Okenná moskytiéra zložená

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:19,60€

Moskytiéra

19,60 €od 15,68 €

OKENNÁ MOSKYTIÉRANa jar a v lete s radosťou otvárame okná, aby sme vyvetrali miestnosti. Žiaľ, spolu s čerstvým vzduchom vpúšťame do domu alebo bytu množstvo hmyzu: komáre, muchy, osy alebo dokonca pavúky. Sú nepríjemné, obťažujú a sťažujú relaxáciu. Je však ťažké sa im vyhnúť - pokiaľ nemáme moskytiéru. Je to mimoriadne užitočný predmet, ktorý neruší každodenné fungovanie a výrazne zvyšuje pohodlie v teplých mesiacoch.
ČO JE TO OKENNÁ MOSKYTIÉRA?

Okenná moskytiéra je sieťka umiestnená na okne, ktorá je navrhnutá tak, aby zabránila vstupu hmyzu do miestnosti. Táto sieťovina je najčastejšie dostupná v tmavých farbách, ako je čierna alebo šedá. Aká je účinnosť moskytiéry? Veľkosť ôk je najčastejšie 1,2 mm x 1,2 mm. Vďaka tomu úplne bránia vstupu hmyzu do bytu alebo domu pri vetraní miestností. Je tiež potrebné poznamenať, že použitie moskytiéry ničomu neprekáža. Sieť umožňuje voľný priechod vzduchu alebo svetla - je teda iba prekážkou pre hmyz.

Moskytiéry je možné namontovať prakticky na všetky okná. K dispozícii sú rôzne typy sietí, niektoré sú určené na vlastnú montáž, iné si vyžadujú odbornú montáž.

V súčasnosti si moskytiéry získavajú obľubu, ale nie je to tak dávno, čo sa spájali iba s teplými tropickými krajinami. Populácia hmyzu v týchto oblastiach je oveľa väčšia, môže prenášať aj nebezpečné choroby. Preto sú moskytiéry súčasťou ich každodenného života. Vďaka tomu, že sa čoraz viac komárov a iného hmyzu objavuje aj v našich zemepisných šírkach, sa čoraz častejšie začínajú montovať moskytiéry. Komfort, ktorý poskytujú, je obrovský, takže stojí za to venovať im pozornosť a nemusíte sa báť, že do domu priletí nepríjemný hmyz.

TYPY MOSKYTIÉR

Existuje niekoľko druhov moskytiér, aby si každý mohol vybrať produkt, ktorý najlepšie zodpovedá jeho očakávaniam.

• Skladaná moskytiéra

Je zostavená z modulov, ktoré tvoria jednokrídlový alebo dvojkrídlový systém. Moduly sa posúvajú na jednu stranu alebo dovnútra. Po zložení je moskytiéra úplne skrytá v hliníkovom profile, preto je to úplne diskrétne a minimalistické riešenie. Celé to tiež zaberá málo miesta, takže sa dajú inštalovať aj do menších bytov.

• Posuvná moskytiéra

Ide o model, ktorého krídlo sa posúva na hornej a dolnej vodiacej lište. Vodiaca lišta môže byť jednokoľajničková alebo dvojkoľajničková. Je prispôsobená výške prahu, čo ju robí pohodlnou a funkčnou. Maximálna veľkosť krídla je 2 000 x 2 500 mm. Čo je tiež dôležité, takáto moskytiéra nijako neobmedzuje svetlo vstupujúce do miestnosti, pretože na krídle nie je priečka, ktorá by ho delila na polovicu.

• Moskytiéra vo dverách

Model je namontovaný na balkónových dverách, ktoré sa otvárajú klasickým spôsobom. Takáto moskytiéra sa pomocou závesov namontuje na rám alebo na fasádu budovy. Otvára sa ako klasické dvere a na mieste ju držia magnety. Kefové tesnenie navyše zabraňuje vstupu hmyzu do miestnosti.


Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka