Látkové rolety v kazete

Roleta v PVC kazete (ploché vodiace lišty)

od 9,99 €

Roleta v PVC kazete (vodiace lišty typu "C")

od 10,99 €

Roleta v hliníkovej kazete (ploché vodiace lišty)

od 13,99 €

Roleta v hliníkovej kazete (vodiace lišty typu "C")

od 17,99 €

LÁTKOVÁ ROLETA V KAZETE

Rolety v kazete s vodiacimi lištami sú ideálne na dekoráciu domu, bytu, kancelárie alebo reštaurácie. Štýlové látkové rolety sa veľmi často vyberajú do obývacej izby, spálne, kúpeľne, detskej izby. Ak si chcete kúpiť kvalitné rolety za nízku cenu, pozrite si našu ponuku. Látky sa pozvoľna pohybujú, priliehajú k sklu, takže nedochádza k medzerám. Ich montáž nie je zložitá, takže si s ňou poradíte sami. Rolety sú samozrejme dodávané s pokynmi na montáž, a v prípade potreby poskytneme odborné poradenstvo. Okenné rolety sú veľmi jednoduché a ľahko sa montujú a ich použitie je mimoriadne jednoduché. Zistite, čo ponúkame a nájdite pre vás ideálne vnútorné rolety.


LÁTKOVÁ ROLETA V KAZETE - CENA

Mnoho ľudí zadá do vyhľadávača frázy ako „látkové rolety v kazetách - cenník“ alebo „látkové rolety v kazete - cena“. Najjednoduchší spôsob, ako zistiť cenu roliet, je kontaktovať nás. Nákup roliet na mieru je zárukou spokojnosti. Vďaka tomu sa látková roleta ideálne hodí na konkrétne okno. Samozrejme máme aj kazetové látkové rolety v štandardných veľkostiach.

LÁTKOVÁ ROLETA V KAZETE - CENNÍK

Cena rolety závisí od mnohých faktorov, nielen od rozmerov alebo vybraných prvkov. Dôležitý je aj typ rolety: či už to budú rolety deň-noc, rolety montované na krídlo okna, mini alebo klasické rolety pre štandardné okno. Preto, ak vás zaujíma cena konkrétnej rolety, môžete si náklady skontrolovať pri personalizácii objednávky. Môžete nás tiež kontaktovať a požiadať o radu a ďalšie informácie.

LÁTKOVÁ ROLETA V KAZETE - OD VÝROBCU A NIE JE POTREBNÉ ROBIŤ KOMPROMISY


Rozhodnutím o kúpe látkových roliet od výrobcu si môžete byť istí, že si vyberáte ten najlepší produkt za rozumnú cenu. Ako výrobca sme schopní ponúknuť aj rolety pre neobvyklejšie okná. Vďaka tomu si každý môže vychutnať presne takú okennú clonu, ktorú potrebuje. Nie je potrebné robiť kompromisy.

Výklopné a otvorené okná si často vyžadujú použitie vhodných a optimálnych riešení v oblasti ich efektívneho tienenia. Niet preto divu, že medzi zákazníkmi sú špecializované rolety také populárne. V popredí výberu moderných spotrebiteľov sú určite skvelé rolety v kazete. V čom vynikajú od ostatných a prečo sa oplatí investovať do ich nákupu? Skontrolovali sme to a predstavujeme skvelú ponuku od dobrého výrobcu v danej oblasti - Rolmajster.ROLETY PRE OKNÁ S VETRANÍM - OSVEDČENÉ A FUNKČNÉ RIEŠENIA

Časté otváranie a sklápanie okien si vyžaduje použitie osvedčených a funkčných riešení v oblasti ich účinnej clony. Preto sú v takýchto prípadoch najlepšie rolety v kazete s vodiacimi lištami. Ďalšou výhodou bude určite možnosť objednať si látkovú roletu v kazete na konkrétny rozmer. Rolmajster vám umožňuje zvoliť si šírku v nasledujúcich rozmeroch: od 25 cm do 135 cm a výšku: od 25 do 215 cm. Pri objednávaní rolety v kazete online si navyše môžete zvoliť jednu zo 7 najčastejšie zvolených farieb kazety a označiť vami zvolenú farbu materiálu. Tu sa môžete rozhodnúť pre jeden z viacerých štandardných, tmavých alebo populárnych variantov deň-noc.

KDE NÁJDETE NAJLEPŠIE ROLETY VYSOKEJ TRIEDY?

Pri objednávke je potrebné uviesť aj to, na ktorej strane sa má reťaz namontovať do kazetovej rolety. Vďaka tomu bude neskoršie použitie pohodlného rolovania a rozkladania rolety ešte praktickejšie.

PRVKY, KTORÉ SÚ SÚČASŤOU ROLETY

Keď sa rozhodnete pre kúpu profesionálnej látkovej rolety v kazete, môžete v súprave od dobrého výrobcu zohnať niekoľko produktov. Nebude to teda iba hliníková rúrka s látkou navinutou s materiálom vo farbe zvolenej kupujúcim, ale aj kazeta z PVC vo vybranom farebnom prevedení, vodiace lišty a samosvorný mechanizmus s retiazkou. Profesionálne zostavená sada obsahuje aj hliníkovú nosnú tyč, špeciálny napínač a závažie.

BOHATÝ VÝBER RÔZNYCH ROLIET V ONLINE OBCHODE - KAZETOVÉ ROLETY ZA NAJLEPŠIE CENY

Dôležitým prvkom súpravy bude aj podrobný montážny návod. Stojí za zmienku, že montáž látkovej rolety v kazete môže byť neinvazívna (nalepená na obojstrannej páske) alebo invazívna. Preto sa odporúča túto voľbu dobre premyslieť a rozhodnúť sa, či vás skutočne zaujíma invázna montáž modernej látkovej rolety. Určite však stojí za to zamerať sa na najvyššiu kvalitu produktu, ktorú neponúka nikto iný, ako dobrý, rešpektovaný a odporúčaný výrobca z tohto odvetvia. Spoločnosť Rolmajster odporúča svoje látkové rolety v kazete všetkým najnáročnejším kupujúcim! Ponuku sa jednoducho oplatí využiť!

Internetový obchod s roletami v kazete - široký výber druhov a farieb

Naša ponuka obsahuje kazetové rolety v rôznych farbách. Rozhodnutím o nákupe v našom internetovom obchode si môžete byť istí, že sa zameriavate na vysokú kvalitu za rozumnú cenu. Kvalitná roleta vám bude určite slúžiť dlho a bude skvelou dekoráciou interiéru. Vyskúšajte širokú škálu roliet v kazete vybavenej priestorovými vodiacimi lištami!

PREČO SI VYBERAŤ ROLETY V KAZETE?


Roleta v kazete je jedným z modelov roliet, ktoré si zákazníci najčastejšie vyberajú. Je to tak okrem iného aj preto, že v tomto modeli je mimoriadne ľahké zladiť vzhľad rolety s dizajnom interiéru. V zásade to, ktorá tkanina bude zvolená, akú farbu a vzor bude mať, záleží len na zákazníkovi. Vďaka širokej ponuke je ľahké prispôsobiť kryty podľa interiéru. Prispôsobiť sa však dá nielen samotná tkanina. Farbu a povrchovú úpravu kazety je možné zladiť aj s dizajnom a štýlom interiéru. Týmto spôsobom samozrejme môžete kazetu farebne zladiť s okennými rámami, takže roleta bude na prvý pohľad úplne neviditeľná. Celý mechanizmus a materiál je ukrytý v kazete a vodiacich lištách. Vďaka tomu je montáž nielen estetická, ale aj bezpečná pre deti.

Rolety sú najčastejšie dostupné v hliníkovej alebo PVC kazete a vodiace lišty sú vyrobené tiež z týchto materiálov. Vďaka tomu je čistenie veľmi jednoduché. Nie sú na to potrebné žiadne špeciálne chemické čistiace prostriedky.

Mini látkové rolety

Látková roleta v kazete (či už denná alebo klasická roleta) je dostupná okrem štandardného rozmeru aj vo veľkosti mini. To znamená, že sa bude hodiť aj na menšie okná, napríklad v kuchyni alebo kúpeľni. Poskytne tak primeranú úroveň súkromia a bude účinne chrániť pred slnečným žiarením vnikajúcim do miestnosti. Pre nastavenie rolety by ste mali okno dôkladne zmerať a potom prispôsobiť rozmer pri výbere parametrov produktu. Farbu rolety a ďalších prvkov si môžete prispôsobiť aj tak, aby celok čo najviac ladil s dekorom vášho bytu. Nájdete u nás množstvo farieb: zlatý dub, bielohnedú a veľa farebných materiálov.

Kazetové rolety - cenník

Kazetové rolety sú nepochybne jednou z najelegantnejších a najpraktickejších foriem zakrytia okien. Cenník takýchto produktov je samozrejme verejný a konečnú cenu sa dozviete po starostlivom nakonfigurovaní vašej vysnívanej rolety. Pýtate sa, čo ovplyvňuje túto cenu? Musíte si vybrať kategóriu produktu, farbu materiálu, farbu kazety a vodítok, typ zaťaženia reťaze, stranu montáže reťaze a šírky, ktoré by mali mať vaše kazetové rolety. Cenník sa aktualizuje automaticky po zvolení príslušných hodnôt.

Kazetové rolety - cenník

Každý záujemca o kúpu kazetových roliet do bytu alebo domu chce vedieť cenu takéhoto produktu. Kazetové rolety – presný cenník závisí predovšetkým od výrobcu, ale aj od použitých materiálov a veľkosti konkrétnej rolety. Je známe, že každý výrobok musí byť starostlivo vybraný z hľadiska veľkosti okna. Len tak získame kvalitnú roletu, ktorá zaručí plnú intimitu a ochranu pred slnkom, o ktorej pri výbere roliet snívame.

Cenník kazetových žalúzií

Kazetové žalúzie majú jednu charakteristickú vec - kazetu. Zaujíma vás, koľko stoja kazetové rolety? Cenník bude závisieť od výrobcu, s ktorým máme do činenia, ale aj od konkrétnych rozmerov plánovanej rolety či vybraných prvkov. Kazetové rolety sa delia na deň-noc, mini, klasické alebo tesne zladené s krídlom okna. Cenníky sa preto oplatí skontrolovať sami a cenu je najlepšie poznať pri personalizácii objednávky v našom obchode!

Nástenné kazety - cenník

Rozhodujete sa pre rolety a nástenné kazety? Cenník takýchto produktov sa v mnohých ohľadoch líši. Tu ide o to, od akého výrobcu kazety pochádzajú, z akého materiálu sú vyrobené a aké majú rozmery. Je známe, že väčšie kazety budú drahšie ako menšie. Navyše pri kúpe viacerých kaziet naraz môžete počítať so zľavou ako pri kúpe jednej kazety. O tejto téme sa oplatí premýšľať veľmi dôkladne, aby ste nezaplatili majland za vysokú kvalitu, ktorú si zákazník zaslúži.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka