Príslušenstvo k plise

Predĺžené madlo na plise

od 10,20 €

Neinvazívny úchyt na plisé 4 ks.

od 7,60 €

Úchyt na zdvíhanie plisé

od 0,90 €

Neinvazívny úchyt kovový na plisé 4 ks.

od 10,00 €

Invazívny úchyt na plisé 4 ks.

od 1,40 €

Bývate v dome s plisovanými oknami? Potom potrebujete príslušenstvo pre okenné plisé. Máme širokú škálu doplnkov a iného príslušenstva, ktoré vám pomôžu nájsť to správne riešenie pre vaše okná. Pozývame vás!

Ponúkame široký sortiment príslušenstva pre okenné plisé za veľmi výhodné ceny. Pomôžeme vám vytvoriť dokonalý vzhľad vášho okenného priestoru vo vašej domácnosti alebo kancelárii, preto nás neváhajte kontaktovať - postaráme sa o to, aby vaše plisé boli odolné a odolné!

Doplnky k okenným plisé za výhodnú cenu

V priebehu rokov používa okenné plisé čoraz menej ľudí. Ale tí, ktorí áno, stále potrebujú príslušenstvo, ako sú skladané rukoväte. Náš internetový obchod ponúka produkty súvisiace s okennými plisémi za výhodnú cenu. Naše výrobky sú najvyššej kvality a online ponúkame najväčší výber príslušenstva pre okenné plisé.

Čo sa týka okenných plisé, máme tiež na výber z mnohých druhov. Či už hľadáte kryt prispôsobený veľkosti okna alebo dekoračný kryt, v našom internetovom obchode nájdete toto a ešte oveľa viac. Prezrite si rôzne produkty, ktoré ponúkame, a nájdite to, čo hľadáte. Na našej stránke sú tiež tipy, ktoré poskytujú návod na inštaláciu našich produktov.

Odolné doplnky k záhybom

Potrebujete to najlepšie príslušenstvo k záhybom okien? Pre našich zákazníkov poskytujeme cenovo dostupné a odolné produkty. Ak chcete zabezpečiť kvalitu svojich plisé a ich odolnosť, doplnky sú tým najlepším riešením. Ponúkame široký sortiment doplnkov, ale aj rôzne okenné kryty. Od tradičných záclon až po moderné žalúzie a rolety, určite nájdete niečo, čo sa vám páči!

Okenné plisé sú ideálne do každej domácnosti, no na ich fungovanie potrebujete doplnky. Ak hľadáte kvalitné okenné plisé a doplnky za dostupnú cenu, máme to, čo potrebujete. Preskúmajte sortiment ešte dnes a získajte vzhľad profesionálne navrhnutého domova!

Dôvodov na použitie plisé je veľa, no najdôležitejším z nich je urobiť okno dekoratívnejším a prepustiť do miestnosti viac slnečného svetla. V našej ponuke nájdete napríklad špeciálne madlá na plisé, ktoré uľahčujú ich obsluhu pri vysokom namontovaní.

Okenné záhyby pre domácnosť, kanceláriu a ďalšie

Okenné záhyby boli prvýkrát predstavené v Európe v 18. storočí, kde sa často používali na formálne príležitosti, ako sú svadby a vojenské prehliadky. Vo viktoriánskej ére sa opäť stali obľúbenými vďaka prepracovaným dizajnom a kvalitným materiálom.

V súčasnosti vo svete vedú plisé rolety a plisé rolety do okien. Okenné plisé sú náročnejšie na výrobu ako bežné záclony, no majú množstvo výhod. Môžu byť použité na dekoráciu, obmedzenie svetla zvonku a pridanie súkromia.

Hľadáte okenné záhyby? Máme široký sortiment plisovaných roliet a ďalšie, dostupné v rôznych farbách, vzoroch a štýloch. Na výber sú rôzne tvary, ktoré sa dajú prispôsobiť oknu. Nájdite dokonalé plisované rolety pre váš domov. Predávame rôzne farby, štýly a veľkosti. Určite nájdete niečo, čo vyhovuje vášmu vkusu a rozpočtu.

Internetový obchod s plisovanými doplnkami a ďalšími!

Či už hľadáte jednoduché, dekoratívne alebo zatemňovacie okenné kryty, v predajni roliet nájdete široký výber krytov na okná.

Špecializujeme sa na rýchle dodanie produktov za najlepšiu online cenu. Už vás nebaví týždne čakať na nové rolety? Keď si u nás objednáte, odošleme vašu objednávku ešte v deň, keď ju zadáte. Naša predajňa roliet šetrí čas a peniaze vďaka rýchlemu vybaveniu objednávky.

Už vás nebaví tráviť hodiny v obchode hľadaním dokonalej rolety? Náš internetový obchod s roletami, plisé a žalúziami dodáva produkty rýchlo, aby ste si mohli rýchlo vychutnať jedinečné poťahy.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka