Drevené žalúzie 25mm

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:29,99€

Drevená žalúzia 25 mm

29,99 €od 26,99 €

DREVENÉ ŽALÚZIE NEINVAZÍVNA MONTÁŽ - AKO SI VYBRAŤ SPRÁVNE ŽALÚZIE NA OKNÁ?


Žalúzie neinvazívne 25 mm sú vynikajúcou alternatívou k roletám. Sú praktické a zároveň veľmi štýlové. Pre byty a domy sa najčastejšie vyberajú neinvazívne drevené žalúzie v škandinávskom minimalistickom štýle. Drevo je prírodný materiál, vďaka ktorému je priestor útulnejší. Keď si chcete vytvoriť rodinnú, klimatickú atmosféru, vtedy sú na mieste drevené okenné žalúzie. Neinvazívne drevené žalúzie sú spojené s eleganciou. Nemožno poprieť, že ide o jeden z najexkluzívnejších krycích systémov. Ideálne pre malé, stredné aj veľké okná. Biele neinvazívne drevené žalúzie vďaka svojim vlastnostiam umožňujú mimoriadne presnú reguláciu svetla vstupujúceho do miestnosti. Navyše vám umožnia vyhnúť sa nadmernému prehrievaniu interiéru.
DREVENÉ ŽALÚZIE - ŠTÝLOVÉ A PRAKTICKÉ ŽALÚZIE PRE INTERIÉR A EŠTE VIAC

Na výber je široká škála farieb drevených lamiel. Preto môžeme neinvazívne drevené žalúzie ľahko prispôsobiť estetike miestnosti alebo drevenému rámu okna. Všetky prvky sú farebne zladené s lamelami.Ďalej ponúkame možnosť objednať si neinvazívne drevené žalúzie na mieru.

AKO SI VYBRAŤ SPRÁVNE ŽALÚZIE PRE DREVENÉ OKNÁ? OSVEDČENÉ RADY, KTORÉ MÔŽETE UPLATNIŤ U VÁS DOMA

Žalúzie môžu byť vybavené bočnými vodiacimi lištami. Naša ponuka obsahuje rôzne drevené žalúzie: 25 mm, 50 mm a mnoho ďalších. Vďaka tomu si každý môže prispôsobiť príslušnú žalúziu podľa svojich potrieb. Drevo je materiál, ktorý nikdy nevyjde z módy. Vyzerá vždy esteticky a štýlovo. Navyše dodáva interiéru útulnosť. Preto je tento typ žalúzií je tak žiadaný pre domy aj byty a v podstate pre každú izbu. Moderné drevené žalúzie sú tiež primerane chránené proti vlhkosti, takže sa roky budete tešiť z estetického vzhľadu a bezporuchovej prevádzky, čo je ich mimoriadna výhoda.

KDE KÚPIŤ NAJLEPŠIE ŽALÚZIE? INTERNETOVÝ OBCHOD S DREVENÝMI NEINVAZÍVNYMI ŽALÚZIAMI, KDE NÁJDETE VŠETKO, ČO POTREBUJETE PRE SVOJ DOMOV

Za zmienku stojí, že drevo je materiál, ktorý sa hodí do každého typu interiéru. Preto neinvazívne žalúzie doplnia klasické aj moderné priestory. Drevené prvky sa navyše odporúčajú do škandinávskych, rustikálnych a retro interiérov. Vždy dodajú útulný charakter a urobia izbu jednoducho viac rodinnou. Naša ponuka obsahuje rôzne žalúzie. Dbáme o to, aby si ich každý mohol prispôsobiť svojim individuálnym potrebám. Ich vysoká kvalita ide ruka v ruke s atraktívnou cenou. Preto sú drevené okenné clony cenovo dostupné pre každý rozpočet. V prípade potreby nás kontaktujte a prezrite si kompletnú ponuku drevených žalúzií 25 mm!

SÚ TO ŽALÚZIE PRE VÁS? ZISTITE, KEDY JE NAJLEPŠIE VYBERAŤ SI TENTO TYP OKENNEJ CLONY A KTORÉ MUSÍTE MAŤ!

Mnoho ľudí sa pýta, či sú hliníkové a drevené žalúzie stále v móde. Mnohí z nás si ich pamätajú zo svojich rodinných domov, a preto sa naskytla otázka, či sú dnes už zastarané. Niektorí sa domnievajú, že ich nahradili rolety a plisé. Pravdou však je, že rolety nie sú len moderné - sú nadčasové, takže v podstate z módy nevyjdú mnoho rokov. Takže ak ste zvedaví, či žalúzie budú plniť úlohu moderného okenného krytu, odpovedáme - samozrejme. Je len potrebné zvoliť si farbu a materiál, aby tvorili originálnu výzdobu a zároveň chránili pred svetlom.

Drevo je materiál, ktorý sa perfektne hodí do mnohých interiérov. Rolety vyrobené z tohto materiálu budú vyzerať bezchybne v klasických aj moderných interiéroch. Bohatá farebná paleta umožňuje zvoliť farbu žalúzií, vďaka čomu môžu udržiavať prirodzenú farbu dreva alebo byť zladené s dekorom danej miestnosti.

Drevené žalúzie sú dosť ťažké, a preto nastáva otázka, či je neinvazívna inštalácia vhodným spôsobom montáže takýchto okenných clôn. Odpoveď znie: niet sa čoho báť. Neinvazívne háčiky, ktoré používame na montáž našich žalúzií, bez problémov udržia váhu žalúzií. Táto metóda má v prvom rade jednu obrovskú výhodu. Na zavesenie žalúzií nie je potrebné vŕtať otvory a narúšať rám okna. Vďaka tomu si môžete bez obáv zvoliť túto clonu aj v prípadoch, ak si prenajímate byt a nechcete zasahovať do okien.

Neinvazívne rolety

Nadčasové kryty okien - to sú drevené rolety. Neinvazívna montáž znamená, že môžu byť inštalované kdekoľvek, aj tam, kde nechceme alebo nemôžeme vŕtať. Ide teda o skvelý spôsob, ako zakryť okná v prenajatom byte. Drevené žalúzie sú mimoriadne estetické a drevo ako nadčasový materiál skvele pôsobí prakticky v každom interiéri. Vytvorte si teplú a útulnú atmosféru vo svojom byte pomocou drevených žalúzií.

Drevené žalúzie na okná

Pýtate sa, či budú pre vás drevené žalúzie to pravé? Pozrite si našu ponuku. Objednávkou žalúzií u nás máte istotu, že budú ladiť s vaším oknom. Stačí si svoje okno presne zmerať a hotová žalúzia k nemu bude dokonale zladená. Ak si neviete rady s meraním, radi vám poradíme. Presnosť je tu kľúčová. V prípade pochybností Vám radi pomôžeme. Odporúčame vám kontaktovať nás. Máme aj rolety, kde je nutná invazívna montáž.

Neinvazívne drevené žalúzie

U nás nájdete neinvazívne biele drevené žalúzie, ale aj žalúzie v mnohých iných farbách. Táto voľba vám umožní dokonale zladiť žalúzie do vášho interiéru. Počas procesu objednávania žalúzií máte možnosť personalizácie. Vy si vyberiete farbu prvkov vašej novej rolety a rozhodnete sa, ako by mala nakoniec vyzerať. Zvolíte si šírku lamiel okenných krytov, aký má byť páskový rebrík alebo či má byť vrchný odkvapový kryt. Prezrite si našu ponuku a užite si nové kvalitné neinvazívne drevené žalúzie. V ponuke máme aj plisse žalúzie, rímske rolety a iné modely krytov okien, nezabúdame na drevené žalúzie. Objednávajte cez webovú stránku.

Drevené žalúzie - montáž

Drevo nikdy nevyjde z módy a neustále sa zakráda v rôznych podobách. Drevené žalúzie sú toho dokonalým príkladom. Ich montáž je rovnaká ako v prípade látkových roliet, takže sa nebojte žiadnych komplikácií. Žalúzie a rolety je možné takmer vždy inštalovať neinvazívnou metódou, takže ak vám záleží na poriadku a možnosti zmeny usporiadania, bude to nápad pre vás. Navyše, aj pri produktoch ako sú drevené žalúzie, vysvetľujeme montáž v špeciálnom návode priloženom k objednávke.

Montáž drevených žalúzií bez vŕtania

Máte záujem o drevené žalúzie? Montáž bez vŕtania je našťastie možná, ak tieto rolety nie sú príliš ťažké, môžete použiť špeciálne montážne lepidlo, ktoré roletu udrží po celú dobu na mieste. Pri rozhodovaní o drevených žalúziách funguje montáž bez vŕtania, napríklad keď si nie sme istí finálnym dizajnom bytu alebo ak prenajímame priestory. Ďalším problémom je, že niektorí z nás radi často menia svoje interiéry a takáto montáž umožňuje úplnú voľnosť.

Hliníkové žalúzie - neinvazívna montáž

Vsadili ste na celkom tradičné hliníkové žalúzie? Neinvazívna inštalácia je skvelý spôsob, ako dočasne zavesiť žalúzie. Používa sa predovšetkým vtedy, keď si nie sme istí osudom našich priestorov. Kedy konkrétne? Napríklad, ak máme v úmysle prenajať byt, často zavádzame iné úpravy alebo je konkrétna úprava len dočasná. V prípade žalúzií, ako sú hliníkové žalúzie, je neinvazívna inštalácia veľmi jednoduchá, pretože samotný hliník nie je ťažký a nevyžaduje špeciálne ošetrenie.

Montáž žalúzií bez vŕtania

Drevené žalúzie vyzerajú skvele v dome zariadenom v boho štýle alebo v štýle odkazujúcom na prírodu. Pri rozhodovaní o takýchto roletách sa však sotva niekomu chce montovať ich vŕtačkou. V prvom rade ide o udržanie dobrého stavu okna a samotnej rolety. Montáž žalúzií bez vŕtania je to, čo väčšina investorov očakáva. Je veľmi jednoduchá a spočíva najmä v montáži žalúzií na rám okna pomocou špeciálnych klipov. To zaručuje, že keď nás žalúzie omrzia alebo sa vysťahujeme, okná zostanú nepoškodené.

Montáž žalúzií bez vŕtania

Drevené, hliníkové alebo iné žalúzie sú skvelým spôsobom, ako obmedziť prílev slnečného žiarenia do miestností hlavne v čase, keď sa v byte veľmi kúri. Ľudia sa často pri rozhodovaní o konkrétnych žalúziách pýtajú, či je možná montáž žalúzií bez vŕtania. Môžete tak zachrániť okno, stenu, strop, ale aj samotnú roletu. Zaujímavosťou je, že najčastejšie sa volí neinvazívna montáž, čo dokonale ukazujú názory a štatistiky obchodov ponúkajúcich takéto príslušenstvo.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka