Plisy deň - noc

Plisé deň - noc

od 56,20 €

Rolety plisé deň noc

V súčasnosti nie je jednoduché dostať plisované rolety deň noc, ktoré by boli v dobrej kvalite. Množstvo produktov, ktorými  sme zaplavení  spôsobuje, že masová výroba nemá dobrý vplyv na kvalitu prezentovaného tovaru. Ako výrobca roliet a garníž sa snažíme vyjsť v ústrety požiadavkám spotrebiteľov aj prispôsobením produktov ich potrebám. Rolety a žalúzie umožňujeme skonfigurovať podľa potrieb našich klientov. Mechanizmus deň noc vám umožňuje priaznivo regulovať svetlo prichádzajúce do vášho domova. Dostupné plisé deň noc umožňujú ich ovládanie nielen dospelým, ale aj deťom, pretože majú stabilnú a bezpečnú konštrukciu - ideálne pre rodiny, ale aj do kancelárskych priestorov. Plisé majú základnú výhodu v tom, že vyzerajú elegantne a zároveň nie sú také nápadné ako záclony či závesy. Vyberte si naše dostupné plisé deň  noc – zaistite si každodenné pohodlie vo vašej domácnosti.

Okenné plisé deň - noc

Plisé s rôznym stupňom priepustnosti svetla  má zásadnú výhodu v tom, že je možné ho nielen ovládať hore a dole, ale použiť aj v skrytej polohe len na úrovni jemnej sieťky, ktorá neobmedzuje prenikaniu  svetla do interiéru, ale zaisťuje optimálne pohodlie a intimitu pre ľudí vo vnútri. Bavte sa striedavo s materiálom prepúšťajúcim svetlo aj s tým pogumovaným, ktorý v interiéri poskytuje úplnú tmu. Zostavy  materiálov, usporiadané do vrstiev  boli zvolené tak, aby pôsobili esteticky, ladili s dizajnom interiéru a zároveň fungovali v takých miestnostiach, ako je obývačka, väčšina detských izieb alebo pracovňa. Okenné plisé  deň -noc sú ďalším typom tradičných plisov, ktoré sa odporúčajú najmä v moderných interiéroch bez ohľadu na dennú dobu. Pogumovaný materiál a druhý polopriehľadný materiál zaisťujú úplnú kontrolu. Nastavte ich do akejkoľvek polohy a vychutnajte si pohodu v interiéri – bez ohľadu na veľkosť okien.

Plisy Deň noc cena

Vrchný profil so zatemňovacím materiálom je možné zvoliť podľa hmotnosti materiálu a následne s ním regulovať  množstvo  svetla – aj pre strešné okná. Existujú rôzne typy plisov deň noc. Stáva sa, že horné panely sú pevné a stredné panely sú pohyblivé. Všetko naozaj závisí od variantu, ktorý si pre seba vyberiete. Ako vidíte, plisé si môžete vybrať s rôznymi vlastnosťami a v tejto fáze sa budú výrazne líšiť cenou. Snažíme sa, aby cena v pomere ku kvalite bola čo najpriaznivejšia. Nie sme len distribútor, ale aj výrobca, takže máme možnosť znížiť cenu - kvôli vyhnutiu sa veľkej marži. Kombinované materiály sú nielen módne, ale aj veľmi praktické – presvedčte sa sami, ako veľmi vám môžu prospieť. Vyberte si napríklad pogumovaný materiál a uvidíte, ako dobre izoluje svetlo a koľko svetla vám dá v kombinácii s priesvitným materiálom.

Plisy Deň noc online

Regulujte si množstvo prichádzajúceho svetla – teraz aj online. V našom obchode si môžete objednať požadované rolety vo výhodnej konfigurácii. Naše plisy deň noc vám umožňujú prispôsobiť sa vám, vášmu interiéru a rozmerom vašich okien. Bližšie informácie nájdete samozrejme priamo po kontaktovaní nás. Pripomíname však, že výber vhodných roliet je možný výberom vhodných filtrov v procese konfigurácie objednávky. Svetloprepúšťajúci materiál by ste si mali vybrať vy - vzhľadom na množstvo variantov dostupných v našom obchode. Ak zvolíte typ plisé denné, môžete sa spoľahnúť na optimálne množstvo svetla v miestnosti. Ak zvolíte nočný režim, môžete sa venovať svojim záľubám, ktoré si vyžadujú zatemnenú miestnosť – napríklad štúdiové fotenie.

Rolety plisé deň noc

Plisé rolety sú nesporným hitom vo väčšine poľských domácností. Doprajte si luxus takej jednoduchej veci, akou je súkromie a dobré svetlo vo vašej domácnosti. Odporúčame vám, aby ste sa zoznámili s celou našou ponukou plisovaných roliet deň  noc  a navštívili ďalšie záložky v našom obchode. Manévrujte s množstvom prichádzajúceho svetla do vášho domova.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka