Rolety v kazete

Roleta v PVC kazete (ploché vodiace lišty)

od 9,99 €

Roleta v PVC kazete (vodiace lišty typu "C")

od 10,99 €

Roleta v hliníkovej kazete (ploché vodiace lišty)

od 13,99 €

Roleta v hliníkovej kazete (vodiace lišty typu "C")

od 17,99 €

Rolety v kazete

Rolety v kazete - elegancia a použiteľnosť v jednom

Roleta v kazete sa v poslednej dobe teší veľkej obľube! Ak hľadáte niečo iné ako štandardné rolety, rímske rolety alebo populárne rolety deň - noc, toto bude pre vás najlepšia voľba. Okenné rolety v kazete vyzerajú veľmi elegantne a štýlovo, často sú silným prvkom celého usporiadania. Montáž je banálne jednoduchá. Vďaka kazete sa látka v rolete neznečistí, čo predlžuje životnosť produktu a umožňuje zachovať jeho pôvodnú farbu. Naše kazety sú vyrobené z hliníka alebo PVC a samotné rolety je možné použiť na okná z PVC, hliníka a dreva. Rolety v kazete sú skvelou alternatívou k záclonám a závesom.

Kam sa hodí rolety v kazete?Náš internetový obchod ponúka veľa roliet v kazete rôznej farby. Takto môžete doplniť charakter konkrétneho interiéru. Rolety v kazete sa zmestia do spálne, obývacej izby, kuchyne alebo detskej izby. Perfektne zapadajú do moderného, ale aj barokového štýlu plného pozlátka a elegancie. Každá z našich roliet vyzerá elegantne a dokonale padne - presne tak, ako chcete! Presvedčte sa sami, že rolety v kazete sú pre vás riešením. Rolety v kazete na mieru? Iba u nás!Štýlové rolety v kazete iba na rolmajster.sk

Rolety v kazete budú skvelé s oknami so zaoblenými lamelami alebo ventilátormi. Okrem toho vďaka takýmto dolietam môžete okno ľahko pootvoriť a otvoriť. Produkt je k dispozícii v rôznych farbách, takže môžete ľahko nájsť to, čo hľadáte. Naše rolety v kazete sú zárukou vynikajúcej kvality - použitých materiálov a spracovania. Zaisťujeme, že naše rolety v kazete sa veľmi ľahko inštalujú, pretože súprava obsahuje sadu prvkov na ich inštaláciu spolu s pokynmi. Ak hľadáte roletu v kazete, ktorá vynikne svojou odolnosťou, vynikajúcim vzhľadom zodpovedajúcim mnohým interiérom a atraktívnou cenou, práve ste ju našli. Spoznajte našu komplexnú ponuku!
Stavte na osvedčeného výrobcu - neinvazívne rolety v kazete

V našej spoločnosti vyrábame rolety na mieru. Získate tak istotu, že každý z objednaných produktov dokonale ladí s vašim interiérom. Naše kazety s roletami sú vyrobené z PVC alebo hliníka a samotné rolety- zo 100% vysoko kvalitného zatemňovacieho materiálu. Odporúčame impregnované látky, rozptyl slnečného žiarenia, zatemnenie, jednofarebné a potlačené. Rolety v kazete sú neinvazívne, ľahko sa inštalujú a sú cenovo dostupné. Máte otázky k našim výrobkom, ktoré sú rolety v kazete? Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom. Pozývame vás na nákup!

Rolety v kazetách cena, cenník

Cena roliet v kazetách je veľmi atraktívna, takže si ich môže dovoliť každý. Odporúčame vám využiť ponuku!

Vnútorné rolety v kazete vyrobenej na mieru? Objednajte si ich u nás!

Nenašli ste správne rozmery pre vaše rolety? Kazeta a vodiace lišty musia byť dokonale vybrané. Nie je to pre nás problém - žalúzie vyrábame v kazetách vyrobených na mieru, aby dokonale sedeli na vaše okná vo všetkých ohľadoch. Platí to aj pre ich vzhľad - môžete si vybrať z mnohých farieb našich roliet, čím dotvoríte charakter konkrétneho interiéru. Rolety v kazetách vyrobených na zákazku sú v celej ponuke obľúbené rolety našich klientov. Niet divu - nestačí, že vyzerajú elegantne, ale tiež dokonale padnú tak, ako chcete! Presvedčte sa sami, ako môžu byť univerzálne rolety v kazete s vodiacimi lištami. Pozrite sa, ako fantastické budú dekorácie a zatemnenie kancelárie, obývacia izba, kúpeľňu alebo detská izba.

Vnútorné rolety v materiálovej kazete

Roleta v kazete dokonale harmonizuje s oknami so zaoblenými lamelami alebo ventilátormi, pretože v takýchto typoch okien môžu nastať problémy s inštaláciou klasických rolet alebo iných krytov okien. Okrem toho vám tento typ roliet umožňuje ľahké otváranie a zatváranie okna. Ako sme už uviedli, naše roletové kazety sú vyrobené z PVC alebo hliníka, zatiaľ čo rolety sú vyrobené z vysoko kvalitnej látky - tradičného materiálu prepúšťajúceho svetlo a 100% zatemnenia.

LATKOVÉ ROLETY V KAZETE

Vyberte si našu spoločnosť a určite budete spokojní s kvalitou a cenou roliet, ako aj ich estetikou. Široká škála vzorov dostupných v našej ponuke zahŕňa impregnované textílie, látky rozptyľujúce slnečné svetlo, zatemňovacie, jednofarebné a potlačené látky. To znamená, že kupujete osvedčený produkt! Chceli by ste sa dozvedieť viac o našich vnútorných látkových roletách v kazete? Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom. Pozývame vás na kúpu našich elegantných roliet v kazete s vodiacimi lištami!

ROLETY V KAZETE NEINVAZÍVNEVnútorné rolety v hliníkovej alebo PVC kazete sa montujú veľmi ľahko. Zároveň sú vybavené vodiacimi lištami. Ich inštalácia nevyžaduje žiadne zárezy ani vŕtanie v okennom ráme, čo je obzvlášť dôležité v prenajatom byte. Ak chcete nainštalovať roletu, stačí pripevniť kazetu, natiahnuť lanko a máte hotovo. V tomto prípade nie je potrebné robiť žiadne invazívne zásahy. Rolety sú k dispozícii v rôznych farbách: od pastelových, cez biele, hnedé, zlaté dubové a mnoho ďalších.
ROLETY V HLINÍKOVEJ KAZETE

Veľmi praktickým riešením sú vnútorné rolety v hliníkovej kazete. Naša ponuka obsahuje rolety s vysoko kvalitnými kazetami z PVC a hliníkovou rúrkou, na ktorú sa navíja látka. Pokiaľ ide o vnútorné rolety v kazete, cena takéhoto riešenia závisia aj od materiálu samotnej rolety a jej rozmerov.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka