Garniže kovové dvojité

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:18,49€

Kovová záclonová tyč 19 mm

18,49 €od 16,64 €

Garniža 16 mm KOV + PLAST

od 15,70 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:20,50€

Kovová záclonová tyč 16 mm

20,50 €od 18,45 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:23,90€

Kovová záclonová tyč 25 mm

23,90 €od 21,51 €

Sú nespornou ozdobou každého okna a umožňujú vám zavesiť vaše obľúbené záclony alebo závesy. Vyzerajú mimoriadne elegantne, ak sú dobre prispôsobené štýlu interiéru a farbám, ktoré v ňom dominujú. O ktorých interiérových doplnkoch hovoríme? Samozrejme o dvojitých kovových záclonových tyčiach, ktoré nájdete v bohatom a veľmi rozmanitom sortimente dobre zásobeného internetového obchodu od dobrého výrobcu. Prečo sú dvojité kovové závesové tyče medzi investormi stále tak populárne? Ktoré z nich sú najčastejšie nakupovanými výrobkami z ponuky Rolmajster? Nižšie uvádzame najdôležitejšie otázky.

Ideálne pre akýkoľvek štýl interiéruDvojité kovové záclonové tyče sú vďaka svojim nadčasovým farbám, jednoduchému štýlu a univerzálnemu použitiu perfektné pre akýkoľvek typ interiéru, bez ohľadu na štýl interiéru, ktorý v nich prevláda. Z tohto dôvodu stále sú medzi najviac nakupovanými a vybranými výrobkami zo sortimentu výrobcu a obchodu Rolmajster.


Hit medzi záclonovými tyči

Vrchol zoznamu najčastejšie nakupovaných dvojitých kovových záclonových tyčí zaujíma záclonová tyč s priemerom 19 mm s dvojitou konzolou. V ponuke obchodu si môžete objednať záclonovú tyč rôznych dĺžok, prispôsobenú individuálnym potrebám kupujúcich: hovoríme o dĺžkach od 150 do 400 cm. Závesná tyč je k dispozícii v dvoch mimoriadne populárnych farbách kovu: starožitné zlato a matné striebro. Každá z týchto farieb bude skvelou a odporúčanou voľbou pre interiéry zdobené bez ohľadu na štýl. Za týmto účelom si kupujúci budú môcť vybrať z 3 možných variantov koncoviek záclonovej tyče: od klasickej verzie Luna cez sofistikovanú Monako alebo Genua. Jedna vec je istá - finálna voľba bude dokonala a bude ideálnym doplnkom elegantne dokončeného obytného interiéru a okna.

Ideálne pre ťažké záclony, ale nielen

Dvojité kovové záclonové tyče sú skvelým podkladom pre mierne ťažšie závesy alebo záclony. Pre tieto sa rozhodnú kupujúci, ktorí majú záujem investovať do elegantných a zároveň pomerne náročných povrchových úprav obytných interiérov. Ako sa však ukázalo, záclonové tyče z kovu budú tiež vyzerať skvelo v kombinácii s extrémne ľahkými a jemnými záclonami alebo závesmi. Teraz už vôbec nepotrebujete veľa, aby ste si mohli vychutnať elegantný vzhľad okna. Je vhodné si objednať vysnený model kovovej záclonovej tyče online a užiť si ich rýchle doručenie na uvedenú adresu. 

Široký sortiment záclonových tyčí dostupných vo Rolmajsteri sa stretne s veľkým záujmom každého náročného kupujúceho. Stojí za to zvoliť najvyššiu kvalitu v obore!

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka