Zatemňovacie rolety v kazete

Roleta v PVC kazete (ploché vodiace lišty)

od 13,99 €

Roleta v PVC kazete (vodiace lišty typu "C")

od 14,99 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:14,99€

Roleta v hliníkovej kazete (ploché vodiace lišty)

14,99 €od 13,49 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:18,99€

Roleta v hliníkovej kazete (vodiace lišty typu "C")

18,99 €od 17,09 €

ZATEMŇOVACIE ROLETY V KAZETE S VODIACIMI LIŠTAMI

Okenné zatemňovacie rolety v kazete sú čoraz častejšie vyberané okenné clony domov, bytov alebo kancelárií. Vyzerajú nielen veľmi esteticky, ale majú aj veľa výhod, ktoré dokazujú ich praktickosť. Vzhľadom na to, že si každý chce vo svojich domácich priestoroch vychutnať tie správne podmienky, boli vytvorené zatemňovacie rolety v kazete s vodiacimi lištami.

ZATEMŇOVACIE ROLETY V KAZETE S VODIACIMI LIŠTAMI

Čím sa odlišuje zatemňovacia roleta v kazete? Je to niečo iné ako roleta deň-noc? V prvom rade materiál takejto okennej clony efektívne odráža slnečné lúče vstupujúce do miestnosti. Vďaka tomu sa miestnosť neprehrieva, čo znamená, že si v lete môžeme užívať nižšie teploty. Nie je to všetko! Štýlové vnútorné zatemňovacie rolety v kazete od výrobcu umožňujú vytvárať správne podmienky pre spánok. Preto sa odporúča montovať ich najmä v spálni alebo detskej izbe. Naša ponuka obsahuje veľa variantov zatemňovacích roliet v kazete, takže je možné ich perfektne zladiť s dizajnom vášho interiéru.

ZATEMŇOVACIE ROLETY V KAZETE - CENY

Máte záujem o zatemňovaciu roletu v kazete? Cena produktu závisí od viacerých faktorov. V prvom rade záleží na type rolety, aké rozmery si zvolíte. Pri objednávke máte možnosť produkt prispôsobiť vašim rozmerom, vďaka čomu sa bude najviac hodiť do vášho interiéru. Výberom roliet v kazete vlastnej veľkosti si môžete byť istí, že materiál dokonale priľne k sklu a neprepustí slnečné svetlo. Bude si teda robiť svoju prácu tak, ako má. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa produktov, cien roliet alebo procesu objednávania, radi poskytneme odpovede a všetky informácie.

Prečo sa oplatí kupovať zatemňovacie žalúzie v kazete od výrobcu?

V prvom rade preto, že si vyberáme štýlový a vysokokvalitný produkt za atraktívnu cenu.


Ako výrobca roliet dokážeme ponúknuť okenné clony na mieru. Preto budú prispôsobené vašim očakávaniam. Pokiaľ ide o dekoráciu okien, nie je potrebné robiť žiadne kompromisy.

Unikátne zatemňovacie rolety, ktoré budú spoľahlivé po dlhú dobu, je možné kúpiť za priaznivé ceny.

Roleta v kazete s vodiacimi lištami je vynikajúcou voľbou pre každého, kto sa chce tešiť z estetickej clony okna, ktorá je navyše praktická a funkčná zároveň.V našom online obchode s roletami existujú rôzne varianty roliet, takže si každý môže vybrať niečo pre seba.

Vďaka širokej ponuke je možné prispôsobiť farbu kazety a samotnej látky individuálnym potrebám. Dbáme na to, aby sa sortiment výrobkov neustále rozširoval, preto vám odporúčame, aby ste sa oboznámili s celým radom produktov. V prípade potreby nás kontaktujte!

ZATEMŇOVACIE ROLETY – ZÁCHRANA PRE SLNEČNÉ INTERIÉRY

Ak vaše okná majú výhľad na slnečné svetové strany, určite poznáte problém príliš rýchleho prehrievania miestnosti. Našťastie klimatizácia na jar a v lete nie je v tejto situácii jediným možným riešením.

Ekonomickejším spôsobom, ako zabrániť slnečným lúčom v prehrievaní interiéru, je montáž vhodných roliet. Moderné modely sú vybavené mechanizmami, ktoré blokujú slnko a nedovolia mu vstúpiť do miestnosti.

Znie to komplikovane? To určite nie.

Rolety, o ktorých hovoríme, sú zatemňovacie modely. Mechanizmus ich fungovania je jednoducho správny materiál.

VNÚTORNÉ ZATEMŇOVACIE ROLETY V KAZETE

Roleta sa skladá z troch vrstiev látky, ktorá chráni pred slnečným žiarením. Ďalej je vrstva pri skle pogumovaná. To dodatočne zastaví lúče vonku a zníži tak teplotu v miestnosti. Táto vrstva navyše poskytuje dostatočné zatemnenie, ktoré vám umožní pohodlný spánok.

Existuje aj iný typ roliet blokujúcich svetlo. Vrstva pri skle môže byť tiež potiahnutá hliníkom. Rozptyľuje svetlo, čo tiež zabraňuje vstupu svetla do miestnosti. Účinnosť tohto riešenia je tiež vysoká. Pre porovnanie, rolety deň-noc vám umožňujú zatieniť interiér a vpustiť doň akékoľvek množstvo svetla, ale ak nemajú odrazovú alebo rozptyľujúcu vrstvu, nebudú tak efektívne zadržiavať teplo. Stojí za zmienku, že zatemňovacie rolety môžu v zime udržiavať byt v teple, v lete zase zmierniť letné horúčavy a byt bude príjemne chladný.

ROLETY V KAZETE S VODIACIMI LIŠTAMI - ESTETICKÁ DEKORÁCIA OKNA

Zatemňovacie rolety v kazete sú nielen praktické, ale aj estetické.

V prípade roliet v kazete s vodiacimi lištami je ľahké urobiť ich prakticky neviditeľnými. Je to preto, že v kazetových modeloch je v tejto kazete ukrytá celá roleta s mechanizmom. Vyberiete si jeho farbu pre vaše okno - či už to bude klasická biela alebo zlatý dub - všetko závisí od vás a od efektu, ktorý chcete dosiahnuť.

Vnútorné predokenné rolety s vedením

Vnútorné predokenné rolety s vedením musia spĺňať predovšetkým jednu úlohu: zabezpečiť intimitu a chrániť pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia a zároveň byť vizuálne atraktívne a stabilné, aby slúžili dlhé roky. Vnútorné predokenné rolety s vodidlami zakúpené u nás je možné ľubovoľne konfigurovať tak, aby v konečnom dôsledku vyhovovali všetkým vašim potrebám. Sme výrobcom a distribútorom, a preto dbáme na to, aby naši zákazníci dostávali produkty šité na mieru ich požiadavkám na dosah ruky.

Kazetové rolety s vedením

Kazetové rolety s vedením sú obľúbeným riešením v mnohých domácnostiach. Kazeta nielen chráni roletu pred poškodením a znečistením, ale tvorí aj estetický prvok celého rámu okna. Roleta bez kazety často nevyzerá profesionálne a môžete sa báť, že nebude taká stabilná. Kazetové rolety s vodidlami sa väčšinou inštalujú invazívnym spôsobom, takže si môžete byť istí, že na stene priľnú dlhé roky. V našom obchode si môžete svoju roletu ľubovoľne nakonfigurovať, pretože sme aj ich výrobcom.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka