Garniže drevené

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:7,49€

28mm záclonová tyč "ECO"

7,49 €od 7,12 €

Drevené garniže na mieru

Drevené garniže na mieru sú vkusným doplnkom interiéru. V tejto kategórii nájdete originálne drevené garniže, ktoré sa budú ideálne hodiť do vášho domu alebo bytu. Môžete si zvoliť jednoduchú alebo dvojitú drevenú záclonovú tyč. Každý prvok novej záclonovej tyče a jej veľkosť môžete prispôsobiť a upraviť. V sade získate všetko potrebné pre montáž a pokyny. Chcete si kúpiť lacné drevené garniže? Máte záujem o dvojitú záclonovú tyč alebo jednoduchú záclonovú tyč prispôsobenú vašim potrebám? Ste na správnom mieste - naše výrobky sú lacné a vyznačujú sa vysokou kvalitou spracovania. Lacné drevené garniže - estetika, odolnosť a skvelý dizajn.
   

Jednoduché drevené garniže

Drevené garniže sú stále významným a bežným prvkom interiérového dizajnu. Ich úlohou nie je len funkcia držania záclon alebo závesov - môže sama zdobiť miestnosť. Často sú výrazným prvkom v miestnosti alebo ich iba nenápadne zdobia. Drevené garniže dodajú interiéru neuveriteľnú útulnosť a teplo. Jednoduchá záclonová tyč vyzerá dokonalo, keď chcete na okno zavesiť iba záclony alebo závesy. Originálne jednoduché garniže sú kompaktné, ľahké a menej viditeľné ako dvojité garniže. Pokiaľ ide o drevené záclonové tyče, je možné vhodnou dĺžkou prispôsobiť rozmery interiéru. Jednoduchá garniža + drevo? Ideálna dvojica! Prezrite si našu komplexnú ponuku jednoduchých drevených garníž!

Drevené garníže - výrobca

V našej ponuke nájdete jednoduché drevené garníže v rôznych farbách a navyše súčasťou je aj vybavenie potrebné na ich montáž. Môžete teda ľahko prispôsobiť jednoduchú garnižu svojim možnostiam. A čo viac, naše drevené garniže môžete ľahko zladiť s interiérom. Taktiež rozmery je možné prispôsobiť – vyberte si možnosť, ktorá sa perfektne hodí do vašej obývacej izby alebo spálne.

Montáž našich jednoduchých drevených garníž (tiež jednoduchých drevených stropných garníž) je veľmi jednoduchá, takže nemusíte mať žiadne špeciálne schopnosti. Garantujeme vám, že náš návod na montáž zvládnete sami!

Ďalšou výhodou našich jednoduchých drevených garníž je, že sa ľahko udržiavajú čisté. Žiadne drahé prípravy, žiadne čistiace zariadenia. Všetko, čo potrebujete, je handrička, voda a čistiaci prostriedok, ak sú nečistoty väčšie ako napr. prach. A to je všetko, čo potrebujete, aby vaša záclonová tyč vyzerala perfektne.

Cena jednoduchej drevenej garniže z nášho obchodu vás určite príjemne prekvapí. To vám umožní zariadiť každú izbu moderne, ale zároveň lacno.

Moderná drevená garniža

 


V našom obchode máte možnosť objednať si jednoduché drevené garniže na mieru. Môžete si teda byť istí, že každý z objednaných produktov bude ideálne ladiť s vašou izbou. Okrem toho v našej ponuke nájdete aj jednoduché drevené stropné garniže alebo jednoduché drevené nástenné garniže. Každý komplet je dodávaný so sadou prvkov potrebných na ich správnu montáž. Vďaka tomu pôjde všetko veľmi hladko! Máte otázky týkajúce sa nášho produktu, ktorým sú jednoduché drevené garniže? Cena je k dispozícii po kontaktovaní nás. Srdečne vás pozývame na nákup!
Rustikálne drevené garniže

Drevené garníže v starom štýle? Ak hľadáte dizajnový prvok, ktorý vnesie do vášho domova trochu tepla, je to skvelá možnosť. Svoje miesto nájdu okrem iných aj drevené stropné garniže a to v izbách v klasickom štýle. Pekne zapadnú do drobnej architektúry a budú všade, kamkoľvek budú umiestnené, mimoriadne pôvabným dekorom. Môžu byť tiež montované na miestach zariadených v rustikálnom alebo retro štýle. V každom prípade, okrem toho, že sú podkladom pre nábytok a dekoráciu, spoja sa do jedného jedinečného celku. Inými slovami – výsledný dojem bude harmonický a prirodzený! A to všetko urobí jednoduchá garniža a na nej zavesená vkusná látka. Pobyt v takomto štylisticky dokonale skomponovanom interiéri cítiť v každom detaile estetikou a eleganciou. Ešte väčší dojem vytvoria pastelové alebo biele farby záclon alebo závesov, ktoré štýlovo ladia s materiálom, ktorým je drevo. Je to skutočne vkusná kombinácia, ktorá sa hodí prakticky do každého priestoru.

Moderné drevené garniže

Drevená stropná garniža môže mať tiež moderný charakter. Drevo sa hodí do mnohých interiérov a hodí sa k akémukoľvek štýlu. Môže to teda byť zaujímavý, hrejivý prvok v miestnosti zariadenej v modernom, škandinávskom alebo minimalistickom štýle. Drevené garniže dostupné v našom obchode, si môžete ľubovoľne prispôsobiť a zvoliť farbu, ktorá bude najviac vyhovovať interiéru vášho bytu.

Drevené garniže

Jednoduchá drevená garniža EKO - nepopierateľne vizuálne jedinečná záclonová tyč, ktorá svojou krásou v kombinácii s jednoduchosťou lahodí zraku. Z tohto spojenia vzniká originálne kúzlo, ktoré chcete vstrebať celé hodiny. K tomu sa pridáva vysoká kvalita spracovania, zmysel pre detail, vyjadrený v rozmaznávaní každého prvku. Po celej dĺžke záclonovej tyče bol použitý špeciálny lak, ktorý ešte viac zvyšuje pozitívny vizuálny dojem. Jedná sa o ľahkú tyč, ktorá sa ideálne hodí predovšetkým pre škandinávsky štýl a neo-goralský štýl.

V našom obchode nájdete lacné drevené garniže, ktoré prekvapia vysokou kvalitou spracovania. Možnosť prispôsobenia vám umožní upraviť si drevené garniže podľa vašich očakávaní. Vyberiete si drevené garniže v starom štýle alebo sa zameriate na moderný dekor? Zistite, čo sme pre vás pripravili!


Drevené garniže retro

Moderná drevená garniža? S drevom je spojený teplý a príjemný materiál, ktorý v interiéri vytvára príjemnú atmosféru. Z tohto dôvodu je drevená stropná garniža vnímaná tak trochu, ako keby bola skutočne retro garniža. Je to naozaj tak? Drevo sa veľmi hodí k mnohým štýlom, nielen klasickým alebo retro. Z tohto dôvodu bude drevená garniža ideálna pre každú situáciu. Spoznajte s jednoduchú drevenú garnižu.

Drevené stropné garniže

Rustikálna drevená garniža je zaujímavým riešením pre Váš domov. Ak máte radi teplo dreva vo svojom interiéri, overte si, čo Vám môžu drevené garniže upevnené na strope ponúknuť. Drevená garniža na strop je skvelým riešením, ak chcete ušetriť miesto pri okne. Navyše to nie je drahé riešenie. Ak Vás zaujali drevené garniže, ceny sú atraktívne, presvedčte sa práve teraz!

Drevená garniža s koľajničkou

V našom obchode nájdete krásne vyrobené, originálne drevené garniže. Drevené garniže sa dokonale hodia do každého interiéru, vďaka čomu vytvoríte vo svojom byte zaujímavú atmosféru. Drevená garniža pripevnená k stropu má veľký význam hlavne v prípadoch, keď vedľa okien nie je dostatok miesta na montáž klasickej garniže. Tie, ktoré sú namontované na strope, Vám umožnia vytvoriť neobvyklú dekoráciu  vďaka splývajúcemu závesu pozvoľna visiacemu zo stropu na zem.

Drevená garniža v obývacej miestnosti

Efektívne a kvalitné drevené garniže kúpite lacno - pozrite sa, čo Vám ponúkame. Ponúkame zaujímavé drevené garniže v starom štýle, ktoré sa budú perfektne hodiť do obývacej izby v klasickom štýle - ale nielen tam . Drevo je univerzálne a nadčasové. Ponúkame tiež drevené garniže na strop, ktoré budú tiež skvelou voľbou do moderného alebo minimalistického interiéru.

Rozmery drevených garniží

Uvažujete o kúpe drevenej garniže? Obchod Rolmajster ponúka vysoko kvalitné výrobky za prijateľnú cenu. Tu je každá garniža, či už je to retro drevená garniža alebo moderná garniža, vyrobená s dôrazom na každý detail. Ponúkame tiež garniže na mieru, aby najlepšie zodpovedali Vášmu interiéru a vyzerali naozaj dobre. Pozrite sa, čo sme pre Vás pripravili! Určite nájdete niečo pre seba.

Internetový obchod s drevenými garnižami

Chcete si kúpiť drevenú garnižu? Cena takéhoto riešenia nie je vysoká a na oplátku dostanete produkt vycibrený v každom ohľade. Lacné drevené garniže dostupné v našom obchode sú moderné a esteticky vyrobené zároveň. Kupujete si výrobok, ktorý Vám dlho vydrží. Prezrite si naše drevené garniže a pokochajte sa nádherným dizajnom. Vyberte si vzdušné záclony a závesy a uvidíte, ako sa zútulní Vaša obývačka.

Cena drevených garniží

Drevené koľajničkové garniže alebo klasické drevené garniže potešia každého. Nie sú to modely, ktoré by boli v predchádzajúcich rokoch obľúbené. Niektorí ľudia ich spájajú so staromódnym interiérovým dizajnom, ale drevo nikdy nevyjde z módy! Naše drevené garniže sú štýlovým doplnkom interiéru, ktorý je predovšetkým funkčný. Všetko, čo musíte urobiť, je len vybrať správnu farbu garniže, aby vo Vašej domácnosti vynímala. Jednoduchá drevená garniža, rozmery: 16 mm, 25 mm, 28 mm.

Dvojité drevené závesy - cena

Postavili ste si dom a zaujímavé dvojité drevené závesy? Cena takýchto záclonových tyčí závisí samozrejme od toho, akým štýlom si chcete zariadiť byt či dom, aký máte rozpočet a aké rozmery by mali mať vaše záclonové tyče. V našej predajni sa snažíme vyjsť v ústrety očakávaniam našich zákazníkov, preto je väčšina našich produktov vyrábaná na mieru a na špeciálne prianie zákazníka. Už ste si vybrali svoje vysnívané dvojité drevené záclonové tyče? Cena sa objaví v polovici filtrovania a výberu vhodných parametrov pre vaše okná.

Výrobca: drevené záclonové tyče - Malopoľsko

Pri výbere nielen záclonových tyčí, ale aj iných prvkov dekoru či nábytku zohráva dôležitú úlohu samotný výrobca. Drevené garniže sú často vyhľadávané obyvateľmi miest a obcí, no málokto z nich si všíma, ktorý výrobca drevené garniže vyrába. Výber správneho výrobcu je podľa nás mimoriadne dôležitý, pretože šetrí veľa času, ale aj peňazí. Sme hrdým distribútorom, ale aj výrobcom profesionálnych okenných rámov po celej republike. Užite si nákupy.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka