Zatemňovacie rolety

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:6,99€

Mini roleta s lankom

6,99 €od 6,29 €

Nástenná roleta

od 16,99 €

Roleta v PVC kazete (ploché vodiace lišty)

od 13,99 €

Roleta v PVC kazete (vodiace lišty typu "C")

od 14,99 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:14,99€

Roleta v hliníkovej kazete (ploché vodiace lišty)

14,99 €od 13,49 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:18,99€

Roleta v hliníkovej kazete (vodiace lišty typu "C")

18,99 €od 17,09 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:13,90€

Mini roleta s lankom skladaná

13,90 €od 12,51 €

Nástenná roleta ULTRA 38 mm

od 42,10 €

ZATEMŇOVACIE OKENNÉ ROLETY ODRÁŽAJÚCE SVETLORolety sú mimoriadne funkčné riešenie. Najčastejšie sa rolety na mieru hodia do spálne, pretože zaisťujú pohodlný a pokojný spánok. Dobrým nápadom je aj zatemňujúca roleta na mieru v detskej izbe. Za zmienku tiež stojí, že pogumované rolety budú hlavne v lete spĺňať najlepšie svoj účel. Keď prídu vysoké teploty a chceme obmedziť množstvo slnečného žiarenia vstupujúceho do miestnosti, efektívnou voľbou sa stávajú úplne zatemňujúce rolety. Tieto okenné clony navyše poskytujú súkromie. Preto si ich vyberajú obyvatelia bytových domov. Úplne zatemňujúca roleta nepochybne znamená funkčnosť, estetiku a pohodlie za rozumné ceny.
ZATEMŇOVACIE OKENNÉ ROLETY - CENA

Koľko stoja zatemňovacie rolety? Cena zatemňovacích okenných roliet bude samozrejme závisieť od veľkosti. Tkaniny roliet sú tiež rozmanité, takže na začiatku by ste mali jasne definovať svoje potreby a očakávania týkajúce sa zatemňovacích roliet. Veľkou výhodou však je, že rolety majú širokú škálu farieb. Preto sa dajú takmer ľubovoľne prispôsobiť existujúcemu zariadeniu interiéru a poteší ich estetika.

Široká škála rôznych zatemňovacích roliet - aké si vybrať?

Tieto typy roliet efektívne odrážajú slnečné lúče. Sú ideálne pre spálne, detské izby a každú izbu, v ktorej chceme zaistiť pohodlie. V ponuke sú aj rolety deň-noc. Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s celým sortimentom!

V našom online obchode s roletami nájdete rôzne okenné clony. Preto pri ich výbere nemusíte robiť žiadne kompromisy. Farba rolety je prispôsobená zariadeniu miestnosti a individuálnym potrebám!

ZATEMŇOVACIE ROLETY - HLAVNÉ VÝHODY

Zatemňovacie rolety sú dokonalým riešením pre interiéry s oknami otočenými na slnečnú svetovú stranu. Ak máte spálňu otočenú smerom na východ a na juh, je ťažké vyhnúť sa prehrievaniu miestnosti počas dňa. Nie je to pohodlné, hlavne na jar a v lete, keď teploty stúpajú a slnko svieti čoraz intenzívnejšie. Riešením tohto typu problému je samozrejme vhodná zatemňujúca roleta. Jej hlavnou úlohou je obmedziť prísun svetla, aby sa zabránilo prílišnému prehriatiu miestnosti. Dá sa povedať, že každá roleta, bez ohľadu na materiál, do istej miery obmedzuje prístup slnečného žiarenia do miestnosti. Pravdou je, že aby ste skutočne zabránili prehrievaniu, musíte použiť správnu clonu.
Bežná roleta bude fungovať tam, kde svetlo nie je také intenzívne, pretože poskytne adekvátne zatienenie. Miestnosti viac vystavené slnku, svetlé interiéry sú však iná vec. Malo by sa tiež pamätať na to, že modely zatemňovacích roliet fungujú na inom princípe ako modely deň-noc. V ich prípade je možné stupeň tienenia ľubovoľne nastaviť, nie sú však prispôsobené tak, aby bránili prehrievaniu interiéru.

ZATEMŇOVACIE OKENNÉ ROLETY ODRÁŽAJÚCE SVETLO

Zatemňujúca roleta je skonštruovaná rovnako ako klasická, ale najväčší rozdiel je v materiáli, z ktorého je vyrobená. Vzhľadom na to, že má obmedzovať žiarenie, ktoré vstupuje do miestnosti cez okno, je tkanina vybavená technológiou odrážajúcou svetlo. Skladá sa z troch vrstiev, ktoré je možné dodatočne pogumovať. Tento materiál neumožňuje priechod svetla, takže výrazne znižuje prehrievanie miestnosti. Okrem toho poskytuje primeraný tieň, ktorý je často vyšší ako u tradičných roliet.

ZATEMŇOVACIE ROLETY POGUMOVANÉ

Pogumovaná roleta účinne zabraňuje prehrievaniu miestností. A čo viac, tiež udržuje teplo vnútri počas vykurovacej sezóny a v lete - neprehrieva miestnosť, ktorá zostáva príjemne chladná. Tento typ zatemňovacích žalúzií je možné používať celoročne.

ÚPLNE ZATEMŇOVACIE ROLETY

Ďalším systémom, ktorý obmedzuje prenikanie tepla, je hliníková vrstva, ktorá sa používa namiesto gumovej. Takáto povrchová úprava rolety znamená, že lúče svetla sú rozptýlené, takže nepreniknú cez okennú tabuľu do interiéru. Takéto riešenia možno nájsť v modeloch rozptyľujúcich svetlo. Obidve rolety sú ideálne pre byty s oknami otočenými na slnečné strany sveta.

Pri rozhodovaní o roletách, ktoré tienia alebo rozptyľujú svetlo, stojí za zváženie ich estetika. V súčasnosti sa modely dostupné v našom internetovom obchode vyznačujú mimoriadne atraktívnym dizajnom. Navyše je ľahké ich zladiť s dizajnom interiéru, v ktorom sa nachádzajú. To umožňuje široký výber vzorov a farieb. Dbáme na to, aby výrobky, ktoré ponúkame, potešili našich zákazníkov vysokou kvalitou a preto budú naše rolety funkčné v každej miestnosti. Budú vás dlho baviť a slúžiť vám.

ZATEMŇOVACIE ROLETY NA MIERU

Ak majú vaše okná neštandardnú veľkosť, dobrým riešením môžu byť zatemňovacie rolety na mieru. Presné zmeranie okna vám umožní dokonalé prispôsobenie rolety k sklu a tým ochráni pred svetlom. Zatemňujúca roleta na mieru bude perfektne ladiť s vašim oknom. Môžete si zvoliť aj mini rolety.

ZATEMŇOVACIE ROLETY - CENA

Vysoko zatemňovacie rolety v našom obchode sa vyznačujú vysokou kvalitou a rozumnou cenou. Ak chcete zistiť, koľko stojí každý model rolety, kontaktujte nás. Všetko tiež závisí od zvolených parametrov rolety, jej rozmerov a zvoleného materiálu. Zistite, koľko stoja vaše vysnívané zatemňovacie rolety!


Úplne zatemňujúce rolety - je to možné

Úplne zatemňujúce rolety sú užitočné nielen na miestach, kde je dôležitá práca s umelým svetlom, ako sú napríklad fotoateliéry. Niekedy potrebujeme zatemňovacie rolety, aby splnili svoju úlohu v našom dome. Sú dokonalé, keď sú naše okná vystavené svetlu a počas dňa potrebujeme úplné ticho. K ich nevýhodám, žiaľ, patrí aj to, že úplne nebrzdia vyhrievanie interiérov a tmavé dokonca toto teplo priťahujú.

Silne zatemňujúce rolety

Silne zatemňujúce rolety sú rolety, ktoré sú vyrobené z tmavých, často hrubých látok, ktoré pohlcujú svetlo a bránia mu dostať sa dovnútra. To platí vo fotoštúdiách a na iných miestach, kde prirodzené svetlo nie je žiaduce. Silne zatemňujúce rolety však majú určité nevýhody a tou hlavnou je, že pohlcovaním svetla prenášajú teplo do miestnosti, ktorá sa môže rýchlo zohriať, a to neprospieva každodennej práci.

Pogumovaná roleta - názory

Ak máte záujem o pogumovanú roletu, názory sa môžu od seba výrazne líšiť podľa toho, čo kto od závesných roliet očakáva. Ide o typ úplne zatemňujúcich žalúzií, ktoré ocenia ľudia, ktorí často potrebujú úplnú tmu v miestnosti – napríklad fotografi alebo ľudia pracujúci s umelým svetlom. V prípade produktov, ako sú pogumované rolety, sú názory priaznivé, ak sa používatelia zaujímajú o niečo, čo absorbuje svetlo. To však môže spôsobiť prenikanie tepla dovnútra.

Žalúzie odrážajúce slnečné lúče

Ak sú vaše izby vystavené slnečnému žiareniu, oplatí sa postarať sa o žalúzie odrážajúce slnečné lúče. Sú najefektívnejším spôsobom ochrany pred slnečným žiarením a teplom. Vďaka nim nemusíte tak často používať klimatizáciu a vďaka posuvným panelom vidíte, čo je za oknom. Rolety odrážajúce slnko sa hodia k rôznym štýlom a aranžmánom a ľahko sa udržujú v čistote. Tieto typy žalúzií sú praktické a estetické zároveň.

Vonkajšie žalúzie, ktoré odrážajú slnečné lúče

Bývate v lokalite, ktorá je veľmi často vystavená slnečným vlnám? Vonkajšie žalúzie, ktoré odrážajú slnečné lúče, budú pre vás skvelou voľbou! Takéto žalúzie majú perleťový základ na tkanine. Odrážajú teplo aj svetlo z miestnosti, vďaka čomu ju neoslňujú a v lete pôsobia chladne. To znamená, že môžete bez obáv sledovať televíziu a užívať si svetlú a presvetlenú miestnosť! Rolety odrážajúce slnko pomáhajú udržiavať váš nábytok v špičkovom stave tým, že ho chránia pred vyblednutím.

Zatemňovacie vnútorné žalúzie

Zatemňovacie vnútorné žalúzie sú väčšinou tmavé, pretože čierne a tmavé látky pohlcujú svetlo. Ich nevýhodou je, že prepúšťajú všetko teplo do miestnosti, takže do spálne to nie je dobrá voľba. Vnútorné žalúzie, ktoré neprepúšťajú svetlo, sú často volenou možnosťou vo fotoateliéroch a všade tam, kde treba využiť maximálne zatemnenie pre dosiahnutie výsledku práce. Pozri tiež rolety odrážajúce slnko. V našom obchode si môžete kúpiť presne tie rolety, ktoré potrebujete.

Rolety odrážajúce slnečné svetlo

Rolety odrážajúce slnečné svetlo sú tie, ktoré neprepúšťajú do miestnosti prebytočné svetlo a niekedy ho neprepustia vôbec. Jedným z najefektívnejších spôsobov, ako minimalizovať riziko prenikania svetla, je mať počas najhorúcejších chvíľ dňa zatiahnuté predokenné rolety, čím sa však miestnosť vykúri. Solárne reflexné rolety idú ešte o krok ďalej. Nielenže blokujú prístup svetla, ale ho aj aktívne odrážajú späť von. Toto je ideálna možnosť pre prácu.

Reflexné rolety

Reflexné rolety majú reflexný povrch, ktorý odráža väčšinu tepla, ktoré na ne dopadá. Reflexné rolety naozaj dobre blokujú vonkajšie teplo, čo je výhodné najmä v lete. Takéto žalúzie nie sú vždy zatemňujúce, pretože vďaka ľahkému náteru prepúšťajú svetlo, no bez prebytočného tepla, na čom nám záleží najviac. Na našej stránke si môžete svoje žalúzie nakonfigurovať podľa svojich potrieb a dostanete ich spolu s návodom na veľmi jednoduchú montáž priamo pri vašich dverách.

Svetlopriepustná roleta

Svetlopriepustná roleta je jednou z najpopulárnejších na trhu. Vyberte si látku, ktorá sa bude hodiť do vášho interiéru. Na reguláciu priepustnosti svetla zvážte farbu látky a otvorenosť väzby. Čím svetlejšia väzba a svetlejšia látka, tým viac svetla prenikne do vášho interiéru. Svetlo priepustná roleta zaručuje súkromie, ale neobmedzuje svetlosť miestnosti, čo je pre mnohých ľudí jediná správna možnosť. V našej predajni si môžete ľubovoľne nakonfigurovať svoju svetlopriepustnú roletu.

Žalúzie, ktoré neprepúšťajú svetlo

Žalúzie, ktoré neprepúšťajú svetlo, sú obľúbeným riešením v mnohých ateliéroch, najmä umeleckých, ktoré potrebujú úplne uzavrieť prirodzené svetlo. V noci nie sú také účinné, keď sú v miestnosti rozsvietené svetlá. Je to preto, že silnejšie svetlo je vnútri miestnosti, takže vnímané jednosmerné vlastnosti sú obrátené. Žalúzie, ktoré neprepúšťajú svetlo, sú preto ako stvorené pre štúdiá fungujúce cez deň, ktoré musia byť vnútri úplne izolované. Pozoruhodná je aj roleta odrážajúca teplo.

Tepelne odolné žalúzie

Ak máte miestnosti vystavené silnému slnečnému žiareniu, oplatí sa investovať do žiaruvzdorných žalúzií. Rolety vyrobené z vysoko kvalitných termolátok sú ideálnou možnosťou, ako udržať váš domov v teple, zatemňovacie rolety majú tendenciu byť od prírody hrubšia látka, takže ak nechcete riskovať príliš veľa slnka, zatemnenie môže byť ďalšou najlepšou voľbou. V našej predajni si môžete vybrať medzi nástennými, okennými, mini a inými žalúziami, s možnosťou konfigurácie.

Zatemňovacia roleta - názory

Snívate o decentnej zatemňovacej rolete? Spätná väzba na naše produkty bola zatiaľ veľmi dobrá a dúfame, že si toto skóre udržíme. Vlastnosti dobrej zatemňovacej rolety sú: nepriepustnosť svetla, čo najväčšie zadržiavanie tepla, intuitívne ovládanie a vysoká kvalita. A to sú vlastnosti, ktoré spĺňa každá z našich zatemňovacích roliet. K dispozícii je aj zatemňujúca plisovaná roleta. Názory nás tiež nabádajú k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, vrátane samotných produktov, v ktorých chceme dosiahnuť majstrovstvo.

Nepriehľadné rímske rolety

Existujú nejaké rímske rolety, ktoré sú nepriehľadné? Úplne, bohužiaľ nie. Tradičné rolety a rímske rolety fungujú rovnako v mnohých smeroch a účelom oboch je zabrániť prenikaniu svetla do miestnosti, ako aj vytvoriť súkromie. Rímske rolety však nedokážu úplne zablokovať slnečné svetlo. Tie sú totiž konštruované úplne inak a pri rolovaní naberajú vrstvy a nevytvárajú rolku. Svetlo nepriepustné rímske rolety preto musia mať tenší materiál ako tradičné rolety. Za zmienku stoja aj rolety, ktoré odrážajú slnečné lúče.

Materiál odrážajúci slnečné žiarenie

Existuje materiál odrážajúci slnko? Áno a nie. Hliník je ideálnou voľbou materiálu, pretože ponúka vysokú odolnosť proti korózii, vysokú tepelnú vodivosť, je vysoko reflexný a má nízku emisivitu. Je však známe, že zavesiť hliníkové žalúzie do okien je ťažké. Preto, aby ste to urobili čo najlepšie, stojí za to použiť svetlé závesy, ktoré pôjdu von a ak chcete byt aj zatemniť, skúste použiť materiál, ktorý odráža slnečné lúče zvonku a tmavý materiál na vnútornej strane, ktoré účinne chránia pred týmito lúčmi.

Vnútorné rolety odrážajúce slnečné lúče

Vnútorné rolety odrážajúce slnečné lúče sú skvelým spôsobom, ako jednoduchým a efektívnym spôsobom znížiť množstvo slnečného žiarenia vstupujúceho do miestnosti. Je však potrebné pripomenúť, že ak chcete obmedziť prenikanie svetla, musíte počítať s jeho mierne vyšším ohrevom, pretože za odraz svetla sú zodpovedné tmavé farby, ktoré odrážajú samotné svetlo, ale absorbujú slnečné teplo. ktorý preniká do interiéru. Vnútorné žalúzie, ktoré odrážajú slnečné lúče, si preto treba dobre premyslieť.

Materiál odrážajúci slnečné lúče

Žalúzie a ich povrchová úprava, hlavne použité materiály, môžu mať rôzne funkcie a vlastnosti. Jedným z najobľúbenejších v poslednej dobe je materiál, ktorý odráža slnečné lúče. V tomto prípade môžete vidieť reflexný náter, ktorý teplo neabsorbuje, ale účinne ho odráža. V dôsledku toho sa v miestnosti, kde boli tieto typy roliet použité, nezohrievajú tak rýchlo ako ostatné miestnosti. Stojí za to vedieť, že takéto žalúzie sú zvyčajne dosť svetlé, ale ide o to, čo je pre používateľa cennejšie - nedostatok tepla alebo zatemnená miestnosť. Pozri tiež gumené rolety.

Vnútorné žalúzie, ktoré odrážajú slnečné lúče

Slnečné žalúzie sú doplnky, ktoré sa nachádzajú prakticky v každej domácnosti. Hoci veľa ľudí volí vonkajšiu verziu, stále sú obľúbené vnútorné žalúzie. Vďaka materiálom, ktoré odrážajú slnečné lúče, si tradičné rolety získavajú nových fanúšikov. Nie sú také drahé ako vonkajšie žalúzie a mimochodom, ich montáž môže byť úplne neinvazívna. Samozrejme, konkrétne rozhodnutie bude určite závisieť od toho, čo je pre daného človeka dôležitejšie, no oplatí sa staviť na rolety s materiálom pokrytým reflexnou vrstvou. Skontrolujte aj predokenné rolety, ktoré odrážajú slnečné lúče.

Rolety, ktoré blokujú svetlo

Pre mnohých z nás je najdôležitejšou vecou na našich štyroch stenách súkromie. Nečudo, že pri rozhodovaní o roletách či žalúziách sa najčastejšie vyberajú predokenné rolety, ktoré neprepúšťajú svetlo. Vďaka takýmto výrobkom máte istotu, že do vášho bytu na prízemí alebo do kuchyne v rodinnom dome večer nenahliadne žiadna neželaná osoba. Rolety tohto typu navyše efektívne zabezpečia neprepúšťanie svetla a tepla, najmä v lete, keď sú vonku nepredstaviteľné teploty. Skontrolujte okenné rolety, ktoré odrážajú slnečné lúče.

Rímske rolety, ktoré neprepúšťajú svetlo

Veľa zákazníkov sa pýta, či existujú rímske rolety, ktoré neprepúšťajú svetlo a či sa dajú zohnať na našom domácom trhu? Samozrejme, takéto rolety sú široko dostupné. Zákazníci po nich ochotne siahajú, pretože neprepúšťajú svetlo, a teda – pri zakrytých oknách nie je nič von vidieť. Takéto rolety poskytujú maximálny komfort používania, zaručujú súkromie, ktoré je pre mnohých z nás veľmi dôležité. Ak si chcete užiť krásny a pohodlný interiér, určite si vyberte rímske rolety.

Rolety odrážajúce slnečné lúče - názory

Rolety odrážajúce slnečné lúče sú v poslednej dobe veľmi obľúbené. Názory na tieto produkty sú veľmi pozitívne, pretože vďaka nim sa do domu nedostane príliš veľa tepla. To je dôležité počas letných dní, keď je slnko veľmi horúce a nedáva veľa oddychu. Vďaka týmto produktom si vo svojej domácnosti udržíte veľmi príjemnú teplotu. Tieto rolety je možné objednať pre rôzne veľkosti okien. Naši zákazníci sú s týmito žalúziami veľmi spokojní a preto ich radi odporúčame aj Vám.

Svetlo odrážajúci materiál

Leto je dosť nepríjemné ročné obdobie, najmä ak niekto nemá rád nadmerné svetlo a teplo. Letné slnko vie byť naozaj oslepujúce. Ak chcete chrániť miestnosti vo vašej domácnosti pred prehrievaním, vyberte si rolety s reflexným materiálom. Je to skvelý spôsob, ako zabrániť prenikaniu príliš veľkého množstva slnečného svetla do spálne alebo obývačky. Interiér tak zostane chladný. Pozrite si aj gumené rolety. Využite náš sortiment a vyberte si niečo pre seba!

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka