Rolety hotové

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:6,99€

Mini roleta s lankom skladaná

6,99 €od 6,29 €

Roleta hotová

Chcete, aby závesy vo vašej domácnosti a kancelárii boli nielen estetické, ale predovšetkým praktické? Pozrite si ponuku Rolmaster. Ponúkame modely pre svojpomocnú montáž a produkty pripravené na pripevnenie na okno. Vždy v súlade s vami poskytnutými rozmermi. Vybrať si môžete aj z rôznych druhov a farieb látok.

Veľký výber a efektívne dodanie - vďaka nákupu v našom obchode si rýchlo a jednoducho vybavíte svoje interiéry roletami. Poslúžia ako výborné filtre - v izbách, kuchyni, ale aj v kancelárii či obchode bude v horúcom počasí chladnejšie. Vzdajte sa záclon v podobe ťažkých záclon. Skladaná roleta je pohodlná montáž a estetické riešenie.

Prezrite si kategórie a vyberte si z kvalitných produktov. Ak si chcete objednať už hotovú roletu, zvoľte možnosť s nápisom ready v názve - ide o skladanú roletu. Celý mechanizmus Vám zmontujeme, vďaka čomu ušetríte čas potrebný na montáž výrobku.

Roleta hotová zložená slamenná

Pripravené zatemňovacie rolety. Jednou z najdôležitejších funkcií roliet, najmä v miestnostiach ako je spálňa, je zatemnenie. Nie vždy vieme predpovedať rozloženie miestností. Okná na východnej strane ráno môžu spôsobiť, najmä v lete, že nás slnečné svetlo zobudí vo veľmi skorých hodinách. To isté platí aj pre detskú spálňu umiestnenú v západnej časti budovy - stojí za to myslieť na to, aby ste mohli miestnosť jedným účinným pohybom zatemniť a zabezpečiť tak tie najlepšie podmienky na spánok.

Správnym výberom materiálu zaručíte sebe aj svojim blízkym pohodlie. Kvalitné látky dokonale ochránia interiér aj pred veľmi silným svetlom a žiarením.

Hotové predokenné rolety

Uvažujete o roletách pre neotváracie okná alebo okná s ventilátormi? Máme skvelú správu! Ponúkame aj rad produktov, ktoré sa k takýmto oknám budú hodiť. Aj v kategórii konfekcie, v rôznych veľkostiach.

V zaslanom sete nájdete objednané typy roliet, montážne háčiky so špeciálnou páskou pre neinvazívne umiestnenie na okno, vodiaci drôt a podrobný montážny návod. Ak sa rozhodnete pre kúpu hotových roliet (t.j. skladaných roliet), stačí ich nalepiť na okenné rámy podľa smerníc. Nie je potrebné vŕtať otvory do steny ani zatĺkať klince do rámu. Bez neporiadku, bez stresu, rýchlo a efektívne.

Lacné hotové rolety

Tento typ rolety si môžete v predajni nakonfigurovať úplne rovnako ako ostatné typy. Výberom možnosti ready (zložená roleta) sa rozhodnete dodať roletu zmontovanú, pripravenú na montáž na okno. Mechanizmus nemusíte zostavovať sami.

Uisťujeme Vás, že takéto riešenie je produktom najvyššej kvality, pripraveným špeciálne na konkrétnu zákazku. Má personalizované, individuálne parametre - vami uvedené v objednávkovom procese. Minimalistický charakter takéhoto okenného závesu nenaruší ráz interiéru. Pôjde o praktické, funkčné riešenie v byte, firme aj vo verejnom priestore. Navyše ju ľahko pripevníte na okno, pretože roleta vám príde zložená v balení.

Konečná cena závisí od veľkosti rolety, ako aj od zvoleného materiálu. Dokončite jednu objednávku s produktmi z rôznych kategórií.

Naše výrobky dokonale plnia dekoratívnu funkciu, ale zároveň poskytujú pocit súkromia pred vonkajšími pohľadmi a ochranu pred svetlom a slnečným žiarením.

Rolety pripravené na zavesenie

Ak vám záleží na čase a nechcete si dodanú roletu montovať sami, využite možnosť ready. Mini rolety s žilou dostupné v predajni sú veľmi obľúbené, sú jedným z najčastejšie vyberaných typov roliet.

Jednoduchý mechanizmus, minimalistický dizajn a maximálna funkčnosť. Skladaná roleta pripravená na montáž na okno je vybavená neinvazívnymi úchytkami, vďaka ktorým nemusíte zasahovať do konštrukcie okna. Samosvorný systém zabraňuje samovoľnému zrolovaniu rolety.

Žalúzie - internetový obchod

V našom internetovom obchode nájdete rôzne druhy okenných žalúzií vrátane rímskych žalúzií, denných a nočných žalúzií, žalúzií, záclonových tyčí. Môžete si vybrať najlepšie riešenia pre každú izbu a jednoducho si ich u nás objednať. Zložená roleta je úsporou času a krytom pripraveným na montáž.

Stačí si vybrať typ, určiť presné rozmery a materiál, z ktorého majú byť rolety vyrobené. Ak chcete vedieť, čo bude perfektne fungovať v jednotlivých interiéroch, obráťte sa na našich odborníkov.

Vyberte si z desiatok možností, dokonale ladiacich žalúzie do vybraného interiéru - od kúpeľne, cez izby, až po kancelárie a konferenčné miestnosti. Objednajte si hotové rolety vyrobené špeciálne pre zákazníka na mieru.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka