnosti. Vďaka tomu budú perfektné najmä pre vašu spálňu a vašu detskú izbu. Plisované rolety, na rozdiel od tradičných roliet, poskytujú oveľa viac možností usporiadania a umožňujú zakryť akúkoľvek časť skla. Okrem toho poskytujú ochranu a zabezpečenie, ktoré si zaslúžite!

Neinvazívne plisé podľa veľkosti - kde ich kúpiť?

Vďaka našej širokej ponuke plisé deň noc si môžete vybrať ten správny produkt pre vaše okno. Naše plisé deň noc budú zárukou vynikajúcej kvality - použitých materiálov a spracovania. Zaisťujeme, že naše plisé sa veľmi ľahko inštalujú, pretože súprava so záclonovými tyčami obsahuje sadu prvkov na ich pripevnenie na stenu alebo strop spolu s pokynmi. Spoznajte našu komplexnú ponuku!

Okenné plisé - cenyV ponuke nášho internetového obchodu nájdete rôzne plisé - denné a nočné, ako aj neinvazívne plisé a plisé pre strešná okna. Poskytujeme veľký výber materiálov, farieb a vzorov. Systém našich plisé je veľmi jednoduchý, rovnako ako montáž, ktorá sa vykonáva neinvazívne. Naše plisé sú zárukou najvyššej kvality. Máte otázky týkajúce sa našich plisé Chcete o nich získať viac informácií? Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom. Srdečne vás pozývame!
Osvedčený výrobca okenných plisé na mieru

Plisé ako kryty okien dostupné v našej ponuke sa vyznačujú funkčnosťou a atraktívnym vzhľadom, vďaka čomu sú výnimočným usporiadaním interiéru. Ako výrobca plisé ponúkame nasledujúce typy plisé :

 • otvárane a zatvárané zdola a zhora,
 • otvárane a zatvárané zvnútra a dovnútra ,
 • plisé deň a noc,
 • pre strešné okná,
 • neinvazívne okenné plisé

Vnútorné plisé možno vybrať pre každú miestnosť zvlášť, a to aj z hľadiska stupňa zatemnenia. V závislosti na vašich potrebách môžeme zakryť iba časť okna (sklo), ktorú si prajete, napr. zdola nahor, alebo len uprostred skla s viditeľnou hornou a dolnou časťou.

Okenné plisé deň-noc

Okenné plisé deň-noc majú celkový vplyv na reguláciu svetla vstupujúceho do miestnosti. Vďaka tomu sú fantastické najmä v spálni a ďalších izbách, kde spíte. Plisé, na rozdiel od tradičných roliet, poskytujú omnoho viac možností, predovšetkým umožňujú zakryť akýkoľvek kus skla.

DVOJITÉ OKENNÉ PLISÉ

V ponuke máme dvojité okenné plisé. To znamená, že na jedno sklo je možné namontovať dve plisé - zhora a zdola. Dajú sa vytiahnuť hore alebo dole. Obidve časti majú vlastnú rukoväť, aby sa plisé dalo nastaviť čo najpresnejšie. Toto plisé má dva pohyblivé lišty: hornú a dolnú. Vďaka tejto konštrukcii je možné nastaviť ľubovoľnú odkrytú časť skla.

OKENNÉ PLISÉ ODRÁŽAJÚCE SVETLO

Kvalitné okenné plisé sú skladané z materiálu lemovaného látkou, ktorá odráža alebo rozptyľuje svetlo. Odporúčajú sa do miestností, kde je problém so slnkom - najmä do miestností otočených na juh alebo východ. Vďaka nim sa interiér až tak neohreje. Okenné plisé zastavujú slnečné lúče a umožňujú vám vytvárať v byte príjemné podmienky.

OKENNÉ PLISÉ NA MIERUNáš internetový obchod ponúka rôzne okenné plisé – deň-noc, ako aj neinvazívne plisé a plisé pre strešné okná. Poskytujeme veľký výber materiálov, farieb a vzorov. Účinok našich plisé je veľmi jednoduchý, rovnako ako montáž, ktorá sa vykonáva neinvazívne. Aby ste plisé dokonale zladili s rámom okna, mali by ste okno dobre zmerať. Plisé bude pripevnené k zasklievacej lište, aby čo najviac chránilo pred svetlom. Naše plisé rolety sú zárukou najvyššej kvality. Máte otázky týkajúce sa našich plisé? Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom. Srdečne vás pozývame!Okenné plisé na mieru - ceny

Plisé od výrobcu sú nepochybne najlepším možným nákupom pre každého, kto ocení funkčnosť a vysokú estetiku v interiéroch. Plisé vám umožňuje nielen regulovať slnečné svetlo dopadajúce dovnútra, ale tiež vyzerá nádherne. Na strešné okná máme rolety, rovnako ako plisé, ktoré je možné namontovať na ktorúkoľvek časť okna, zladené s okenným rámom.

Okenné plisé - internetový obchod rolmajster.sk

Sme presvedčení, že každý bude spokojný s výberom dvojitých okenných plisé alebo okenných plisé odrážajúcich svetlo! Ak si chcete kúpiť plisé na mieru, cena vás pozitívne prekvapí. Snažíme sa, aby naše výrobky boli dostupné pre všetkých.

Okenné plisé, cena

Ak chcete zistiť ceny okenných plisé, kontaktujte nás. Radi poskytneme ďalšie informácie o našich clonách - vrátane roliet pre strešné okná. Veríme, že okenné plisé osloví vkus tých najnáročnejších zákazníkov. Ak si chcete kúpiť okenné plisé na mieru, tak cena bude závisieť od veľkosti a materiálu plisé, ktoré si vyberiete.

Kúpte si kvalitné okenné plisé! Internetový obchod rolmajster.sk je miestom, kde nájdete široký výber plisé a roliet v mnohých farbách. Overte si to!

Okenné plisé

Plisé do okien sa hodia do každého interiéru. Vyzerajú originálne a vizuálne sa líšia od klasických žalúzií, no majú rovnako dobré vlastnosti. Tieto typy krytov okien budú fungovať takmer kdekoľvek. Ak máte radi estetiku plisé ako okenných krytov, určite budete spokojní. Koľko stojí okenné plisovanie? Cena nie je prehnaná. Ak si chcete u nás objednať okenné plisé, cena vás určite uspokojí.

Skontrolujte, čo máme v ponuke.

Okenné plisé výrobca

Ak si chcete objednať okenné plisé, cenník produktu nájdete po personalizácii objednávky na našej stránke. Konečná suma závisí od toho, akú možnosť si zvolíte pri objednávke v predajni. Pokiaľ ide o okenné plisé, predajňa Rolmajster ponúka najvyššiu kvalitu spracovania. U nás si môžete objednať okenné plisé na mieru. Cena vás určite pozitívne prekvapí. Ak máte nejaké otázky, radi vám odpovieme.

Okenné plisé – prečo sa to oplatí?

Okenné plisé sú jedným z najuniverzálnejších dostupných krycích systémov, pretože sa dodávajú v širokej škále tvarov a farieb. Sú ľahké, ľahko sa používajú a montujú sa hneď vedľa okna pre maximálnu kontrolu prichádzajúceho svetla. Keď sú žalúzie otvorené, minimálna stopa zaisťuje maximálnu viditeľnosť. Pri nákupe okenných plisé v našom obchode si môžete byť istí, že dostanete dobrý výrobok poľskej značky, ktorý sa bude ľahko inštalovať a bude perfektne fungovať v každej miestnosti.

Okenné plisé – galéria

Máte záujem o okenné plisé? Galéria dostupná na našej stránke hovorí sama za seba – sú ideálne do prakticky každého interiéru! Okenné riasenie vám umožní zachovať intimitu. Sú veľmi ľahké, takže ich zvládnu aj deti a slabí ľudia. Viete, na čo sú ešte dobré okenné plisé? Galéria jasne ukazuje, že sa dajú inštalovať tam, kde sa toho deje toľko, že sú len praktickým doplnkom. Vďaka tomu, že nevzbudzujú výraznejšiu pozornosť, možno ich zavesiť napríklad do minimalistickej kuchyne.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka