Záclonové doplnky

Vitrážna tyč

od 1,00 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:1,10€

Háčiky do vitrážnych tyčí

1,10 €od 0,77 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:3,60€

Kaviarenská garniža na záclony

3,60 €od 3,24 €

Háčiky na garnižu na záclony Cafe

od 1,00 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:6,20€

Kovová mini garniža na záclony

6,20 €od 5,58 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:3,00€

Spony Cafe

3,00 €od 2,10 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:2,30€

Úchyt hákový

2,30 €od 1,61 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:1,90€

Ozdobná spona

1,90 €od 1,33 €

Rozeta

od 3,20 €

Úchyt hákový mini

od 1,30 €

Ponúkame záclonové doplnky najvyššej kvality a cenovo dostupné. Od závistlivých záclonových tyčí a montážneho kovania až po kľučky, máme na výber nekonečný výber produktov.

Nájdete v nej všetky doplnky k záclone, ktoré potrebujete, aby bola krajšia a funkčnejšia. Medzi ne patrí spomínaná závisť a mnohé ďalšie na dotvorenie dokonalého vzhľadu.

Príslušenstvo na upevnenie závesov

Nakupujte v našom širokom sortimente príslušenstva na závesy a nájdite dokonalé riešenie pre vaše jedinečné potreby. S toľkými možnosťami, z ktorých si môžete vybrať, určite nájdete perfektný doplnok, ako je záclonová tyč, pre každý záves!

Štýlové, funkčné a odolné závesové doplnky za nízku cenu majú veľký význam. Naše závesové kusy poskytujú dobrú oporu pre váš záves alebo záves. Tieto ľahko použiteľné, atraktívne predmety vytvorené na dodanie šarmu vášmu domovu si zamilujete.

Príslušenstvo pre panelové závesy

Vďaka odolnosti doplnkov pre závesy budú vaše závesy okamžite roztiahnuté. Ponúkame výber záclonových doplnkov, ktoré sú odolné a cenovo dostupné.

Naša ponuka obsahuje odolné doplnky k závesom v rôznych farbách. Patria medzi ne kvalitné dekorácie, priechodky, pásky, závistivé kúsky, garniže, mini garniže, úchytky, háčiky a iné. Či už hľadáte závesy alebo iné zakrytie okien, náš výber doplnkov vás poteší.

Vyberte si z rôznych materiálov, farieb, tvarov a vzorov tak, aby ladili s dizajnom vášho interiéru a prepojili váš priestor. Naša široká škála príslušenstva na záclony zahŕňa obrovskú škálu háčikov a ďalších možností, takže môžete svojim záclonám rýchlo pridať funkčnosť.

Internetový obchod Doplnky pre závesy

Závesy na okná sú dôležitým prvkom dekorácie domova. Môžu byť tiež prvou vecou, ktorú ľudia uvidia, keď vstúpia do miestnosti. Existuje veľa rôznych typov záclon, z ktorých si môžete vybrať, v závislosti od vašich preferencií dizajnu, rozpočtu a osobného vkusu.

Dekoratívne závesy sú často drahšie ako obyčajné závesy. Dokážu však dodať osobitosť a farbu každej miestnosti vo vašej domácnosti. Ďalšou možnosťou je použiť priehľadné závesy, ktoré prepúšťajú prirodzené svetlo cez okno a zároveň poskytujú súkromie.

Závesy nie sú len na ozdobu. Používajú sa aj na to, aby vás zahriali alebo ochladili. Preto je dôležité investovať do kvalitných záclon, ktoré dlho vydržia a prinesú vám ten najlepší pomer ceny a kvality.

Závesy sú dôležitou súčasťou vášho domova. Môžu byť použité na vytvorenie jedinečného vzhľadu a pridanie osobitosti do vášho priestoru. Ale keďže slúžia aj praktickému účelu, je dôležité si pred kúpou zistiť, aký typ záclony najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Najodolnejšie a najkrajšie závesy sú vyrobené z prírodných materiálov ako je bavlna, hodváb, ľan, čo znamená, že časom nevyblednú a nestrácajú farbu. Rovnako obľúbené sú ale aj tie zo syntetických materiálov, pretože sú lacnejšie a tiež odolné voči vonkajším faktorom, hodia sa do väčšiny domácností.

Záclonové doplnky za dobrú cenu

Chcete nájsť perfektne zodpovedajúce závesové doplnky? Ste na správnom mieste! Naše odolné, cenovo dostupné a krásne závesové doplnky budú skvelým doplnkom vášho domova. Prezrite si naše produkty a nájdite presne to, čo potrebujete.

S naším sortimentom doplnkov pre záclony si môžete vytvoriť dokonalé prostredie pre váš domov. Od závisti až po všetko medzi tým, naša kolekcia cenovo dostupných záclonových doplnkov doplní každý dekor.

Naše doplnky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a navrhnuté tak, aby vydržali dlhú dobu. Využite našu ponuku závistivých závesov, háčikov a iných závesových prvkov na vybavenie vašich závesov doplnkami, ktoré budú pre vás ako stvorené.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka