Príslušenstvo žalúzií

Korektor na opravu drevených žalúzií

od 2,60 €

Kefka na čistenie žalúzií

od 4,20 €

Ponúkame široký sortiment rôznych roliet v rôznych štýloch a prevedeniach, ktoré sa budú hodiť do každého interiéru. Tieto rolety teraz prichádzajú v širokej škále farieb a povrchových úprav, zmiešané alebo plné, aby vytvorili príťažlivý vzhľad.

Nájdite si svoj dokonalý odtieň s naším výberom žalúzií, ktoré sú dostupné v širokej škále farieb a veľkostí. Máme všetko od základných žalúzií cez drevené žalúzie až po hliníkové žalúzie. Nakupujte už teraz v našom obchode. V tejto kategórii nájdete doplnky k dreveným žalúziám, ktoré umožnia ich bezpečné a praktické použitie - vítané!

Doplnky k dreveným žalúziám

Potrebujete praktické doplnky k dreveným žalúziám? V našej ponuke nájdete napríklad špeciálny korektor. Korektor umožňuje samostatnú a rýchlu opravu škrabancov lamiel spôsobených počas používania žalúzií!

Naša predajňa ponúka veľký výber moderných a funkčných doplnkov k dreveným žalúziám. Na výber máme širokú škálu možností, vrátane korektorov, úchytov, mechanizmu, montážneho hardvéru a ďalších!

Naša predajňa roliet Vám umožní vybaviť Váš domov potrebnými doplnkami pre drevené žalúzie. Rolmajster je tou najlepšou voľbou, ako si vybaviť svoj domov kvalitným nábytkom a doplnkami pre drevené žalúzie za veľmi prijateľnú cenu.

Ochrany okien sú často prehliadané ako domáca úprava. Cenovo dostupné, funkčné a dokonca štýlové drevené žalúzie sú skvelým doplnkom do každej miestnosti. Ak to myslíte s dokončovaním dekorácie vašej izby vážne, nenechajte si ujsť náš výber kvalitných doplnkov drevených žalúzií.

Široký výber žalúzií - doplnkov a doplnkov

Či už hľadáte žalúzie alebo žalúzie, sme tým správnym miestom, kde začať hľadať. Náš priateľský tím vám pomôže nájsť ideálne riešenie pre váš priestor, aby ste sa mohli tešiť zo svojich nových okenných krytín a doplnkov.

V Rolmajster máme najširší sortiment žalúzií, od obľúbenej zatemňovacej rolety až po prémiovú rímsku roletu. Keďže naše produkty sú skvelé pre moderné bývanie, sú skvelé aj pre komerčné priestory. Ponúkame širokú škálu farieb a štýlov, aby vyhovovali akémukoľvek dekoru alebo preferencii s našimi profesionálnymi službami.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka