Vitrážna tyč

Vitrážna tyč

od 1,00 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:1,10€

Háčiky do vitrážnych tyčí

1,10 €od 0,77 €

Krásne, funkčné a cenovo dostupné. Závesy sú dokonalým spôsobom, ako zdôrazniť atraktivitu miestnosti. Najmä závesy na závesy sú čoraz obľúbenejšie a v tejto kategórii nájdete odolné a elegantné garniže na závesy.

Tyč je nevyhnutnosťou, aby držala záves na mieste. Závesná koľajnica pre závisť je upevnená na špeciálnom mieste a konce tyče držia kryty na oboch stranách okna. Predávame kvalitné záclonové tyče z kvalitného plastu. Sme hrdí na to, že zdokonaľujeme každý detail týchto produktov a uisťujeme sa, že každý z nich je dostatočne pevný, aby bez obáv udržal vaše závesy. Ponúkame aj mini záclonové tyče pre žiarlivosť!

Záclonová tyč na žiarlivosť

Záclonové tyče môžu mať rôzne podoby. Môžete si kúpiť veľmi jednoduché, aj klasické garniže na žiarlivosť, ako aj vybrať tie s ornamentami, farebné, efektnejšie. Všetko závisí od efektu, ktorý chcete dosiahnuť, a od usporiadania vo vašom zariadení. Ale naozaj nie je ťažké rozhodnúť sa, aké vlastnosti pri výbere záclonových tyčí hľadať.

Vytvorte si svoj vlastný aranžmán záclon s naším sortimentom záclonových tyčí. Naša záclonová tyč je dokonalým doplnkom do vašej izby. Poskytuje štýl aj funkčnosť. Je odolný a módny a navyše vnáša do interiéru klímu.

Potrebujete novú záclonovú tyč? Nehľadaj ďalej! Naše záclonové tyče sú nielen odolné voči vlhkosti, ale aj krásne vyzerajú. S mnohými dizajnmi na výber sú možnosti nekonečné. Nakúpte ešte dnes a urobte svoj domov krásnym a funkčným zároveň!

Nalepovacie záclonové tyče

S našou širokou ponukou záclonových tyčí (nielen bielych alebo hnedých) si môžete vybrať štýl, ktorý sa najlepšie hodí k vášmu domovu. Vyberte si z mnohých typov záclonových tyčí a prispôsobte si produkt tomu, čo vám najviac vyhovuje.

Dodajte svojim oknám dokonalý vzhľad s našou širokou ponukou záclonových tyčí najvyššej kvality. Záclonové tyče sú opäť v móde a sú obľúbeným spôsobom, ako zakryť okno v kuchyni. prečo? Nielenže okamžite osviežia štýl vašej kuchyne, ale dodajú aj ďalšie súkromie a bezpečnosť.

Náš obchod predstavil nové, krásne záclonové tyče, ktoré sa hodia ku každému oknu a dekorácii. Nielenže sú odolné a praktické, ale dajú sa použiť na vytvorenie teplej a príjemnej atmosféry v každej miestnosti vášho domova alebo kancelárie.

Garniža do vitrážok bez vŕtania

Dodajte svojim oknám nádych elegancie s našimi závesnými tyčami! Ponúkame širokú škálu modelov, od jednoduchých a klasických až po tie najkreatívnejšie a sofistikovanejšie prúty. Pozývame vás!

Máme perfektné záclonové tyče pre vašu kuchyňu a nielen tie!Či už hľadáte jednoduchý alebo sofistikovaný model, máme dizajn pre každý rozpočet. Naša ponuka štýlov a možností vám určite umožní predviesť svoju kreativitu a osobný štýl.Zazdrostki záclonová tyč do kuchyne

Zazdrostki záclonové tyče sú typom okenných výrobkov, ktoré sa používajú na zavesenie záclon. Môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, ako je kov, drevo alebo plast. Najbežnejším typom okennej záclonovej tyče je plastová tyč. Ide o vodorovnú lištu, ktorá sa tiahne cez celú šírku okien. Má konzoly na oboch stranách, určené na montáž na zavesenie závesov. Držiaky sú zvyčajne nastaviteľné, takže si môžete nastaviť šírku závesov.

Mini záclonová tyč pre závisť

Vneste eleganciu do vášho domova do vašej kuchyne s našou širokou ponukou záclon a záclonových tyčí. S našou prémiovou kvalitou a dostupnými cenami môžete získať požadovaný vzhľad bez toho, aby ste museli míňať veľa peňazí. Vďaka širokej škále dizajnov a štýlov si môžete vybrať perfektnú zostavu do vašej kuchyne, ktorá sa vám určite bude páčiť!

Či už hľadáte jednoduchú vešiakovú tyč alebo sofistikovanejšiu dekoratívnu záclonovú tyč, ponúkame kvalitu, štýl a výber, ktorý inde nenájdete. Krásne spracované tak, aby dopĺňali akýkoľvek dekor okna, prichádzajú v mnohých rôznych tvaroch a štýloch.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka