Rolety plisované / plisé

Neinvazívne plisé

od 30,90 €

Strešné plisé

od 23,90 €

Okenné plisé

od 13,90 €

Vzorkovník tkanín plisé

od 0,01 €

Vzorkovník profilov plisé

od 0,01 €

Plisé deň - noc

od 56,20 €

Predĺžené madlo na plise

od 10,20 €

Neinvazívny úchyt na plisé 4 ks.

od 7,60 €

Úchyt zaoblené na zdvíhanie plisé

od 0,90 €

Neinvazívny úchyt kovový na plisé 4 ks.

od 10,00 €

Invazívny úchyt na plisé 4 ks.

od 5,60 €

Úchyt štandardné na zdvíhanie plisé

od 0,90 €

OKENNÉ, NEINVAZÍVNE A STREŠNÉ PLISÉ

Okenné plisé rolety sú populárne a zákazníci si ich s obľubou vyberajú ako vnútorné okenné clony. To, čo ich odlišuje, je harmoniková úprava a ľahká konštrukcia, ktorá je napriek tomu mimoriadne účinná pri blokovaní slnečných lúčov. V ponuke odporúčanej výrobcom okenných plisé sú najobľúbenejšie typy: okenné plisé, neinvazívne plisé a strešné plisé. Ďalej uvádzame výhody jednotlivých typov plisé.

OKENNÉ PLISÉ – ŠIROKÝ VÝBER PRODUKTOV V NAŠEJ PONUKE – OKENNÉ PLISÉ NA MIERU A V ŠIROKEJ PALETE FARIEB

V ponuke máme veľa druhov plisé. Ak si chcete kúpiť plisé rolety, pri doplnení vašich údajov do objednávky sa dozviete konkrétnu cenu.

PLISÉ ROLETY HORE A DOLE

Vďaka použitiu okenných plisé, ktoré sú k dispozícii pre konkrétnu veľkosť, ako aj v mimoriadne širokej škále farieb, je teraz možné ľahké odhalenie a zakrytie spodnej alebo hornej časti okna.

V ponuke rešpektovaného výrobcu v tejto oblasti nechýbajú ani plisé so zaujímavými materiálmi. Široká škála produktov znamená, že teraz si každý zákazník bude môcť kúpiť a objednať montáž svojich vysnívaných okenných plisé. Určite odporúčame zvoliť si najvyššiu kvalitu v tejto oblasti!

NEINVAZÍVNE PLISÉ - MONTÁŽ BEZ POTREBY OTVOROV A VRTÁNÍ!Veľkou výhodou efektívnych okenných clôn, ktorými sú plisé, je ich montáž na sklo. Potom môžete rátať s efektívnym zakrytím okna a riadením intenzity denného svetla vstupujúceho do interiéru bytu alebo domu.

PLISÉ ROLETY NA MIERU

Moderné neinvazívne plisé je možné dnes úspešne namontovať bez potreby robiť akékoľvek otvory alebo vŕtania. A to všetko vďaka pokrokovému a osvedčenému neinvazívnemu montážnemu systému. Montáž je jednoduchá a zvládnete ju svojpomocne.

MODERNÉ A FUNKČNÉ STREŠNÉ PLISÉ – ALTERNATÍVA TRADIČNÝCH ŽALÚZIÍ! ZNÍŽTE PRENIKANIE SVETLA VĎAKA SPOĽAHLIVÝM VODIACIM LIŠTÁM

Strešné plisé sú tiež skvelým, veľmi moderným a funkčným riešením pre strešné okná. Budú vynikajúcou alternatívou k žalúziám používaných v minulosti. Vďaka použitiu spoľahlivých vodiacich líšt pri montáži strešných plisé je možné účinne eliminovať prenikanie svetla.

PLISÉ ROLETY - CENY

Máte záujem o plisé roletu? Cena takejto rolety vás určite prekvapí, pretože je veľmi atraktívna. Pri vytváraní ponuky nášho obchodu dbáme na to, aby každá roleta nebola drahá. Preto nájdete lacné, estetické a funkčné plisé rolety. Môžu sa odsúvať zhora aj zdola, čo znamená, že získate mimoriadne riešenie za atraktívnu cenu. Plisé môžete ľubovoľne ovládať a dať interiéru zaujímavý dizajn.

PLISÉ LÁTKOVÉ ROLETY
Ponuka dobrého a osvedčeného výrobcu strešných plisé zahŕňa široký výber farieb a veľkostí plisé zvlášť na strešné okná. Chráňte vaše strešné okná účinne pred nadmerným slnečným žiarením.
ODPORÚČAME VÁM VYUŽIŤ ŠIROKÚ A ROZMANITÚ PONUKU OD VÝROBCU! PLISÉ ROLETY - INTERNETOVÝ OBCHOD

Estetické plisované rolety! Online obchod ROLMAJSTER.SK ponúka širokú škálu materiálov a farieb - plisé, rolety a žalúzie si prispôsobte svojim potrebám. Plisé rolety zmenia váš domov!

PLISÉ ROLETY KUSOVÉ

Oplatí sa použiť zaujímavé riešenie, ktorým je plisé roleta. Cena takýchto roliet nie je vysoká a sú atraktívnym doplnkom dekorácie interiéru. U nás nájdete najlacnejšie plisé rolety. Umožnia vám znížiť prenikanie slnečného žiarenia a zabezpečiť si tak pohodlné podmienky pre prácu alebo spánok. Nemusíte nič robiť - zvolíte si iba správne parametre a produkt bude šitý na mieru vašim potrebám a očakávaniam. Pokiaľ si chcete kúpiť plisé rolety, radi vám po kontakte poskytneme cenník - kľudne sa pýtajte!

Roletové plisé

Plisé je mimoriadne praktické riešenie pre každého, kto nechce alebo nemôže inštalovať garniže a závesy. Plisé sa ľahko používa a dá sa vyskladať presne tak, ako to momentálne potrebujete. Naše rolety sú vyrobené z odolných a pevných materiálov pri zachovaní najvyšších výrobných štandardov. Plisé je možné namontovať mnohými spôsobmi v závislosti od možností našich zákazníkov. Medzi najväčšie výhody týchto roliet patrí: možnosť voľného nastavenia, pripravenosť na montáž na okno a odolnosť voči ohybu.

Up-down roleta

Up-down roleta, čiže plisovaná roleta, je veľmi estetickým riešením pre váš byt. Môžete ho použiť v detskej izbe, kuchyni, pracovni a dokonca aj v spálni. Správne zvolená rolovacia roleta plní celý rad funkcií. Prvým z nich je samozrejme oddelenie miestnosti od škodlivého slnečného žiarenia, ďalším zachovanie intimity interiéru a napokon je doplnkom k celkovému usporiadaniu miestnosti. Plisé je možné konfigurovať, rovnako ako ostatné naše rolety či žalúzie, a vybrať si miesto ich inštalácie.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka