Rolety deň - noc

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:7,99€

Mini roleta s lankom

7,99 €od 7,19 €

Nástenná roleta

od 23,99 €

Roleta v PVC kazete (ploché vodiace lišty)

od 15,99 €

Roleta v PVC kazete (vodiace lišty typu "C")

od 17,99 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:19,99€

Roleta v hliníkovej kazete (ploché vodiace lišty)

19,99 €od 17,99 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:24,90€

Roleta v hliníkovej kazete (vodiace lišty typu "C")

24,90 €od 22,41 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:8,99€

Mini roleta s lankom skladaná

8,99 €od 8,09 €

ROLETY DEŇ-NOC
Máte záujem o rolety deň a noc s vlastnou montážou? Alebo si chcete kúpiť invazívne rolety deň a noc? Naša ponuka obsahuje rôzne modely: roleta noc a deň do kúpeľne, roleta noc a deň do kuchyne, roleta noc a deň do spálne, roleta noc a deň do obývacej izby. Hodia sa do každého interiéru. Veľkou výhodou je, že si môžete vybrať z prakticky neobmedzenej škály farieb roliet pre deň-noc. Žalúzie deň a noc je predovšetkým praktickým, ale aj dekoratívnym riešením. Tieto okenné kryty pozostávajú zo striedajúcich sa pruhov látky. Jeden pás je polopriehľadný, zatiaľ čo druhý je nepriehľadný. Vďaka tomu môžete ľubovoľne nastaviť množstvo svetla, ktoré vstupuje do miestnosti. Stropná roleta deň-noc sa dá použiť prakticky v každej miestnosti. Rolety deň a noc je ideálna pre domácnosti, bytov, ale aj kancelárií, reštaurácií a hotelov. Umožní vám chrániť pred slnečným žiarením a zároveň umožní prenikanie prirodzeného svetla do interiéru. V našej ponuke nájdete jedinečný neinvazívny roletový program deň-noc!

ROLETY DEŇ A NOC CENY

Mnoho ľudí zadáva do vyhľadávača výraz „žalúzie deň a noc cena“. Konečné náklady na rolety deň a noc závisia od mnohých faktorov. Preto sa v prípade roliet deň-noc určuje cenník v závislosti od zvolených parametrov. Musíme zvážiť, aké funkcie má rolety deň a noc plniť. Niektorí ľudia chcú, aby kryty okien mali iba dekoratívne funkcie. Ostatným záleží viac na praktickom aspekte. Bez ohľadu na vaše potreby vám poradíme správnu rolety deň a noc, aby ste si mohli vychutnať pohodlie používania a krásne zdobené okno! Ak si chcete kúpiť rolety deň-noc, cena vás určite pozitívne prekvapí. Kontaktujte nás pre bližšie informácie!

ONLINE OBCHOD S ROLETAMI - ROLETY NAD MIERU OČAKÁVANÍ

Naša ponuka obsahuje mnoho roliet deň-noc, ktoré sú nielen estetické, ale aj funkčné. Rolety deň a noc pozostávajú z dvoch druhov látok usporiadaných striedavo. Vďaka tomu, že látkové rolety sú vyrobené z takýchto materiálov, účinne regulujú prenikanie slnečného žiarenia do miestnosti a zároveň vám umožňujú vychutnať si prirodzené svetlo. Rolety deň a noc tohto druhu ocenia ľudia pracujúci doma, ktorí si chcú vytvoriť príjemné podmienky pre učenie alebo relaxáciu. Náš internetový obchod ponúka rôzne rolety deň-noc. Nie je potrebné robiť žiadne kompromisy!

ROLETY DEŇ-NOC - V ČOM SPOČÍVA ICH TAJOMSTVO?Ak hľadáte možné univerzálne riešenie pre váš interiér, deň a noc žalúzie sú tou správnou voľbou. Nie bezdôvodne sú tak populárne a záujem o tieto typy modelov stále rastie. Prečo je to tak zaujímavý produkt? V prvom rade preto, že rolety deň a noc poskytujú veľa slobody pri ovládaní tienenia. V prípade klasického zatemnenia alebo tradičných roliet máme jeden efekt zakrytím okna. Buď je úplná tma, alebo je miestnosť chránená pred pohľadom ostatných a pred všadeprítomným slnkom. V prípade roliet deň a noc je však situácia celkom iná.

V prípade roliet deň a noc sa modely skladajú z dvoch druhov látok, z ktorých jeden prepúšťa svetlo a druhý svetlo blokuje. Tieto textílie sú usporiadané do vodorovných pruhov, ktoré sa buď prekrývajú, alebo nie. Účinok, ktorý dosiahneme, závisí od toho, ako navzájom nastavíme pásy. Ak teda chceme, aby miestnosť bola osvetlená lúčmi slnka, nastavíme žalúzie tak, aby sa pruhy prekrývali. Ak však chceme mať menej svetla, zastavíme roletu v akejkoľvek polohe. Striedavé pruhy poskytujú úplné zatemnenie. Žalúzie deň a noc do spálne sú dokonalým riešením, pretože pomáhajú udržiavať optimálne podmienky pre spánok.

MÔŽU BYŤ ROLETY DEŇ A NOC VOĽNE VYSIACE? ODPOVEĎ NA JEDNU Z ČASTO KLADENÝCH OTÁZOK ZÁKAZNÍKOV

Mnoho ľudí, ktorí uvažujú o kúpe tohto typu roliet, sa pýtajú sami seba, či by sa rolety dali úplne zdvihnúť, aby odhalili okná. Hlavná funkčnosť modelu deň-noc je založená na vhodnom nastavení svetlejších a tmavších pruhov, ktoré regulujú tienenie. Plnému zdvihnutiu roliet však nič nebráni. To sa dá urobiť bez problémov. Týmto spôsobom sa zbavíme dekoratívnych vlastností roliet deň-noc, nakoľko vyzerajú mimoriadne esteticky tak pri striedavom usporiadaní pruhov, ako aj pri ich prekrývaní.

ROLETY DEŇ-NOC DO OBÝVACIEHO MIESTA

Ak hovoríme o zdvíhaní roliet, stojí za zmienku spomenúť, že tu môžete počítať aj s voliteľnosťou prestupu svetla. To znamená, že rolety deň a noc je možné úplne zdvihnúť, ale aj zastaviť vo vybranej polohe, takže sa odkryje iba časť okna. Navyše, bez ohľadu na polohu, v ktorej je roleta nastavená, je stále možné regulovať tkaninu deň-noc. Modely tohto typu sú preto multifunkčné, pohodlné a vyzerajú úžasne v každom interiéri. Ak teda neviete, aký typ roliet bude pre váš byt najlepší, vyberte si výrobky deň-noc. Montáž tohto typu roliet nie je zložitá a ich efekt sa určite oplatí kúpiť.

ŽALÚZIE DEŇ A NOC HOTOVÉ ROZMERY - KDE KÚPIŤ NAJLEPŠIE KVALITNÉ ROLETY?

Ak si chcete kúpiť hotové žalúzie deň a noc, rozmery sú veľmi dôležitou otázkou. Pred kúpou odporúčame okno správne premerať, aby sa roleta čo najlepšie hodila ku sklu. Všetko záleží od typu rolety. Invazívne rolety deň a noc vyžadujú vyvŕtanie malých otvorov do rámu okna, do ktorých sú umiestnené upevnenia rolety. Tento proces netrvá veľa času, ale vyžaduje si správne nástroje.

NEINVAZÍVNE ROLETY DEŇ-NOC HOTOVÉ

Roleta noc a deň do obývacej izby alebo kuchyne nemusia byť iba invazívne. Môžu byť tiež inštalované neinvazívne. Tieto typy roliet deň-noc, pripravené na vlastnú montáž, si vyžadujú iba správnu montáž na okenný rám.

ROLETY DEŇ A NOC PRE SAMOSTATNÚ MONTÁŽRolety deň a noc pre vlastnú montáž sú pohodlným riešením pre ľudí, ktorí chcú namontovať roletu rýchlo a bez vŕtania do rámu okna. Všetko potrebné na zloženie dostanete v súprave s roletou.

ROLETY DEŇ-NOC DO KUCHYNE

Deň a noc žalúzie bude pre kuchyňu ako stvorená. Špeciálne usporiadanie pruhov vám umožňuje udržiavať optimálnu teplotu a správne množstvo svetla v miestnosti. Roleta je zároveň zaujímavou ozdobou interiéru. Ak si chcete kúpiť rolety deň-noc, cena vás určite prekvapí - ponúkame lacné rolety deň a noc. Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s našou ponukou. Nájdete v nej rolety deň-noc do kúpeľne, spálne, obývacej izby, ale aj akejkoľvek inej miestnosti.

Denné a nočné rolety pre svojpomocnú montáž

Denné a nočné rolety je možné inštalovať niekoľkými rôznymi spôsobmi. Jedným z nich je pripevnenie špeciálnych háčikov na rám okna. Ide o neinvazívnu inštaláciu a je to ideálne riešenie napríklad do prenajatých bytov alebo keď nechceme vŕtať do okien. Invazívna montáž spočíva v trvalom a bezpečnom pripevnení žalúzie na okno. Vyvŕtajte otvory do rámu okna na pripevnenie rolety.

Rolety deň a noc do stropu

Rolety deň a noc je možné namontovať rôznymi spôsobmi. Ak chcete dosiahnuť zaujímavý dekoratívny efekt, môžete skúsiť nainštalovať rolety vo dne aj v noci k stropu. Roleta deň-noc vzhľadom na svoje špecifické parametre bude vyzerať aj takto. Ak si nie ste istí, akú dennú a nočnú roletu zvoliť, najmä na veľké okná, radi Vám v tomto smere navrhneme a poradíme. Neváhajte nás kontaktovať.

Rolety deň a noc na stenu. Denné a nočné rolety montované na stenu

Ak máte záujem o denné a nočné rolety, cena takéhoto riešenia v našom internetovom obchode je atraktívna a nepremrštená. Predokenné rolety tohto typu nestoja veľa, no vyznačujú sa vysokou kvalitou a hlavne veľmi vysokou funkčnosťou. Ak si chcete kúpiť rolety na deň a noc na mieru, nájdete perfektné produkty pre vás. Naše rolety vyniknú v každom interiéri. Skontrolujte!

Denné a nočné rolety montované na stenu majú mnoho priaznivcov. Toto riešenie umožňuje zaujímavé usporiadanie interiéru. V ponuke našej predajne nájdete široký výber denných a nočných roliet montovaných na stenu.

Denné a nočné rolety do spálne

Denné a nočné rolety sú ideálne do spálne. Dôležité je, že ich nemusíte úplne vystavovať, aby prepustili trochu svetla. Aj mierna úprava pásov umožňuje slnečnému žiareniu dopadať dovnútra, no zároveň žalúzie poskytujú pocit súkromia. Je to perfektné riešenie aj preto, že takéto rolety pôsobia veľmi esteticky a sú zaujímavou ozdobou interiéru. Skontrolujte, čo ponúkame a nájdite perfektnú roletu.

Denné a nočné rolety do kúpeľne

Chcete si u nás kúpiť efektné rolety na deň a noc? Cenník na našej stránke nie je prehnaný. Rímske rolety nemusia v kúpeľni fungovať. Rolety vo veľkosti deň a noc tu budú perfektným riešením a určite uspokoja každého zákazníka. Ak máte problém s objednávkou alebo neviete ako zmerať okná, aby ste si objednali dokonale zladené žalúzie, kontaktujte nás.

Roleta deň-noc - cena Radom

V dobe stále dokonalejších technologických a technických riešení pre domácnosť je stále veľmi populárna roleta deň-noc. Cena Radom je samozrejme irelevantná, ak si svoju roletu nakonfigurujete pomocou nášho špeciálneho panelu. Bez ohľadu na to, o aký druh služby ide a či ide o štandardnú roletu alebo roletu deň-noc, cena Radom sa aktualizuje automaticky hneď, ako si zvolíte vhodné hodnoty pre vaše rolety. Návod na montáž prikladáme k objednávke zdarma.

Ako kúpiť rolety?

Zaujíma vás, ako kúpiť rolety? Zdanlivo na tom nie je nič ťažké, no môže sa ukázať, že vaše okná nemajú štandardné rozmery. Aby ste boli čo najlepšie pripravení na nákup žalúzií, uistite sa, že poznáte rozmery svojho okna. Zmerajte šírku od jedného rámu k druhému, krásne zmerajte výšku svojho okna. Ak ste to nikdy nerobili a nie ste si istí, ako kúpiť rolety v obchode, použite náš návod a potom vyberte vhodné parametre. Sme si istí, že to zvládnete a čoskoro sa budete môcť tešiť zo svojich nových závesov aj doma.

Roleta deň noc v kuchyni - je to dobré riešenie?

Denné a nočné rolety sú ako stvorené do mnohých miestností, no veľa ľudí stále pochybuje, či sa oplatí inštalovať ich do kuchyne. Roleta deň-noc v kuchyni je volské oko, najmä ak chcete variť a udržiavať optimálnu teplotu počas teplého letného dňa. Špeciálne usporiadanie pruhov v tomto produkte umožňuje preniknúť dokonalé množstvo svetla, nie príliš veľa a nie príliš málo. Výhodou tohto riešenia je skutočnosť, že ho možno inštalovať úplne neinvazívne.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka