Rolety deň-noc nástenné

Nástenná roleta

od 23,99 €

ROLETA DEŇ-NOC NÁSTENNÁ – AKO SI VYBRAŤ SPRÁVNE OKENNÉ CLONY?

Ak si chcete vychutnať vynikajúcu funkčnosť a zároveň chcete, aby vaše okná vyzerali perfektne, nástenná roleta deň-noc bude tým správnym riešením. Tieto typy okenných clôn sú namontované na stenu. Nástenné rolety deň a noc sú invazívnejšou a zároveň oveľa stabilnejšou metódou montáže roliet. V našej ponuke nájdete rôzne nástenné rolety deň a noc, takže ich farbu a vzor môžete ľubovoľne zladiť so zariadením danej miestnosti. Nástenné rolety vyzerajú dokonalo v obývacej izbe, jedálni, kuchyni, spálni, ako aj v detskej izbe. Veľkou výhodou je, že nástenná roleta deň-noc umožňuje voľne regulovať množstvo slnečného žiarenia vstupujúceho do miestnosti. Ak je to potrebné, môžeme sa pred slnečnými lúčmi chrániť a zároveň bude miestnosť stále svetlá. Tieto typy nástenných roliet deň a noc sú stabilným riešením vo vzťahu k samotnému oknu.NÁSTENNÁ ROLETA DEŇ-NOC - KEDY SI VYBRAŤ?

Nástenná roleta noc a deň sa odporúča predovšetkým v prípade, ak máme výklopné okná alebo tie, ktoré sa neotvárajú vôbec. Vzhľadom na to, že pri zatiahnutí rolety sa okno nedá otvoriť doširoka, bude to dobré riešenie. Roleta tesne prilieha k stene, nevytvára žiadne medzery. Je veľmi estetická a elegantná.

Vysokokvalitné rolety deň-noc

Roleta umožňuje zatemniť miestnosť a tiež regulovať množstvo svetla prenikajúceho do interiéru. Počas slnečných dní sa chránime pred nadmerným slnečným žiarením a prehriatím miestnosti. Ponúkame rôzne rolety deň a noc, takže si ich každý môže prispôsobiť individuálnym potrebám. Tento typ nástennej rolety je nielen praktický, ale aj estetický.

Rolety deň-noc - štýlové a funkčné okenné clony do každého interiéru

Prečo sa oplatí zvoliť žalúzie deň a noc? Sú dostupné v širokej škále farieb, takže budú plniť svoju úlohu doslova v akomkoľvek priestore. Môžu byť použité v obývacej izbe, jedálni, kuchyni, ale aj v kancelárskych priestoroch a hoteloch. Môžeme ľubovoľne regulovať prienik svetla do miestnosti, čo je obrovská výhoda.

V čom spočíva tajomstvo roliet deň-noc? Ide o ich mimoriadnu všestrannosť. Tieto typy roliet vám umožňujú ľubovoľnú kontrolu nad stupňom zatienenia. Ako je to možné? Je to možné vďaka ich špeciálnemu spracovaniu. Rolety pozostávajú z dvoch vrstiev látky. Každý z nich má iné vlastnosti. Tieto tkaniny sú usporiadané do vodorovných pruhov. Jedna z vrstiev je navrhnutá tak, aby zatienila miestnosť, zatiaľ čo druhá umožňuje prienik svetelných lúčov. Pruhy môžete navzájom usporiadať tak, aby ste nastavili stupeň zatienenia podľa potreby. Pruhy na noc rolety sú nastavené striedavo, pruhy na deň sú vytiahnuté alebo voľne spustené. Viac o ich použití a spracovaní nájdete nižšie.

Názov roliet vyplýva z ich použitia. V noci je možné pásy nastavovať striedavo, čo zabezpečí vhodný stupeň zatienenia pre spánok. Počas dňa však môžete pásy nastaviť tak, aby dovnútra prenikli slnečné lúče. To zabezpečí dostatočné osvetlenie. Nie je samozrejme potrebné úplne sťahovať žalúzie - stupeň tienenia je možné ľubovoľne nastaviť. To je možné dosiahnuť rolety v akejkoľvek polohe okna. Takto môžete dosiahnuť požadovaný efekt.

Mnoho ľudí si kladie otázku, či je možné tento typ rolety vytiahnuť ako iné typy roliet. To je samozrejme možné. A čo viac, takúto roletu je možné kedykoľvek zastaviť. Vďaka tomu ľahko odhalíte iba časť okna, prípadne celé okno, ak chcete. Kvôli vysoko dekoratívnemu charakteru roliet deň-noc však odporúčame ponechať ich voľne spustené na okne. Potom budú skvelou dekoráciou interiéru. Striedavo usporiadané pruhy vyzerajú zaujímavo a pre minimalistický vzhľad interiéru už nemusíte pridávať závesy alebo závesy. Ak však chcete použiť ďalšie dekorácie, nič vám v tom nebráni. Odporúčame však používať iba rolety v menších miestnostiach. Vďaka tejto úprave je jednoduché dodať interiéru ľahkosť a opticky ho zväčšiť. Na druhej strane, záclony a závesy môžu malú miestnosť zbytočne opticky zahltiť. V prípade väčších interiérov však toto riziko zaniká.

Nástenné žalúzie deň a noc sú dokonalým riešením do interiéru. Zakrývajú nielen samotné sklo, ale aj celé okno. Vďaka tomu môžete výberom správnej farby pre tento typ roliet dosiahnuť mimoriadne zaujímavý vizuálny efekt. Jedinou prekážkou v tomto momente je skutočnosť, že pri voľne visiacej rolete nebude možné okno otvoriť na celú šírku. Z tohto dôvodu je lepšie zvoliť si tento typ rolety v prípade neotvárajúcich sa okien alebo tých, ktoré sa iba vyklápajú.

Ak hľadáte estetické a funkčné riešenie pre váš domov, tak tieto rolety budú ideálne. Môžu pôsobiť ako zaujímavý dekoratívny prvok, rovnako ako ochrana pred slnkom a poskytujú optimálny stupeň tienenia pre danú situáciu.

Nástenná roleta deň noc

Nástenná roleta denná noc je mimoriadne užitočná vec v mnohých bytoch. Denné a nočné rolety sú estetické a veľmi funkčné. Možnosť deň a noc umožňuje zmeniť usporiadanie pruhov a stmaviť alebo rozjasniť interiér iba jedným krátkym potiahnutím šnúrky. Denná a nočná nástenná roleta sa osvedčuje vo svete. Obzvlášť dobre sa bude hodiť roleta deň-noc vyrobená na mieru. Presvedčte sa sami, že nástenná roleta na mieru je pre vás tým najlepším riešením. Deň, noc - žalúzie fungujú vždy perfektne. V kazete máme aj rolety deň a noc.

Roleta deň noc v kuchyni

Máte radi súkromie? Vzdáte sa veľa pre pocit bezpečia a svoj azyl? Ak áno, roleta deň-noc v kuchyni bude nutnosťou. Prinúti vás chrániť si oči pred nadmerným slnečným žiarením počas slnečného dňa a navyše si zachováte maximálne súkromie. Žalúzie tohto typu si získavajú veľkú obľubu pre svoju nezvyčajnú konštrukciu. Tieto produkty majú veľa možností - ak chcete mať v kuchyni tmavú miestnosť, hlavne v noci, nič vám nestojí v ceste. Roletu stačí zatiahnuť tak, aby tmavé pruhy obmedzili prístup svetla.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka