Látkové rolety hotové

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:6,99€

Mini roleta s lankom skladaná

6,99 €od 6,29 €

Okenné rolety sú typom okenných krytín, ktoré sa používajú na blokovanie slnečného žiarenia, ochranu pred chladom alebo teplom, reguláciu množstva svetla vstupujúceho do miestnosti a poskytujúce súkromie.

Predokenné rolety ponúkajú množstvo výhod. Môžu byť použité na zníženie nákladov na energiu vo vašej domácnosti alebo kancelárii tým, že blokujú slnečné svetlo a chránia vás pred chladom alebo teplom. Môžu vám pomôcť ušetriť peniaze na nákladoch na vykurovanie a chladenie, ako aj poskytnúť súkromie.

Nájdite si svoj dokonalý model s našou ponukou farieb, vzorov a materiálov. Každá roleta sa vyznačuje jednoduchosťou použitia a rýchlou montážou - vitajte!

Hotové rolety

Rolmajster je váš komplexný obchod s lacnými látkovými roletami. Ponúkame široký sortiment predokenných roliet v rôznych farbách a veľkostiach. Naše predokenné rolety sa jednoducho inštalujú a mnohé nevyžadujú vŕtanie, skrutky alebo iné špeciálne náradie.

Naše rolety poskytujú súkromie a látka je príjemná na dotyk. Ponúkame širokú škálu farieb na výber a tieto môžu byť vyrobené na mieru podľa vašich požiadaviek.

šetrite na účtoch za energiu a zabezpečte, aby vaše okná zostali súkromné – za zlomok nákladov. Ponúkame rôzne okenné rolety, vrátane rímskych a denných a nočných. Nájdite svoj dokonalý pár ešte dnes v našom obchode!

Okenné rolety sú jedným z najdôležitejších prvkov každej miestnosti alebo budovy. Je dôležité uistiť sa, že ste si vybrali správny typ rolety, ktorá vám pomôže s vašimi potrebami ochrany súkromia.

Pre kupujúcich môže byť ťažké hodnotiť spoločnosti s roletami, pretože existuje toľko možností. Najlepší spôsob, ako kupujúci ohodnotiť spoločnosť, je pozrieť si ich recenzie, hodnotenia a referencie na rôznych platformách, ako je Google – názory na náš obchod sú veľmi pozitívne!

Neinvazívne látkové rolety

Predokenných roliet má mnoho výhod. Môžu zvýšiť energetickú účinnosť vášho domova, môžu byť použité ako ochrana súkromia a môžu tiež znížiť množstvo slnečného svetla vo vašej domácnosti.

Okenné žalúzie sú často prehliadané ako dôležitý prvok domácej dekorácie. Ich používanie má však mnoho výhod vrátane energetickej účinnosti, súkromia a zníženého vystavenia slnku.

Rolety na ochranu pred slnečným žiarením sú skvelým spôsobom, ako dodať vášmu domovu štýl a osobitosť tým, že chránia pred slnkom. Ponúkajú tiež mnoho výhod ako súkromie, ochrana pred slnkom a teplom, ochrana proti prievanu a bezpečnosť. Na výber je množstvo rôznych typov predokenných roliet, vrátane roliet Day Night, Fabric, Roman a Blackout pre akýkoľvek interiér.

V predajni ponúkame široký sortiment módnych, pekných a lacných látkových roliet do každej miestnosti vo vašej domácnosti. Nájdite perfektnú kombináciu pre vaše okná a vpustite trochu svetla pre nový svieži vzhľad!

Látkové rolety Lacné

Ponúkame módne kryty na okná za výhodnú cenu. Majú aj dekoratívnu funkciu. Pokiaľ ide o okenné kryty, zaslúžite si to najlepšie vo svojom dome. Naše sú navrhnuté s ohľadom na luxus a štýl, takže si môžete vylepšiť výzdobu bez toho, aby ste to prehnali. Preto sú naše rolety dostupné v širokej škále farieb, textúr a vzorov. Náš dizajnérsky tím neustále pracuje na nových nápadoch, aby ste sa uistili, že máte vždy niečo nové, na čo sa môžete pozerať – ponúkame široký sortiment okenných krytín vrátane hliníkových žalúzií!

Predokenné rolety pomáhajú udržiavať vašu izbu na perfektnej úrovni svetla po celý deň a náš sortiment okenných roliet je dostupný v rôznych farbách. V našom internetovom obchode nájdete široký sortiment predokenných roliet v mnohých veľkostiach a tvaroch, takže si môžete nájsť perfektnú kombináciu pre každé okno. Užite si perfektný výber, kúpa roliet v rôznych štýloch, ktoré ponúka náš internetový obchod, je 10 ran!

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka