Príslušenstvo pre rolety hotové

Mechanizmus pre mini rolety s lankom hotové

od 2,60 €

Predĺžené háčiky pre roletový mechanizmus mini s lankom hotové

od 0,50 €

Predĺžené háčiky pre roletový mechanizmus mini s lankom hotové Deň - Noc

od 0,50 €

Montážna platnička pre neotvárateľné okná. Mini roleta s lankom hotové

od 0,90 €

Montážna platnička pre neotvárateľné okná. Mini roleta s lankom hotové Deň - Noc

od 1,00 €

Odmasťovacia utierka

od 0,40 €

Hľadáte tie najlepšie doplnky k roletám, vďaka ktorým bude ich používanie jednoduchšie a bezpečnejšie? Teraz môžete použiť naše jednoduché príslušenstvo, vrátane západiek, konektorov a kľučiek, aby bolo otváranie žalúzií jednoduché a bezproblémové.

Roletové príslušenstvo, ktoré ponúkame, je ideálne pre akýkoľvek komerčný alebo rezidenčný projekt a vyrábajú ho odborníci. S modelmi, ktoré sú k dispozícii v mnohých veľkostiach, materiáloch a farbách, určite nájdete perfektný doplnok rolety, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám.

Doplnky k hotovým žalúziám

Všetko potrebné máme skladom. Naše produkty sú praktické a cenovo dostupné. Objavte rad moderného, funkčného a cenovo dostupného príslušenstva k roletám. Naše príslušenstvo k roletám sa jednoducho používa a inštaluje. Správne skonštruovaná roleta šetrí energiu a peniaze tým, že vás zahreje v chladných dňoch alebo vám pomôže zostať v chlade počas horúcich dní, a preto je výber príslušenstva taký dôležitý.

Hotové žalúzie sú efektívnym spôsobom, ako urobiť váš domov útulnejším, pohodlnejším a príjemnejším. Môžu byť použité na vytvorenie súkromia, dodanie štýlu alebo dokonca jednoducho na blokovanie slnečného žiarenia.

Preto sú k roletám potrebné vhodné doplnky, ktoré uľahčia ich používanie. Preskočte starosti s nákupom a hľadaním príslušenstva pre rolety a uľahčite si život. Naše príslušenstvo k roletám je navrhnuté tak, aby poskytovalo roletám čo najväčšiu praktickosť a poskytovalo širokú škálu funkčných výhod. Ponúkame tieto doplnky, ktoré sú odolné, cenovo dostupné a najvyššej kvality. Máme vynikajúce náhradné diely a príslušenstvo pre rolety. Ponúkame všetko, čo potrebujete, od spojovacích prvkov cez koncovky až po zabezpečenie vašich žalúzií na mieste!

Príslušenstvo pre prefabrikované rolety

Rolety sú obľúbenou voľbou pre zakrytie domácich okien. Ľahko sa inštalujú, poskytujú súkromie a možno ich použiť na ovládanie svetla vstupujúceho do vášho domova. Žalúzie tiež ponúkajú množstvo možností, ktoré vám umožnia prispôsobiť si ich podľa vašich potrieb a preferencií. Nielenže sú nastaviteľné a skladateľné, ale tiež prichádzajú v rôznych farbách a prevedeniach. Môžu byť použité na obytné aj komerčné účely.

Používanie žalúzií v domácnosti má oproti okenným krytinám mnoho výhod. Žalúzie sú veľmi pohodlné na používanie a dajú sa jednoducho prispôsobiť veľkosti okna. Poskytujú tiež väčšie súkromie a ochranu pred slnečným žiarením.

Žalúzie sú skvelým spôsobom, ako zabezpečiť súkromie a ochranu pred slnečným žiarením, ale majú aj ďalšie výhody, ako je jednoduchá montáž, jednoduché nastavenie a pri montáži nie je potrebné používať vŕtačku – v prípade neinvazívnych roliet.

Mechanizmus pre hotové žalúzie

Pre ešte pohodlnejšie ovládanie okenných krytov máme praktické, funkčné a lacné príslušenstvo k žalúziám. Všetkým našim zákazníkom ponúkame a dodávame kvalitné a cenovo dostupné roletové doplnky. Sme známy a dobrý obchod so žalúziami. Dodávame všetky žalúzie, rolety a ďalšie položky, ktoré potrebujete pre bezpečnosť vášho domova. Náš špecializovaný tím profesionálov je k dispozícii, aby vám pomohol s akoukoľvek požiadavkou alebo dotazom.

Vďaka našim skúsenostiam v tomto odvetví vieme, ktoré žalúzie budú fungovať a ako dosiahnuť, aby vaše žalúzie vyzerali a fungovali krásne. Ponúkame široký sortiment rôznych veľkostí, farieb a textúr pre žalúzie, vrátane háčikov a montážnych dosiek - vitajte! Produkty sú pripravené na okamžité použitie.

Ponúkame aj mini žalúzie, rolety, garniže, závesy a rolety pripravené k okamžitej montáži. Vyznačujeme sa rýchlou expedíciou a širokým sortimentom žalúzií, roliet a príslušenstva - vitajte!

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka