Jednoduché garniže

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:7,60€

Stropná koľajnička PVC

7,60 €od 6,08 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:7,49€

28mm záclonová tyč "ECO"

7,49 €od 7,12 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:11,39€

Kovová záclonová tyč 19 mm

11,39 €od 10,25 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:11,50€

Stropná koľajnička s krytom 9 cm

11,50 €od 9,20 €

Garniža 16 mm KOV + PLAST

od 7,49 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:8,99€

Kovová záclonová tyč 16 mm

8,99 €od 8,09 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:12,49€

Kovová záclonová tyč 25 mm

12,49 €od 11,24 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:6,99€

Hliníková stropná lišta SOLO

6,99 €od 5,59 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:9,99€

Hliníková stropná lišta DUO

9,99 €od 7,99 €

Jednoduché garniže - klasické riešenie stojí za pozornosť

Jednoduché garniže sú perfektné, ak chcete na okno zavesiť iba záclony alebo závesy. Jednoduché garniže sú kompaktné, ľahké a menej viditeľné ako dvojité garniže. Jednoduché stropné garniže sú veľmi populárne vďaka svojej univerzálnej estetike, ľahkému prístupu a vysokej odolnosti. V našej ponuke nájdete rôzne typy jednoduchých garniží, ktoré sú dostupné v mnohých zaujímavých farbách a verziách. Môže to byť kovová garniža, moderná a zaujímavá, odlíšená tichými kolieskami a atraktívnym dizajnom, alebo drevená, klasickejšia a rovnako pôsobivá. Nájdete tu klasickú dĺžku záclonovej tyče 120 cm, ale môžete si zvoliť aj dlhšiu.

LACNÉ JEDNODUCHÉ GARNIŽE

                                                                          


Okrem iného odporúčame garniže jednoduché nástenné, ktoré oživia každú miestnosť. Môžete si vybrať kovovú alebo drevenú garnižu v rôznych farbách, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Koncovky garniží v originálnych módnych formách dodávajú celku veľmi sofistikovaný charakter. Prezrite si našu komplexnú ponuku! Vyberte si svoju kovovú alebo drevenú garnižu.

Jednoduché nástenné garniže

Jednoduché izbové garniže namontované na stene sú skvelým spôsobom, ako opticky zmeniť proporcie interiéru. Takáto kovová alebo drevená garniža spôsobí, že miestnosť bude vyzerať opticky menšia a zároveň útulnejšia. Moderné jednoduché garniže na stene budú dobre plniť svoju úlohu aj vtedy, ak úplne zapadnú do výklenku okna alebo vo veľmi malom rozsahu vyčnievajú cez výklenok. Potom bude záves alebo záclona esteticky visieť za oknom bez toho, aby sa zachytávali o okenný parapet. V tomto prípade je to lepšie riešenie ako jednoduché stropné garniže. Vyberte si pre seba dokonalú kovovú alebo drevenú garnižu.

Jednoduché strieborné garniže

Jednoduché garniže (napr. kovové garniže) budú vyhovovať interiérom v rôznych štýloch, čo dokazuje ich všestrannosť a praktickosť. Je však možné rozlišovať niekoľko typov. Moderné jednoduché záclonové garniže, ktoré sa tiež hodia do takýchto miestností, sú najčastejšie žiadané ako samostatné strieborné garniže. Ďalšou možnosťou sú garniže vyrobené z kovu (kvalitná nehrdzavejúca oceľ). Kovové garniže sa perfektne hodia do moderných interiérov, ale aj tých, ktoré sú zariadené v industriálnom štýle. Kovová garniža je naozaj efektnou dekoráciou, a nielen funkčným prvkom.

JEDNODUCHÉ NÁSTENNÉ GARNIŽE – KTORÉ NAJLEPŠIE VYBRAŤ?

Na druhej strane, jednoduché garniže vo farbe zlata budú vyhovovať bytom v klasickom tradičnom štýle, ktoré dodávajú interiéru teplo a zútulnia ho. Alternatívou k nim môžu byť záclonové garniže vyrobené z dreva. Jednoduché garniže - bez ohľadu na materiál, z ktorého sú vyrobené - sú skvelým riešením pre kuchyňu, spálňu, obývaciu izbu alebo dokonca detskú izbu. Overte si to u nás!

Moderné jednoduché záclonové garniže

Vďaka našej širokej ponuke jednoduchých záclonových tyči si môžete vybrať ten správny produkt pre vaše okno. Materiál - kov alebo drevo - robí závesovú tyč veľmi pôsobivou. Každá z našich jednotných záclonových tyčí vás určite zaujme svojím vzhľadom, trvanlivosťou a cenou, pretože ponúkame skutočne lacné jednoduché záclonové tyče.

JEDNOTNÉ STROPNÉ ZÁVESNÉ TYČE - VYBERTE SI VYSOKÚ KVALITU ZA ROZUMNÚ CENU

Naše výrobky sú zárukou vynikajúcej kvality použitých materiálov a spracovania. Zaručujeme, že naše jednotné záclonové tyče sa veľmi ľahko inštalujú, pretože súprava so záclonovými tyčami obsahuje sadu prvkov na ich pripevnenie na stenu alebo strop spolu s pokynmi. Prečítajte si viac!


STAVTE NA OSVEDČENÉHO VÝROBCU - JEDNOTNÉ OKENNÉ ZÁVESOVÉ TYČE

V našom obchode môžete tiež získať jednotlivé záclonové tyče na mieru. Takže si môžete byť istí, že každý z vybraných produktov dokonale ladí s vašou miestnosťou. Ďalej ponúkame tiež dvojité záclonové tyče, záclonové tyče z PVC a stropné záclonové tyče.

JEDNOTNÉ STRIEBORNÉ ZÁCLONOVÉ TYČE ALEBO JEDNOTNÉ ZÁCLONOVÉ TYČE STARÉ ZLATO?

U nás si každý môže vybrať závesové tyče v štýle, ktorý im vyhovuje! Zákazník dostane kompletnú súpravu. Každá objednávka sa dodáva s konzolami, sponami, tyčami, drevenými kolieskami, sadou hmoždiniek a upevňovacích skrutiek, veľkými a malými koncovkami prednej a zadnej tyče, aby bola montáž čo najjednoduchšia. Jednotné závesové tyče sú viac ako len oporou závesov a záclon - presvedčte sa sami! Máte otázky týkajúce sa našich výrobkov z línie jednotne záclonové tyče? Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom. Pozývame vás na nákupy!

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka