Okenná moskytiéra na vlastnú montáž

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:3,99€

Moskytiéra

3,99 €od 3,19 €

OKENNÁ MOSKYTIÉRA NA VLASTNÚ MONTÁŽ

Letné, teplé dni nás nútia častejšie vetrať miestnosti. Je fajn večer otvoriť okno a vpustiť čerstvý vzduch ... Ale do miestnosti žiaľ priletí aj nežiaduci hmyz vrátane komárov. Na riešenie tohto problému stačí do vašich okien nainštalovať moskytiéry, ktoré vás ochránia pred dotieravým hmyzom. Tento typ sietí je odolný a pohodlný.

ČO JE TO MOSKYTIÉRA?


Moskytiéry sú už dlho spájané s tropickými krajinami. Práve tam môže byť hmyz infikovaný a prenášať nebezpečné choroby, pričom populácia takého hmyzu je oveľa väčšia ako v našich zemepisných šírkach. Moskytiéry sú tiež často spájané s kempingom, kde chránia pred „nepozvanými hosťami“. V súčasnosti sa však stávajú obľúbeným vybavením domov a bytov, zvyšujúcim komfort v letných mesiacoch. Moskytiéra je sieť s malými otvormi, ktorá je namontovaná na okne. Tieto otvory, ktoré majú veľkosť asi 1,2 mm x 1,2 mm, bránia hmyzu vo vstupe do miestnosti. Takáto sieťka je najčastejšie čierna alebo sivá. Neruší to každodenné fungovanie. Neobmedzuje viditeľnosť, neobmedzuje svetlo vstupujúce do interiéru a neblokuje čerstvý vzduch. Môžete tak pohodlne vyvetrať miestnosť bez obáv z komárov, múch, ôs či iného hmyzu, s ktorým sa nechceme stretnúť v našej obývacej izbe alebo spálni.OKENNÁ MOSKYTIÉRA NA VLASTNÚ MONTÁŽ

Existujú rôzne druhy moskytiér na vlastnú montáž. Jednou z najzákladnejších je moskytiéra umiestnená na páske so suchým zipsom, na ktorú by mala byť sieť pripevnená. Na začiatok je to dobré riešenie, pretože sa ľahko nasadzuje a môžete ju tiež ľahko odstrániť.

Na inštaláciu budete potrebovať súpravu na čistenie okenného rámu, pretože musí byť hneď na začiatku dobre odmastená. Potom odstrihnite lepiacu pásku a nalepte ju presne na okraj okenného rámu. Ďalším krokom je zostavenie sieťky. Je dôležité ju dobre zatlačiť na pásku, aby pevne držala. Teraz už len zostáva odstrihnúť prebytočnú sieťku.

Montáž takejto moskytiéry je zložitejšia, aj keď stále jednoduchá. Sada sa skladá z rámu a sieťky, ktoré by sa mali rozrezať na príslušné rozmery. Aby moskytiéra dobre priľnula k oknu a poskytovala skutočnú ochranu pred hmyzom, je potrebné vykonať správne meranie z vnútorného otvoru okenného rámu. Ako namontovať pripravenú, rezanú moskytiéru? Upozorňujeme, že rám musí byť zvonku. Držiaky na druhej strane, pripevňujú výrobok k rámu, kde je umiestnené tesnenie. Správne nainštalovaná moskytiéra chráni pred hmyzom a poskytuje pohodlie aj pri otvorenom okne v celej šírke.

Rámová moskytiéra pre svojpomocnú montáž

Veríme v schopnosti našich zákazníkov, a preto veríme, že s pomocou presného návodu si dokážu poradiť s rôznymi problémami sami. Rámová moskytiéra pre svojpomocnú montáž má aj návod od výrobcu, ktorý krok za krokom vysvetľuje, ako moskytiéru na okno pripevniť. Rámová moskytiéra na svojpomocnú montáž zakúpená v našom obchode je starostlivo premeraná, takže sa nemusíte báť, že by sa niečo pokazilo, pokiaľ poznáte rozmery vašich okien. Teraz sa môžete definitívne rozlúčiť s komármi a iným otravným hmyzom.

Ako nainštalovať sieť proti komárom do okna?

Moskytiéra je v lete nevyhnutným prvkom v našich domácnostiach. Je potrebný na ochranu pred komármi, muchami a iným hmyzom, ktorý sa chce dostať do našich domovov. Ako nainštalovať moskytiéru do okna tak, aby dokonale plnila svoju úlohu? Určite je dôležité objednať si moskytiéru so správnymi rozmermi. Moskytiéru je možné namontovať niekoľkými spôsobmi. Dá sa zrolovať alebo otvoriť ako okno. Na trhu nájdete aj permanentné moskytiéry dostupné v špeciálnych rámoch.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka