Stropné koľajničky z PVC

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:7,60€

Stropná koľajnička PVC

7,60 €od 6,08 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:11,50€

Stropná koľajnička s krytom 9 cm

11,50 €od 9,20 €

PLASTOVÉ STROPNÉ KOĽAJNIČKY

Stropné koľajničky z PVC sú skvelou voľbou pre váš domov. V ponuke máme širokú škálu farieb. Naše plastové stropné koľajničky z PVC sú k dispozícii v rôznych variantoch a prevedeniach. Môžete si zvoliť stropnú koľajničku z PVC s predným krytom v jednom z niekoľkých odtieňov. K dispozícii sú taktiež stropné koľajničky bez krytu. Každý parameter, ako je dĺžka, typ (dvojitá alebo jednoduchá) a typ uchytenia, je možné pohodlne navoliť a prispôsobiť tak vaším požiadavkám. Stropné koľajničky z PVC sú univerzálnym a efektívnym riešením, svoju funkciu budú spoľahlivo plniť v mnohých interiéroch a navyše sú lacné.


STROPNÉ KOĽAJNIČKY Z PVC - PRAKTICKÉ A ESTETICKÉ DOPLNENIE INTERIÉRU

Plastové koľajničky z PVC sú zaujímavým, ale zároveň funkčným prvkom vybavenia okna, ktoré ozdobia každú miestnosť. Koľajničky z umelej hmoty preto hrajú dvojitú úlohu - estetickú a praktickú. Zároveň budú fungovať aj ako jedinečná dekorácia stien. S ich pomocou môžete podľa vlastného uváženia zariadiť dekoráciu miestnosti a dokonca oddeľovať zóny vo veľkej izbe. Čo odlišuje PVC koľajničky od ostatných garniží, je možnosť montáže na sadrokartónové steny, ktoré by nevydržali veľkú váhu ťažkých garniží. Vytvorte si vaše vysnívané usporiadanie interiéru pomocou detailov vo forme plastových stropných koľajničiek!

KDE SA HODIA PLASTOVÉ KOĽAJNIČKY Z TVRDENÉHO PLASTU?

Plastové koľajničky sú ideálne pre malé alebo nízke miestnosti. Týmto spôsobom získate jednoduché riešenie pre optické zväčšenie miestnosti. Za zmienku stojí aj to, že plastové garniže sú nenahraditeľné v miestach, kde sa vyskytujú ohyby stien. Jednotlivé koľajničky sa spoja oblúkom v uhle 90 stupňov. Pokiaľ ide o typy izieb a štýlov, garniže z PVC sa hodia do kuchyne, obývacej izby, detskej izby alebo spálne - všetko, čo musíte urobiť, je zladiť štýl. Sú veľmi univerzálne, takže ladia s izbami v minimalistickom aj v modernom štýle. Stropné koľajničky z PVC sú univerzálnym riešením práve vďaka svojej konštrukcii. Vyzerajú veľmi esteticky v každom interiéri. Ak však chcete plastovú koľajničku použiť na zavesenie veľmi ťažkých tkanín, nemusí byť práve stropná koľajnička pre vás to pravé. Pre ťažké materiály odporúčame naše nástenné záclonové tyče, napríklad drevené alebo kovové. Budete si tak istí, že takáto záclonová tyč udrží váhu záclon a závesov. PVC koľajnička bude ideálna skôr pre ľahšie tkaniny.

Atraktívne záclonové koľajničky z PVC iba na rolmajster.sk

Vďaka našej širokej ponuke plastových garniží si môžete vybrať ten správny produkt pre vaše okno. Každá z našich PVC koľajničiek vás určite zaujme - vzhľadom, odolnosťou a cenou, pretože naše výrobky v tejto kategórii sú skutočne lacné. Ako výrobca garníž z PVC zaručujeme, že majú vynikajúcu kvalitu - pokiaľ ide o použité materiály a spracovanie. Spoznajte našu komplexnú ponuku! Ponúkame vám veľa možností prispôsobenia parametrov koľajníc. Môžete si zvoliť farbu, veľkosť (dĺžka koľajnice je veľmi dôležitý rozmer a závisí od šírky okna/výklenku okna), ako aj to, či má byť v súprave zahrnutý predný kryt. Ak si ku koľajničke navolíte kryt, môžete tiež upraviť jeho farbu, aby ladila s celou koľajničkou a zároveň aj s vašou miestnosťou. Je tiež potrebné zdôrazniť, že stropné koľajničky sa dajú ľahko zabudovať alebo skryť, čo vytvára zaujímavé možnosti prispôsobenia a aranžovania.

STROPNÉ KOĽAJNIČKY Z PVC

Naša ponuka zahŕňa mnoho druhov plastových koľajničiek: I – drážkové, II – drážkové alebo III – drážkové. Každá súprava sa dodáva so všetkými potrebnými komponentmi spolu s pokynmi na čo najľahšiu montáž. Stropné koľajničky z PVC sú viac ako len opora pre záclony a závesy - presvedčte sa sami! Máte otázky týkajúce sa našich výrobkov? Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom. Objednajte hneď teraz!

STROPnÉ KOĽAJNIČKY Z PVC – CESTA PRE MINIMALISTICKÝ SPÔSOB DIZAJNU
Naša ponuka zahŕňa PVC stropnú koľajničku s mimoriadne minimalistickým dizajnom. Je to ľahké, nekonvenčné a elegantné riešenie a preto bude každá moderná miestnosť jemne zdôraznená. Nezaberá veľa miesta a bude obzvlášť málo viditeľná, keď si vyberiete farbu záclony, ktorá sa podobá farbe stropu. Potom sa s ňou dokonale spojí a bude takmer neviditeľná. Kryty na záclony majú dvojitú funkciu - estetickú a praktickú. Zároveň budú fungovať ako jedinečná dekorácia stien. Veľa závisí tiež od toho, aké koľajničky si vyberiete. Vyberte si takú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim predstavám.
PLASTOVÉ STROPNÉ KOĽAJNIČKY Z PVC

Ponúkame I - drážkové, II - drážkové alebo III - drážkové. I - drážková koľajnička je typický minimalizmus, ktorý umožňuje uchytenie jednej tkaniny, napríklad záclon. Pekne to pôsobí napríklad s roletou alebo žalúziou nainštalovanou na okno. Dvojité koľajničky majú obzvlášť veľkú priazeň u zákazníkov, ktorí chcú hlavne obohatiť miestnosť záclonami. Alternatívou je trojitá koľajnička, ktorá poskytuje širokú škálu riešení usporiadania. Môžete k nej pripnúť akúkoľvek látku alebo materiál, hrať sa s kombináciami farieb a vzorov alebo zachovať štylistický minimalizmus. Tri rôzne materiály sú nielen skvelou ozdobou okien, ale aj dokonalým oddelením od vonkajšieho sveta, ktoré najviac oceníte v obývacej izbe alebo spálni.

VYBERTE STROPNÚ KOĽAJNIČKU, KTORÁ NAJLEPŠIE VYHOVUJE VAŠIM OKNÁM

Plastová garniža nie je len koľajnica, ale tiež pôsobivé koncovky a prvky na zavesenie tkanín. V závislosti od vašich preferencií máme niekoľko rôznych zaujímavých riešení, ktoré môžete čas od času meniť. Žabka s rolkou, háčik s rolkou alebo možno aj háčik typu click? Každý interiér je iný a materiály záclon alebo závesov sú rôzne, preto je tiež dôležitý výber vhodného typu úchytov, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou koľajničky. Výberom jednej z našich stropných koľajničiek z PVC získate byt s jemnou eleganciou. Rôzne možnosti a široký výber farieb krytov vám umožnia dokonale ich prispôsobiť každému štýlu. Zaujala vás naša ponuka? Alebo možno chcete vedieť viac informácií? Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom. S radosťou vám pomôžeme!

STROPNÉ GARNIŽE PVC

Stropná garniža PVC je skvelým riešením pre každého, kto má rád moderný interiérový dizajn a zároveň nemá veľké očakávania od garniží. Stropná koľajnička PVC vyzerá veľmi esteticky a zároveň elegantne. Vďaka nej môžete za nízke náklady vytvoriť vo svojom byte zaujímavý dizajn. Stropné koľajničky sú ideálne aj do spálne a obývacej miestnosti.

Stropná koľajnička PVC s krytom

Pokiaľ ide o garnižu, stropná koľajnička PVC je veľmi funkčná. Je prvkom, ktorý dokáže bez problémov udržať záclony alebo závesy - prípadne oboje - a je neviditeľná, pretože je namontovaná v strope. Vytvára veľa možností na dekoráciu interiérového dizajnu. Ešte zaujímavejšie bude vyzerať, ak si vyberiete stropnú koľajničku s farbou podobnou farbe stropu. Potom bude prakticky neviditeľná, čo poskytne zaujímavý efekt.

Stropné koľajničky PVC

Stropné koľajničky PVC sú skvelým riešením pre každého, kto má vo svojom byte rád moderné prvky. Stropná koľajnička sa naozaj hodí do každej miestnosti. Rovnako dobre bude pôsobiť v obývacej izbe, v detskej izbe, v spálni alebo v akejkoľvek inej miestnosti. Je však potrebné pripomenúť, že stropná koľajnička je ideálna pre záclony a závesy, ktoré nie sú príliš ťažké. Ak uvažujete o ťažších závesoch, napríklad žakárových, v takom prípade je lepšie zvoliť iné riešenie.

Dvojitá garniža PVC

Stropné garniže PVC – oplatí sa zvoliť si takéto riešenie? Samozrejme. Vďaka takejto koľajničke získate vo svojom interiéri zaujímavý efekt. PVC koľajničku je možné namontovať na mnoho typov stien. Ak teda chcete týmto spôsobom dodať Vášmu bytu alebo domu šmrnc, môžete to urobiť naozaj jednoducho a pohodlne. Pozrite sa, čo ponúkame a kúpte si ideálnu garnižu pre seba.

Jednoduchá garniža PVC

Čím vyniká garniža PVC? V prvom rade je dosť ľahká kvôli materiálu použitému na výrobu. To znamená, že sa udrží mnohých druhoch stien, dokonca aj na sadrokartónových stenách, ktoré by ináč nemuseli udržať ťažšiu garnižu so závesom. V tomto prípade bude garniža PVC dokonalá - nemusíte sa báť nadmernej hmotnosti, pretože plastové modely sú vhodné do každého bytu a na každú stenu.

Garniža PVC dvojdrážková

Stropné garniže PVC bývajú k dispozícii buď v jednoduchom prevedení, ktoré vám umožňujú zavesiť buď záclony alebo závesy - to znamená jednu z týchto tkanín. Môžete sa však tiež rozhodnúť pre dvojdrážkovú verziu, ktorá vám umožní zavesiť zároveň záclony aj závesy. Pamätajte však na to, že stropná koľajnička alebo garniža z PVC má obmedzenú nosnosť, takže je lepšie vešať radšej ľahšie druhy závesov, ktoré sú však rovnako vysoko estetické.

STROPNÁ GARNIŽA PVC

Stropná garniža PVC – oplatí sa? Určite áno. Odporúčame vám objednať si stropnú garnižu PVC priamo na mieru. Čo to znamená? Pred zadaním objednávky starostlivo zmerajte priestor, v ktorom má byť stropná garniža umiestnená. Iba vďaka tomu perfektne zapadne do vášho interiéru. Prezrite si našu ponuku a kúpte si ideálnu garnižu pre seba. Ak máte akékoľvek pochybnosti - radi zodpovieme všetky vaše otázky.

VÝROBCA PVC GARNIŽÍ

Stropné garniže PVC - atraktívny spôsob vešania záclon a závesov. Stačí, ak farbu a model garniže zladíte s interiérovým dizajnom. Vďaka tomu získate skvelý efekt a byt získa nový atraktívny výzor. Sme výrobcom vysokokvalitných garniží, ktoré určite uspokoja každého zákazníka. Používame vysokokvalitné materiály, aby sme zákazníkom poskytli najlepší produkt za prijateľnú cenu. Zoznámte sa s našou ponukou.

Stropná koľajnica s krycou doskou

Stropná koľajnica s krycou doskou je dobrou voľbou do miestností, kde je vzdialenosť medzi oknom a stropom taká malá, že obyčajná záclonová tyč jednoducho nemá právo existovať. Navyše, výberom správnej dĺžky koľajníc ich dokonca môžete umiestniť na všetky steny v miestnosti. Stropná lišta s krytom umožňuje zavesiť veľmi dlhé závesy, vďaka čomu je miestnosť štíhlejšia a modernejšia. Maskovací kryt zakrýva nie príliš estetické prvky koľajnice a to všetko robí priestor praktickejším na využitie.

Dvojkoľajová PVC stropná koľajnica

Do akého interiéru sa najviac hodí PVC dvojkoľajová stropná koľajnica? Vo všeobecnosti sa takáto koľajnička výborne hodí do moderných interiérov, kde nie je veľa miesta na tradičné garniže. Potom bude dvojkoľajová PVC stropná koľajnica perfektná ako mechanizmus na uchytenie záclon a závesov.

Dvojkoľajová stropná koľajnica vám dáva možnosť mať oboje vďaka dvojkoľajnici, na ktorú môžete zavesiť presne to, čo chcete. Po výbere takejto koľajnice môžete voľne začať hľadať obchody so závesmi a závesmi, ktoré sa dajú ľubovoľne kombinovať a prepletať. Bez ohľadu na to, akú záclonovú tyč si vyberiete, či už do obývačky, izby alebo chcete ozdobiť okno v kuchyni alebo zariadiť inú izbu, pozrite si celú ponuku nášho obchodu. Ak máte akékoľvek otázky - neváhajte nás kontaktovať!

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka