Látkové rolety mini s lankom

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:5,99€

Mini roleta s lankom

5,99 €od 5,39 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:6,99€

Mini roleta s lankom skladaná

6,99 €od 6,29 €

LÁTKOVÉ ROLETY MINI

Niet pochýb o tom, že každý by si rád užil svoj vysnívaný byt, ktorý bude dotiahnutý do detailov. Preto venujeme pozornosť najmenším detailom. Aby bola daná miestnosť estetická a funkčná, je vhodné zvoliť si látkové rolety mini. Jedná sa o okenné clony, ktoré sú čoraz populárnejšie. Interiérové mini rolety už roky nahrádzajú populárne žalúzie. A to práve preto, že sú estetické, praktické a ľahko sa montujú. Látkové rolety je možné použiť prakticky v každom okne a miestnosti. S obľubou sú vyberané do kuchyne, jedálne, obývacej izby, spálne, detskej izby alebo kúpeľne.

MINI ROLETY NEINVAZÍVNE - DOKONALÁ OCHRANA PRED SLNKOM A VYSOKÁ ESTETICKA

Látkové rolety chránia pred intenzívnym slnečným žiarením a poskytujú súkromie. To je veľmi dôležité, najmä v prípade bytov v panelákoch. Mini rolety sú jedny z najčastejšie kupovaných. A niet sa čomu diviť, pretože zaručujú množstvo výhod!

LÁTKOVÉ ROLETY – STOJÍ ZATO ROZHODNÚŤ SA PRE NE?
Mini roleta je jedným z najobľúbenejších modelov okenných clôn. Jej veľkou výhodou je, že je k dispozícii za veľmi atraktívnu cenu. Preto môžeme zmeniť akýkoľvek interiér za nízke náklady. Mini rolety sú dobrou voľbou pre všetky izby v domoch alebo bytoch. Môžu byť tiež montované v kanceláriách, reštauráciách alebo hoteloch. Tieto rolety sa ľahko montujú, takže si ich môžete ľahko namontovať sami.JEDINEČNÉ, ŠTÝLOVÉ MINI LÁTKOVÉ ROLETY ZA DOBRÚ CENU

Mini látkové rolety deň-noc je možné kúpiť prakticky v neobmedzenom počte farieb. Preto nemusíte robiť žiadne kompromisy. Vyberáme farbu, ktorá sa perfektne hodí k nášmu interiéru a vyhovuje našim preferenciám. Mini rolety sa tiež dodávajú v rôznych veľkostiach, takže sa pre ne môžu rozhodnúť majitelia veľkých okien ako aj tých o niečo menších. Máme tiež rôzne typy, napríklad rolety deň-noc. Prosím neváhajte nás kontaktovať! Náš internetový obchod je miestom, kde nájdete rolety pre seba.

MINI LÁTKOVÉ ROLETY


Rolety môžu byť dekoráciou aj dôležitým úžitkovým prvkom. V prípade menších okien však môže nastať problém s ich prispôsobením veľkosti skla. Tento problém nemáme. Špeciálne navrhnuté neinvazívne mini rolety, ktoré je možné dodatočne prispôsobiť, budú dobre fungovať pri malých oknách. Neinvazívne rolety navyše nevyžadujú vŕtanie, čo znamená, že ich môžete namontovať rýchlo a ľahko. Takáto roleta visí voľne, bez akýchkoľvek zásahov do rámu. Ku každému nákupu v našej predajni dodávame potrebnú montážnu sadu, vďaka ktorej zvládnete montáž rolety bez problémov.
Látkové rolety sa vyznačujú estetickým dizajnom. Tkanina, z ktorej sú vyrobené, sa dá ľahko prispôsobiť dizajnu interiéru. Vďaka širokej škále farieb takéto rolety vyzerajú perfektne v kúpeľni, kuchyni alebo v obývacej izbe. Jedným slovom na každom mieste, kde si menšie okno vyžaduje rolety minimálnej veľkosti. Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s našou ponukou. Ak máte akékoľvek otázky, radi vám na ne odpovieme a poradíme vám, ako si zvoliť najlepšie.Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka