Rolety mini

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:5,99€

Mini roleta s lankom

5,99 €od 5,39 €

Mini rolety

Mini roleta

Efektívne, estetické a veľmi praktické okenné kryty - to je najkratšia, no zároveň mimoriadne presná charakteristika mini roliet. Používajú sa pre interiéry rôznych typov: byty, kancelárie, obchody.

Všade tam, kde nefungujú závesy, sa nezmestia garniže, roleta bude dokonalým riešením. Správne zvolené mini rolety sa hodia ku každému okennému rámu a dokonale ladia s charakterom interiéru. Látková roleta dodáva útulnosť, poskytuje súkromie a chráni pred svetlom.

Funkčnosťou a širokým rozsahom použitia sú naše produkty z kategórie mini roliet jedny z najobľúbenejších v celej ponuke. Vyznačujú sa mnohými výhodami - je to ideálny návrh do spálne, kancelárie, obchodu - roleta sa uplatní v každej miestnosti, kde chcete obmedziť prístup slnečného žiarenia.Mini rolety s lankom

Predajňa Rolmajster ponúka produkty pre svojpomocnú montáž. Vďaka prehľadnému návodu úspešne dodržíte všetky kroky k umiestneniu rolety na okno.

Ak sa chcete dozvedieť viac o mini žalúziách, oplatí sa prečítať si podrobný popis na karte produktu. Predajňa precízne pripravuje všetky informácie, takže si môžete byť istí, že práve táto roleta je presne to, čo potrebujete.

Určite stojí za to analyzovať otázky súvisiace s mechanizmom, aby ste sa uistili, že si vyberiete roletu, ktorá bude najfunkčnejšia a bude fungovať vo vybranej miestnosti. Roleta s linkou je veľmi všestranná. Vedenie struny zabráni odkloneniu látky od skla. Takáto roleta je dokonalá aj na sklápacích oknách.


Mini okenné rolety


Dokonalý výhľad von oknom je krásna záhrada, no nie každý z nás žije alebo pracujeme v takýchto podmienkach. Rolety nielenže chránia miestnosti a ľudí pred silným slnečným žiarením, ale ich aj oddeľujú od pohľadov a nie príliš príjemných pohľadov.

Mini rolety sú vhodné na inštaláciu prakticky na akýkoľvek typ okna. Zákazníci označujú túto skutočnosť popri jednoduchom umiestnení rolety na okno za jednu z najväčších výhod nášho produktu.

Ak máte otázky týkajúce sa minižalúzie alebo iných produktov, prejdite na našu kartu Pomocník. Ak neviete, akú roletu si vybrať, môžete sa spoľahnúť na našich poradcov.


Mini roleta

Maximálne prispôsobená, perfektná veľkosť rolety, odolnosť voči vyblednutiu v dôsledku dlhodobého vystavenia slnečnému žiareniu. A samozrejme široký výber farieb. Široko chápaný dizajn je pre nás veľmi dôležitý, a preto chceme, aby interiéry našich zákazníkov mali funkčné mini žalúzie, ktoré zodpovedajú ich vkusu a potrebám.

Preto okrem iného široký výber materiálov a farieb – nielen základná béžová či tmavá wenge, ale aj energická zelená, oranžová či fialová. Skontrolujte šablónu a žalúzie dokonale prispôsobte svojmu interiéru.

Mini zatemňovacie rolety

V našej ponuke nájdete rolety ideálne prispôsobené vašim potrebám. Vyberiete si druh, veľkosť a farbu látky. Vďaka dostupnosti mnohých druhov materiálov sa môžete úplne „odstrihnúť“ od toho, čo je mimo okna, alebo si vybrať roletu, ktorá vám zabezpečí prístup svetla, ale aj súkromia. Dokonale prispôsobte produkt sebe.

Roleta dokáže chrániť nielen pred svetlom, ale v horúcich dňoch aj pred stúpajúcou teplotou v miestnosti. Práve pre takéto situácie je v našej stálej ponuke termo roleta.

Mini roleta so šnúrkou

Ak máte malý byt, rolety sú dobrým spôsobom, ako ušetriť miesto. Roleta priľne k oknu, nezaberá miesto. Vďaka tomu môže byť parapet prídavnou policou, vždy k dispozícii bez ohľadu na čas. Spôsobom, ako spestriť dekor, sú aj zaujímavé látky rôznych typov. Roleta môže byť v zodpovedajúcej alebo kontrastnej farbe. A vďaka tomu, že rozmer zadávate sami, roleta sa nezachytáva o kľučku otvárania okna.

Mini roleta so žilou sa najčastejšie vyberá do tých interiérov, kde sú okná cez deň odkryté a večer zakryté. V situáciách, keď máte radi čiastočný prístup svetla, je možné mini roletu čiastočne spustiť. Je však dobré zvážiť mini roletu deň-noc.


Vnútorné mini rolety

Naše mini rolety namontujete bez zásahu do konštrukcie okna - jednoducho a rýchlo. Každý produkt má svoj vlastný návod, montážne pokyny sú pre pohodlie zákazníkov dostupné aj online.

Srdečne Vás pozývame zoznámiť sa s našou ponukou. Všetky podrobné informácie o jednotlivých roletách a iných produktoch, návod, ako si správne vyzdvihnúť rozmer a ako vyzerá dodávka, nájdete v príslušných záložkách na webe.

Internetový obchod rolety

V internetovom obchode Rolmajster nájdete široký výber elegantných roliet rôznych typov. V hlavnom menu si môžete vybrať a prezrieť si okrem iného denné a nočné rolety, plisé, rímske rolety. Ponúkame najkvalitnejšie materiály, hladké a štruktúrne látky, veľký výber roliet v rôznych farbách. Každá roleta je pripravená na konkrétnu zákazku.

V predajni sú dostupné aj závesové tyče, žalúzie a siete proti komárom – všetko, čo potrebujete pre okná vo vašej domácnosti a firme. Ku každému produktu prikladáme prehľadný montážny návod a každý mechanizmus sa ľahko montuje a vykazuje vysokú odolnosť pri každodennom používaní. Ak neviete, ktorý typ rolety bude pre konkrétnu miestnosť najlepší, kontaktujte nás. Našim zákazníkom sme k dispozícii e-mailom a telefonicky.

Pozrite si aj naše ďalšie produkty, ako sú rímske rolety, denné a nočné rolety, nástenné rolety a kazetové rolety.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka