Rímske rolety

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:60,99€

Rímska roleta

60,99 €od 51,84 €

Rímska roleta

Ozdobná, reprezentatívna, elegantná… Rímska roleta je jednou z najviac reprezentatívnych typov, ktorá okamžite upúta každého a nezostane len tak bez povšimnutia. Udivuje svojimi jedinečnými farbami a textúrami, a preto nájde uplatnenie najmä v rustikálnych, vintage a glamour interiéroch.

Z tohto dôvodu sme náš sortiment obohatili o nádherné rímske rolety, dostupné v mnohých odtieňoch, napríklad biela, sivá a čierna, obľúbené sú aj štruktúry s potlačou, vzormi a zlátením. Rímske rolety si určite doladíte podľa svojich predstáv, ozdobia váš byt či kanceláriu!

Rímska roleta na okno

Hľadáte originálnu roletu, ktorá sa vymyká štandardným roletám? Vyberte si rímske rolety z našej ponuky - sú vkusnou alternatívou k obyčajným závesom. Sú ozdobou každého interiéru, ozdobią vaše kuchyne, spálne, kúpeľne a dokonca aj detské izby.

Všetky rímske rolety sa obsluhujú veľmi intuitívne, vo väčšine prípadov si ich výšku nastavíte pomocou retiazkového mechanizmu. Navyše nie sú náročné ani na údržbu, stačí ich z času na čas pretrieť vlhkou handričkou a občas vyčistiť aj ošetrujúcim prípravkom.

Ktoré rímske rolety sú najobľúbenejšie? Predovšetkým sú to rímske zatemňovacie rolety, pogumované (odrážajúce slnečné svetlo), rolety deň-noc a priehľadné, takže priepustnosť slnečného žiarenia si každý dokáže jednoducho prispôsobiť vlastným potrebám.


Ponúkame rímske rolety akéhokoľvek rozmeru s invazívnou alebo neinvazívnou montážou. To posledné je čoraz obľúbenejšie, pretože nemusíte zasahovať do konštrukcie okna. Navyše, neinvazívne rímske rolety sa intuitívne montujú, dokonca si ich môžete na okná pripevniť sami bez akejkoľvek pomoci odborníkov, a to najmä preto, že produkty sú dodávané s jednoduchým a stručným návodom na použitie.

RÍMSKA ROLETA DO KUCHYNE

Hľadáte rímsku roletu do kuchyne? Voľte rolety, ktoré na rozdiel od žalúzií, prepustia viac slnečného svetla. V tomto prípade najlepšie poslúžia svetlé rímske rolety, napríklad biela, ecru, béžová alebo pastelová, odporúčame aj univerzálne sivé rímske rolety.

Ak však potrebujete rolety s väčšou mierou tienenia alebo v tmavších farbách, nájdete ich v našej ponuke. Rímska roleta do kuchyne dokonca dokáže úplne ochrániť interiér pred UV žiarením – dobre na to poslúžia pogumované rolety.

RÍMSKA ROLETA DO SPÁLNE

O kvalite spánku nerozhoduje len posteľ a matrac, ale aj vhodná miera zatemnenia, teda zakrytie okna. Preto sa do spálne skvele hodia rímske rolety, ktoré zvyšujú komfort a efektívne zlepšujú spánok členov domácnosti. Niektoré rolety umožňujú dokonca 100% zatemnenie miestnosti a tým zároveň chránia pred zvedavými pohľadmi okoloidúcich.

Akú farba rímskych roliet do spálne? Veľmi obľúbené sú najmä tmavé rímske rolety, napríklad v odtieňoch sivej. Na druhej strane, rímska roleta do detskej izby môže potešiť oko rôznymi potlačami, napríklad s kvetmi, a dokonca aj s rozprávkovými motívmi. Dnes sú tieto rolety dostupné v tisíckach farebných konfigurácií!

Aký stupeň zatemnenia by mali mať rímske rolety pre spálňu? Úroveň zatemnenia si môžete vybrať od 30% až po 100% zatemnenie, takže sa sami rozhodnete, aká atmosféra bude panovať vo vašej miestnosti. Navyše, rímske rolety môžete zadať v akejkoľvek výške, čo ešte viac umožňuje reguláciu toku svetla.

RÍMSKA ROLETA DO KÚPEĽNE

Hľadáte roletu do kúpeľne? Aj v tomto prípade odporúčame rímske rolety, ktoré pasujú aj na neštandardné okná, poskytujú najvyššiu mieru súkromia a zároveň umožňujú ľubovoľné zatemnenie miestnosti.

Rímske rolety na mieru z nášho internetového obchodu sú veľmi jednoduché na údržbu. Ako teda vyčistiť rímske rolety? Nečistoty z nich ľahko odstránite navlhčenou handričkou, ba čo viac, väčšina z nich má látku pripevnenú k úchytom iba suchým zipsom, takže ich viete ľahko vyprať.

Čím sa líšia rímske rolety v internetovom obchode Rolmajster? V prvom rade si navolíte presné rozmery produktu, takže sa nemusíte báť, že nenájdete rolety na mieru pre vaše vlastné okná. Ostatné detaily si navyše osobne personalizujete – nielen farbu, ale napríklad aj spôsob montáže: invazívny alebo neinvazívny.

Rímske rolety z našej ponuky je možné podľa potreby pripevniť na okno (univerzálny hliníkový držiak), stenu aj strop. Umožňujeme tiež výber strany retiazky (ľavá / pravá). Roletu pohodlne ovládate retiazkovým samouzamykateľným mechanizmom.

Zatemňujúca rímska roleta

Internetový obchod Rolmajster je známy svojimi poľskými rímskymi roletami, ktoré sú úplným opakom ich čínskych kolegov, často z neoverených produkcií. Preto si môžete byť istý, že ide o konštrukcie s vysokou odolnosťou, ktoré vám budú slúžiť v perfektnom stave aj desiatky rokov.

Ponúkame rímske rolety šité z mini a maxi blackout látok, vrátane tých, ktoré pasujú na neštandardné presklenia umiestnené na citlivých miestach. Sada obsahuje aj ťažítko ovládacej retiazky. Rímske rolety odporúčame so 80% stupňom zatemnenia, ktorý je jeden z najúčinnejších. Sú univerzálne, uplatnia sa v akomkoľvek zariadení, nielen doma, ale aj v kancelárii.Biela rímska roleta

Zákazníci si veľmi radi vyberajú rímske rolety vyrobené z velúrovej látky, ktorá pôsobí reprezentatívne. Najmä biele žalúzie sa tešia neochvejnej obľube vďaka decentnej elegancii, ktorá sa hodí ku každému interiéru, najmä škandinávskemu, industriálnemu a minimalistickému.

Biela rímska roleta je dostupná aj vo vzdušnom prevedení, ide o takzvaný rímsky záves, teda imituje záves. Obľúbia si ju najmä majitelia rustikálnych, boho a anglických interiérov a napriek subtílnejšej štruktúre stále účinne chráni pred slnečným žiarením.

Alebo vás možno zláka rímska roleta v ecru, pastele, káve s mliekom či striebre? Je to alternatíva k bielym rímskym roletám, ktoré sa dajú ľahko prispôsobiť štýlu miestností a dodať im triedu.

Rímske rolety vyrobené na mieru v pestrých farbách sa hodia hlavne do menších miestností, pretože ich opticky zväčšia a zároveň presvetlia. Samozrejme zdôrazňujú aj priestrannosť veľkých spální, obývačiek a kuchýň, preto sú to univerzálne žalúzie, ktoré upútajú pozornosť.


Šedá rímska roleta

V internetovom obchode Rolmajster nájdete aj sivé rímske rolety v odtieňoch grafit, antracit, oceľ, strieborná alebo šedá. Hodia sa predovšetkým do moderných, škandinávskych, minimalistických a vintage interiérov, sú esenciou všestrannosti, ladia s decentnými aj viacfarebnými aranžmánmi.

Môžete si vybrať rolety namontované na okno, stenu alebo strop, ponúkame produkty vybavené reťazovým samouzamykateľným mechanizmom a tkaninou, ktorú je možné stiahnuť a pripraviť na čistenie v práčke.Rímska roleta glamour

Odporúčame rímske rolety z velúrovej látky a hliníkového puzdra, ktoré vám budú slúžiť v perfektnom stave roky. Dôležité je, že rolety z našej ponuky ladia aj s glamour interiérom, a to vďaka skladaným látkam a mimoriadne širokej škále farieb. Dostupné v širokej škále dizajnov a povrchových úprav, obohatia miestnosť ešte zaujímavejšie a dodajú jej štýl a triedu.

Glamour rímske rolety sú často zdobené volánikmi, farebnými doplnkami, pozlátením a striebrením, dokonca aj potlačou, napríklad kvetmi. Pôsobia masívnejšie, preto dokonale ladia s dekoratívnymi lampami, kobercami a čalúneným nábytkom. Je zaujímavé, že niektorí majitelia ich kombinujú so závesmi, aby interiér ešte viac vyzdobili.

Rímska roleta na mieru

V internetovom obchode Rolmajster nájdete rímske rolety na mieru, takže si ich môžete jednoducho personalizovať podľa svojej individuálnej predstavy. Sú vhodné pre tradičné okná, ale aj pre neštandardné zasklenia, pretože o ich výške a šírke rozhodujete vy osobne.

Neviete, ktoré rímske rolety ozdobia váš byt alebo kanceláriu? Zavolajte alebo napíšte nám a poskytneme všetky informácie, aby montáž okenných krytov nebola nikdy náročná. V našej ponuke nájdete aj iné typy roliet, napríklad denné a nočné, kazetové aj voľne visiace, okenné moskytiéry, garniže, žalúzie - zoznámte sa so sortimentom Rolmajster!

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka