Rolety mini s lankom

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:5,99€

Mini roleta s lankom

5,99 €od 5,39 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:6,99€

Mini roleta s lankom skladaná

6,99 €od 6,29 €

ROLETY MINI – INTERNETOVÝ OBCHOD

Mini rolety sú nepochybne riešením, ktoré má celú škálu výhod. Jednou z najdôležitejších výhod mini neinvazívnych okenných roliet je, že sa dajú mimoriadne ľahko namontovať a zároveň sú k dispozícii za priaznivú cenu. Štýlové mini rolety na okno s odvetrávaním dokonale plnia svoju funkciu. Vďaka tomu, že majú jednoduchý mechanizmus, umožňujú pohodlné a rýchle nastavenie rolety do zvolenej polohy. A čo viac, okenné mini rolety na okná majú malé rozmery, takže sú vhodné na použitie na všetkých oknách. Pre mnohých ľudí je obrovským plusom skutočnosť, že okenné mini clony je možné namontovať neinvazívne. Existuje veľa riešení, pokiaľ ide o mini rolety - môžu to byť modely deň-noc, zatemňovacie alebo reflexné.

MINI ROLETY DEŇ-NOC NA MIERU - AKO SI VYBRAŤ?

Naša ponuka obsahuje štýlové okenné mini rolety s lankom a mini rolety na okno s vetracím otvorom, ktoré sú dostupné v mnohých farebných variantoch. Môžete sa tiež rozhodnúť pre mini rolety deň-noc, ktoré sú nielen praktické, ale aj dekoratívne. Mini roleta deň-noc je nepochybne dobrou voľbou do spálne, obývacej izby, kuchyne, jedálne alebo detskej izby.

ROLETA MINI CENY - KOĽKO STOJÍ OKENNÁ ROLETA OD VÝROBCU?

Pokiaľ ide o mini roletové clony okien, ceny sú skutočne priaznivé.Keď sa rozhodnete kúpiť mini rolety s lankom od výrobcu, vyberáte najkvalitnejšie materiály za rozumnú cenu. Ak máte záujem o mini roletu a chcete si ju kúpiť, chcete sa dozvedieť celý cenník, kontaktujte nás a my vám poskytneme konkrétne informácie.

Štýlové a praktické okenné clony


Mini rolety s lankom sú montovateľné tak, aby nedošlo k poškodeniu rámu okna. Montážny návod nájdete na našej webovej stránke. Je to dobrá voľba pre ľudí, ktorí nechcú zasahovať do rámu okna, napríklad kvôli tomu, že byt je prenajatý. Výhoda je aj v tom, keď často meníme interiér bytu. Tieto typy okenných krytov sú nielen praktické, ale aj vysoko estetické. V našom internetovom obchode nájdete veľa farieb roliet, takže ich ľahko doladíte k dizajnu interiéru. Zistite, aké mini rolety s lankom ponúkame.
ROLETY MINI – CENA

Pokiaľ ide o rolety, ceny takéhoto riešenia nie sú neprimerané. Poskytujeme vysoko kvalitné výrobky za rozumnú cenu. Presnú sumu zistíte po prispôsobení vašich rozmerov pri objednávke. Ak však máte otázku, chcete si kúpiť mini roletu, ceny a všetky ďalšie podrobnosti vám radi poskytneme po kontaktovaní.

OKENNÉ MINI ROLETY S LANKOM – POHODLIE A ESTETIKA

Mini roleta vybavená lankom je mimoriadne pohodlnou voľbou do každého interiéru. Dokonale sa bude zhodovať s rozmermi menších okien, najmä tých samostatných. Z tohto dôvodu budú dobre spĺňať svoj účel napríklad v kúpeľni alebo kuchyni, ale aj v mnohých ďalších miestnostiach.

MINI ROLETYAk sa veľkosť okien vo vašom dome alebo byte líši od tých štandardných, rozhodnite sa pre mini rolety na mieru. Potom mini rolety na oknách budú perfektne sedieť so sklom, čo sa prejaví na estetike a pohodlí používania clôn. Mini roleta potom zabezpečí aj adekvátne zatemnenie a ochranu pred svetlom vnikajúcim do miestnosti.

MINI ROLETY S LANKOM NA MIERU

Prečo je mini roleta s lankom dobrým nápadom pre mnoho bytov? V prvom rade kvôli neinvazívnej montáži. Na to, aby ste takúto roletu dali na okno, nemusíte nič vŕtať, demontovať okno alebo iným spôsobom zasahovať do jeho konštrukcie. Na namontovanie rolety s lankom potrebujete príslušné úchytky a samotné lanko - slúžiace ako vodidlo. Toto lanko stačí vložiť do horného úchytu rolety. Potom je potrebné háčiky zachytiť o spodný rám okna. Do otvorov v týchto držiakoch je navlečený hrubý silón a je hotovo. Montáž je rýchla a bezproblémová a mini roleta si už môže užívať svoju funkčnosť.

Mini roleta s lankom je praktické a pohodlné riešenie. Lanko drží roletu v ráme okna, vďaka čomu dokonale priľne k sklu. Nebude vyčnievať ani pri naklonenom okne. Vietor nebude pohybovať roletou a nebude vydávať hluk, ktorý bude narážať na rám okna. Clona zostane vždy na svojom mieste.

NEINVAZÍVNE MINI ROLETY

Mini rolety sú vynikajúcim spôsobom, ako prekryť menšie okná. Môžete si zvoliť neinvazívne rolety. To znamená, že tento typ mini roliet na oknách voľne zavesí. Ich montáž je mimoriadne jednoduchá.

V rámci tohto riešenia si môžete vybrať z množstva produktov. Môžete sa rozhodnúť pre rolety v rôznych farbách - určite vám tak široká škála farieb umožní zladiť roletu s vašim bytom. Farba však nie je všetko, čo môžete prispôsobiť svojim požiadavkám. Jednou z možností je klasická roleta, ktorá do istej miery obmedzuje slnečné svetlo vstupujúce do interiéru. Ďalším je zatemnenie vo väčšej alebo menšej miere prostredníctvom zatemňovacích látok. K dispozícii sú teda samozrejme aj zatemňovacie rolety, ktoré blokujú prísun svetla do miestnosti. Ďalšou možnosťou sú pruhované materiály. Môžu odrážať alebo rozptyľovať svetlo - vyberte si to podľa svojich potrieb.

Mini okenné rolety

Mini okenné rolety odstraňujú problém, ktorý vzniká, keď je potrebné zvoliť okenné kryty na okná, ktoré sú menšie ako štandardné. Dáme vám možnosť personalizovať rolety počas procesu objednávania. Zákazník má potom možnosť výberu materiálu, farby rolety, ale aj mechanizmov či retiazky. Všetky kľúčové parametre vrátane rozmerov rolety je možné pohodlne vybrať objednávkou roliet na našej stránke.

Mini rolety na okno s ventilátorom

Pokiaľ ide o mini rolety ponúkané na našej stránke, ceny tohto riešenia sú primerané. Ponúkame kvalitné, funkčné žalúzie, ktoré sú dostupné za atraktívne ceny. Objednávkou mini roliet u nás získate produkt, ktorý splní všetky vaše očakávania. Prezrite si našu ponuku a vyberte si perfektnú roletu pre váš interiér! Neváhajte nás kontaktovať.

Ako rozpoznať neinvazívne rolety?

Neinvazívne rolety sú také, ktoré pri montáži nevyžadujú vŕtanie do steny alebo okenných rámov, takže sú bezpečné. Inými slovami, neinvazívne rolety sa dajú jednoducho inštalovať a demontovať. S istotou sa dá povedať, že sú opakovane použiteľné, pretože pri štandardných veľkostiach okien si ich môžete vziať so sebou pri sťahovaní alebo pri zmene usporiadania doma. V našej predajni nájdete invazívne aj neinvazívne predokenné rolety - podľa potrieb a očakávaní okenných krytov.

Montáž mini rolety s linkou

Viete ako namontovať mini roletu s linkou? Je to vlastne veľmi jednoduché. Rozložte roletu tak, aby ste videli látku pripevnenú k telu, potom začnite otáčať telo opačným smerom. To spôsobí, že sa látka zvlní tak, že bude visieť cez telo na opačnej strane. Montáž mini rolety s linkou sa prakticky nelíši od montáže klasickej rolety. Má len trochu iný vodiaci mechanizmus, preto sa pred začatím práce oplatí pozorne si prečítať návod.

Kyvná záclonová tyč

Viete, čo je naklápacia záclonová tyč? Ide o trochu iný typ záclonovej tyče, ktorá vám umožňuje zavesiť látky nie rovno, ale v 90-stupňovom uhle. Závesná tyč na závesy pojme hlavne ľahké látky a nemala by sa používať napríklad na zamatové alebo ťažké bavlnené látky. Závesová tyč je upevnená dvoma skrutkami a podopiera tradičnú záclonovú tyč. Môžete naň zavesiť napríklad závistivé alebo iné veľmi ľahké látky. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našimi inovatívnymi produktmi pre váš domov.

Montáž promo rolety so šnúrkou

Najčastejšie si zákazníci objednávajú mini rolety do prenajatých bytov, ktoré sú štýlové a zároveň veľmi praktické. Nezasahujú do rámu okna, nevyžadujú použitie vŕtačky alebo skrutkovača. Jediné, čo potrebujete, sú klipy, ktoré sú súčasťou súpravy a návod na použitie. Hľadáte roletu, ktorej najjednoduchším prvkom je montáž? Promo roleta s linkou je práve takým produktom, ktorý umožňuje rýchlu montáž a navyše má linku, vďaka ktorej môžete rolety, vrátane balkónových, kedykoľvek vytiahnuť a stiahnuť.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka