Dvojité garniže

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:10,20€

Stropná koľajnička PVC

10,20 €od 8,16 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:12,99€

28mm záclonová tyč "ECO"

12,99 €od 12,34 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:18,49€

Kovová záclonová tyč 19 mm

18,49 €od 16,64 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:15,10€

Stropná koľajnička s krytom 9 cm

15,10 €od 12,08 €

Garniža 16 mm KOV + PLAST

od 15,70 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:20,50€

Kovová záclonová tyč 16 mm

20,50 €od 18,45 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:23,90€

Kovová záclonová tyč 25 mm

23,90 €od 21,51 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:16,99€

Hliníková stropná lišta SOLO

16,99 €od 13,59 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:9,99€

Hliníková stropná lišta DUO

9,99 €od 7,99 €

Dvojité stropné garniže

Ako si najlepšie vybrať kovové alebo drevené garniže? Najskôr odporúčame zadefinovať svoje potreby. Môžete si vybrať medzi dvojitými posuvnými stropným garnižami – stropnými koľajničkami, dvojitými nástennými alebo stropným garnižami. Niektoré garniže sú v klasickom štýle, iné sú modernejšie. To, čo našu ponuku odlišuje, je široká škála rôznych dvojitých garniží a ich atraktívna cena. Sme dôkazom, že nemusíte vynakladať prostriedky na skrášlenie bytu iba krásnymi záclonami. Lacno ponúkame dvojité garniže, ktoré sú vysoko odolné a zároveň dôsledne a poctivo vyrobené. Postaráme sa o každý detail, aby moderné dvojité garniže splnili očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Dvojitú garnižu si vyberáme väčšinou vtedy, keď chceme mať v interiéri záclony a závesy súčasne. Aj keď ich pomaly nahrádzajú žalúzie, stále sa nájdu fanúšikovia masívnych záclon, ktoré interiér zútulňujú. Skontrolujte, čo vám môžeme ponúknuť a nájdite si dokonalé kovové alebo drevené garniže vyhovujúce vašim potrebám.

Lacné dvojité garniže

Kde nájsť lacnú a pritom kvalitnú dvojitú garnižu? Odporúčame vám prejsť si našu bohatú ponuku! Nájdete tu rôzne nástenné garniže, takže ich ľahko zladíte so štýlom vášho interiéru. Ktoré dvojité garniže by ste si mali zvoliť? Všetko závisí od vašich individuálnych očakávaní. Pokiaľ neviete, ktorá dvojitá garniža bude v danej miestnosti najvhodnejšia, môžete nás kontaktovať a radi vám poradíme. V ponuke nášho obchodu nájdete dvojité moderné garniže o priemere 28 mm a 19 mm. Určite si vyberiete tú pravú garnižu: dvojité modely do stropu alebo steny splnia vaše očakávania. Môžete sa rozhodnúť pre drevený model alebo kov pokrytý ochrannou vrstvou laku. Nerezová oceľ je zárukou vysokej životnosti produktu.

Kvalitné dvojité garniže

Veríme, že naše rôznorodé garniže splnia očakávania každého. Dvojité modely na stenu sa používajú viac menej v obývacej izbe, spálni, kuchyni, jedálni, prípadne aj v kúpeľni. Doslova kdekoľvek chcete. Dvojité garniže môžu mať rôzne farby a byť vyrobené z kvalitného kovu pokrytého vrstvou laku, ale vždy je najlepší štýlový minimalizmus a tlmené farby. Pre moderné interiéry volíme skôr kovové garniže, zatiaľ čo pre klasické priestory sú vhodnejšie drevené garniže. Sme presvedčení, že každý si v našej ponuke vyberie svoju vysnívanú dvojitú garnižu.

V našej ponuke tiež nájdete drevené garniže, takže riešenie môžete prispôsobiť štýlu interiéru. Dvojitá kovová garniža dokonale doplní priestory v priemyselnom štýle. Zákazníci si ju vyberajú ako do bytových priestorov, tak aj do hotelov, reštaurácií, barov a podobne. Garniže do bytu z potiahnutého kovu sú dokonalým doplnkom interiéru. Drevená garniža dopĺňa zasa interiér v klasickom štýle. Je nadčasová, dodáva útulný charakter a nikdy nevyjde z módy. Kúpte si dvojitú kovovú garnižu alebo dvojitú drevenú garnižu! Práve u nás nájdete kvalitné a pritom lacné dvojité garniže.

Nezáleží na tom, či si chcete kúpiť dvojitú kovovú garnižu alebo máte záujem o drevené garniže, prípadne možno dvojité nástenné alebo stropné garniže. Naša ponuka je taká rozmanitá, že si každý vyberie garniže šité na mieru jeho očakávaniam. Masívne garniže nepochybne vydržia veľa záťaže. Môžete na ne zavesiť záclony a ťažké záclony, ktoré vyzerajú nádherne v rôznych dizajnoch.

Dvojité garniže do bytu - pre koho sú určené?

Máte radi klasiku a elegantný interiér? Ak sa nechcete vzdať záclon alebo závesov a chcete ich vo svojom interiéri umiestniť na garnižu, určite sa Vám budú páčiť dvojité garniže do bytu. Prečo? Pretože Vám umožňujú zachovať túto klasickú schému dekorovania okien. Dvojité garniže však nemusia pôsobiť klasicky a dajú sa úspešne skryť do stropu. Vyberte si tú správnu možnosť pre Vás.

Jednoduchá a dvojitá garniža

Dvojité garniže vyrobené z dreva alebo potiahnutého kovu sú mimoriadne funkčné modely. Naozaj stojí za to vybrať si práve tento model, ak chceme v byte umiestniť dekorácie v podobe závesov aj záclon. Dvojité modely majú dve záclonové tyče, ktoré umožňujú umiestniť na ne obe dekorácie súčasne. Aj keď chcete v danom okamihu zavesiť iba záves alebo iba záclonu, nič vám nestojí v ceste. Tento typ garniže je univerzálny a umožňuje vám rýchlo zmeniť dizajn interiéru.

Ako zvoliť vhodné dvojité garniže do bytu?

Estetický vzhľad závesov a záclon je podmienený správne vybranými garnižami. Najdôležitejšia je samozrejme veľkosť. Aby ste si vybrali správnu dĺžku garniže, mali by ste svoje okno najskôr dobre odmerať. V prvom rade je dôležitá jeho šírka.

Dvojité garniže - rozmery

Aké rozmery by mala mať správne namontovaná garniža? V ideálnom prípade by mala byť približne o 30 až 40 cm dlhšia ako šírka okna. Optimálne by garniža mala vyčnievať z každej strany asi o 15 až 20 cm. Na čo je potrebné pamätať? Ak okno nemá štandardné rozmery, je možné dĺžku garniže upraviť aj iným spôsobom. Záclonová tyč sa dá zrezať na príslušnú dĺžku alebo spojiť dve spolu, aby sa vznikla garniža dlhšia ako obvykle.

Pokiaľ ide o výšku, najčastejšie sú garniže umiestnené asi 5 cm nad oknom. Vďaka tomu závesy alebo záclony pôsobia esteticky - môžete ich prezentovať v celej svojej kráse. Ak nad oknom nie je dostatok miesta na garnižu, môžu sa namiesto toho použiť špeciálne stropné koľajničky.
Pri výbere správnych rozmerov je samozrejme dôležitá aj vzdialenosť od steny. Záves alebo záclona by sa nemali dotýkať parapetu ani radiátora. Aby sa v danej situácii zabezpečila požadovaná vzdialenosť, garniže sú namontované na špeciálnych konzolách. Štandardne sú tieto konzoly dlhé asi 15 cm, ale ak to nestačí, je možné použiť nadstavce.

Dvojité posuvné garniže

Dvojité posuvné stropné garniže sú dokonalým riešením pre interiéry, kde okná zaberajú veľkú plochu steny. Prečo? Tento typ moderných dvojitých garniží je založený na 19 mm hliníkových profiloch, čo vám umožňuje vytvoriť záclonovú tyč až do 5-6 metrov. Toto uľahčuje pohyb žabiek bez ohľadu na konzoly. Takže môžete voľne pohybovať záclonami a závesmi po celej dĺžke záclonovej tyče. Takéto dvojité stenové garniže určite dodajú interiéru zaujímavé rysy. Môžete si vybrať z drevených alebo kovových modelov pokrytých vrstvou laku.

Dvojité garniže - lacnéV našom obchode môžete lacno kúpiť dvojité garniže a uspokojí vás nielen cena. Vysoká kvalita prichádza aj za nízke náklady. Vďaka tomu sú naše dvojité garniže a dvojité posuvné, či štandardné stropné garniže a koľajničky nadlho funkčnou dekoráciou interiéru. Kovové modely sú pokryté ochrannou vrstvou laku. Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s našou ponukou. Radi vám poskytneme ďalšie informácie o ponúkaných produktoch.Kovová garniža jednoduchá

Kovové garniže sú v súčasnosti jedným z najobľúbenejších typov. Môžu byť vyrobené z rôznych kovov a v závislosti od použitej suroviny sa líši ich vzhľad a farba. Tento typ garníž je k dispozícii v tmavých odtieňoch čierneho niklu, antracitu a titánu, ako aj vo vyhotovení pripomínajúcom nehrdzavejúcu oceľ a vo farbe.

 Pri výbere kovových garniží máme tiež oveľa väčšiu možnosť zladenia ozdobných zakončení. V dobrých obchodoch nájdeme dokonca niekoľko desiatok rôznych zakončení, vďaka ktorým bude garniža vyzerať nádherne v každom interiéri, aj v klasickom. Koncovky je možné dokonca vymieňať, takže ak sa rozhodneme pre nový štýl zariadenia, nebude potrebné vymeniť celú garnižu.

Úlohou garniže je zavesiť na ňu dekoratívne textílie, čo však neznamená, že jej estetika je irelevantná. Aj keď tento prvok nie je to hlavné - je to skôr detail - stojí za to ju štylisticky prispôsobiť s dôrazom na náš interiér.

Je dôležité vedieť, ako zmerať okno, aby sa kupovaná garniža, ktorá sa často vyrába na objednávku, neprejavila ako poddimenzovaná. U ťažkých, menej priehľadných záclon je dôležité, aby garniža bola dokonca o 70-80 cm dlhšia ako výklenok okna. Správne meranie vám umožní voľne otvárať a zatvárať okno so zatiahnutými závesmi.

Zaujímavo vyzerajú garniže v matných odtieňoch chrómu, saténu a striebra, rovnako ako štylizované do starožitného zlata a iných drahých kovov.

Kovové garniže je možné kúpiť v dvoch variantoch - jednoduché a dvojité garniže. Čo sa oplatí zvoliť pre váš domov?

Stropná kovová garniža jednoduchá

Garniže sú jedným z dôležitých prvkov dekorácie okien. To, či dekorácia bude plniť svoje úlohy, závisí od ich farby, tvaru a materiálu použitého pri ich výrobe. Overte si, ktoré garniže sú najvhodnejšie pre dekorovanie rôznych interiérov.

Najväčšou výhodou kovovej garniže je jej ľahkosť a odolnosť - je to riešenie, ktoré nám môže slúžiť roky a zostať stále nezmenené.

Kovovú stropnú garnižu jednoduchú je možné vďaka rozmanitosti farieb prispôsobiť každému typu interiéru - stojí za to nakombinovať si ich tak, aby ladili s kovovým kovaním alebo úchytmi na nábytku. Svoju estetickú funkciu budú plniť najmä v moderných, minimalistických a priemyselných interiéroch.

Bez ohľadu na váhu záclon, ktoré na ňu zavesíme, nebude sa kovová garniža deformovať ani ohýbať, pri zachovaní svojej plnej funkčnosti. Kovové garniže sú k dispozícii v niekoľkých základných farbách a vďaka výberu farby starožitného zlata sa dajú vkusne použiť v klasickejšie zariadených interiéroch.

Jednoduché kovové garniže sú vhodné na uchytenie záclon alebo závesov. Jedna záclonová tyč sa dá použiť aj na súčasné zavesenie záclon aj závesov, ale spolu budú tvoriť jednu líniu, takže to nemusí vyzerať esteticky. Tyč na záclony je korunovaná ozdobnými zakončeniami, ktoré sú pripevnené na oboch stranách tyče. Vyrábajú sa v rôznych farbách a tvaroch. Kovové garniže je možné zakúpiť s koncovkami v rôznych tvaroch a veľkostiach, aby ste ich mohli ľahko prispôsobiť svojim estetickým  požiadavkám. Koncovky navyše nie sú trvalo pripevnené a dajú sa ľahko vymeniť za iné.

Nájdeme medzi nimi kovové a drevené modely, ktoré štýlovo ladia s daným modelom garníž, okrúhle, podlhovasté, s ozdobnými drážkami, dvojfarebné a dokonca krištáľové, ktoré sú dokonalým doplnkom izieb zariadených v štýle glamour. Drevené, kovové a elektrické garniže sú výrobky, ktoré nám pomôžu zdôrazniť podstatu zariadenia. Stojí za to venovať nejaký čas výberu ideálnej garniže pre plánovanú dekoráciu okna.

Stropné garniže dvojité posuvné

Dvojité posuvné stropné garniže dostupné na trhu sa líšia v mnohých ohľadoch, hlavne typom konštrukcie, ale aj typom materiálu, z ktorého sú vyrobené.

Bez garniže nebude visieť žiadna záclona alebo záves. Aj keď je to veľmi praktický prvok, môže byť navyše aj elegantný a predovšetkým ladiť s interiérom. Naše stropné garniže na dvojité  majú rôzne rozmery, takže si ich môžete ľahko zvoliť pre konkrétny interiér. S prihliadnutím na dĺžku sú k dispozícii dvojité garniže vo veľkostiach napríklad160, 200, 240 a 300 cm.

Pred výberom garniže stojí za zváženie, čo by sa na ne malo umiestniť: záclony alebo len závesy a možno aj záclony aj závesy spolu. Ďalším dôležitým prvkom, ktorý by sa mal brať do úvahy, je miesto montáže garniže (do steny alebo stropu) a veľkosť prekladu. Ak sú okná nízko situované, odporúča sa výber stropných koľajničiek, ktoré presvetlia interiér.

Dvojité posuvné garniže pre klasický interiér, všetky výrobky z našej ponuky vybavené dvoma tyčami v príslušnej farbe. Pre klasicky zariadené izby sa odporúčajú dvojité posuvné garniže v zlatej farbe alebo v kombinácii tohto odtieňa s iným, napríklad čiernym. Okrem ozdobných garníž existujú aj menej nápadné, ktoré je možné zabudovať. Pod takúto clonu môžete ukryť nielen samotnú garnižu, ale aj háčiky a záslepky. V poslednej dobe je to veľmi moderné riešenie.

Často sú k dispozícii stropné garniže dvojité, na ktoré je možné zavesiť súčasne záclonu aj závesy. Pre svoje praktické výhody si ich klienti veľmi často vyberajú. Na predaj sú k dispozícii dvojité garniže, ktoré je možné namontovať na stenu alebo na strop. V posledných niekoľkých sezónach sú čoraz populárnejšie aj zabudované stropné garniže. Toto riešenie je veľmi populárne kvôli svojej estetickej hodnote.

Dvojité nástenné garnižeVeľmi populárne sú modely, v ktorých je tkanina pripevnená k záclonovej tyči tradičnými úchytmi - žabkami. Sú veľmi univerzálne a dajú sa použiť s rôznymi typmi dvojitých nástenných garniží. Stále častejšie však ustupujú do úzadia.

Tenké garniže (do 16 mm) sa hodia na menšie okná (menej ako tri metre), na ktorých nebudú visieť masívne záclony. Na druhej strane širšie garniže (cca 19 mm) sú univerzálne, preto sa prispôsobia k malým aj veľkým oknám.

 Je však potrebné pripomenúť, že garniža by mala byť upevnená minimálne desať centimetrov od okna, a ak máme široký okenný parapet, tak aj pätnásť centimetrov. Pokiaľ ide o horný okraj okna, garniža by mala byť namontovaná najmenej päť centimetrov nad ním. Toto pravidlo však nemusíme striktne dodržiavať. Pri väčšej vzdialenosti môžeme napríklad použiť závesy na očkách a podobne. Dvojitá garniža, napríklad kovová alebo drevená, prípadne stropná, je vhodná v interiéri, keď nie je miesto pre iné typy modelov. Nie je však vylúčený  nákup takýchto garniží aj v iných situáciách.

Dvojité nástenné garniže sú pripevnené k stene pomocou troch pevných montážnych kolíkov pre každú konzolu. Upevňovacie montážne kolíky a skrutky sú súčasťou objednanej súpravy. Ak existuje možnosť pripevniť konštrukciu na iný typ steny (napr. sadrokartón alebo drevo), odporúčame použiť upevňovacie montážne kolíky určené pre daný podklad. V prípade širokého parapetu, ktorý chceme zakryť závesom, môžeme použiť nadstavce pre konzoly. Vďaka tomuto riešeniu predlžujeme dĺžku konzoly o 5 cm.

Moderné dvojité garniže

Moderné dvojité stropné garniže sú predovšetkým riešením s clonou alebo krytom, napríklad stropná koľajnička ukrytá do línie stropu a omietky. Dokonale ladia k interiérom zariadeným v štýle glamour. V takom prípade náklady závisia od typu garniže, to znamená, či ide o dvojitú alebo jednoduchú garnižu. Okrem toho zohľadňujeme aj jej rozmery: dĺžku a priemer, keď pri realizácii objednávky vypočítame výslednú sumu.

Horný montážny systém konzol a použitie záclonovej tyče alebo koľajničky s galvanickou úpravou umožňujú posúvanie tkanín po celej dĺžke tyče bez toho, aby boli blokované konzolami, ako je to bežne pri klasických garnižiach. Široká škála ozdobných zakončení môže ladiť s akýmkoľvek interiérom.

Na druhej strane moderné stropné garniže, ktoré sa dobre hodia do priemyselného alebo minimalistického interiéru, sú klasické koľajničky vyrobené z kovu alebo plastu.

Dvojité stropné garniže

Chcete lacno nakúpiť dvojité garníže? V našom obchode nájdete modely, ktoré Vás určite potešia. Tento typ garniže umožňuje zavesiť záclony aj závesy zároveň a navyše bez problémov ich garniža udrží. Môžete si vybrať ideálny model pre seba a rozhodnúť sa, ako bude Vaša garniža vyzerať. Dvojité stropné garniže sú skvelým riešením pre vyššie interiéry, vďaka ktorým získate uhladený efekt od stropu k podlahe. Dvojité garniže sú dobrým riešením v každom interiéri.

Stropná bytová závesová tyč

Stropná bytová závesová tyč je taká, ktorá pojme nielen ťažké a elegantné závesy, ale bude ozdobou aj samotnej obývačky alebo spálne. Bytový stropný záves je najčastejšie dvojitý, pretože v klasických bytoch dominujú závesy a nad nimi iba závesy. Potom môžete vytvárať zaujímavé kompozície materiálov a väzieb. V našom obchode dostanete presne také záclonové tyče, aké potrebujete. Zavolajte nám a požiadajte o cenovú ponuku, ak máte vlastné potreby.

Bytové stropné závesy

Bytové stropné závesy sa nemusia líšiť od ostatných. V bytoch máme väčšinou väčšie priestory, a teda - s väčšou plochou na zakrytie. Okná v bytoch sú zvyčajne veľké a široké, takže stropné závesové tyče musia byť schopné zakryť veľké tabule. V našej predajni nájdete garniže na mieru, ale aj rolety a ďalšie prvky dekorácie a ochrany okien pred slnkom a neželanými pohľadmi.

Dvojitý bytový záves

Dvojitý bytový záves je vynikajúcou voľbou pre klasické a elegantné interiéry, kde sa záclony a závesy v rôznych konfiguráciách cítia skvele. Dvojitá závesová tyč umožňuje zavesiť závesy aj závesy súčasne, upevniť ich a zavesiť podľa vlastného uváženia, čo dodáva interiéru jedinečný vkus. Bytová dvojitá záclonová tyč môže byť stropná aj tradičná - kovová alebo drevená. Výber je úplne na vás. Do klasických interiérov odporúčame tradičné záclonové tyče.

Záclonové tyče pre dvojapartmány

Záclonové tyče pre dvojapartmány budú perfektné, ak chcete staviť na elegantný a honosný interiér. Záclonové tyče pre dvojlôžkové apartmány umožňujú zavesiť závesy aj závesy súčasne. Vytváranie rôznych vylepšení podľa vlastného uváženia dodá interiéru jedinečný a rafinovaný vkus. Záclonové tyče pre dvojlôžkové byty môžu byť stropné aj tradičné - drevené alebo kovové. Výber je úplne na vás. Do klasických interiérov však odporúčame tradičné garniže.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka