Rolety deň - noc hotové

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:8,99€

Mini roleta s lankom skladaná

8,99 €od 8,09 €

Pomôžte urobiť svoj domov štýlovejším a energeticky úspornejším zakúpením našich žalúzií, ktoré sa ľahko inštalujú, používajú a sú cenovo dostupné. Naše vysokokvalitné závesy sa dodávajú v rôznych farbách a štýloch.

Chráňte svoj interiér a svoje výdavky s našimi kvalitnými roletami. Denné a nočné rolety ponúkame v rôznych farbách a prevedeniach. Všetky naše modely sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré uľahčujú každodenné pohodlie.

Elegantný a moderný dizajn denných a nočných žalúzií dodá vašej izbe nadčasový a sofistikovaný charakter. Denná a nočná roleta blokuje svetlo a umožňuje vám vychutnať si nádherný výhľad. Každá denná a nočná roleta je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov a ľahko sa inštaluje.

Hotové rolety deň a noc

Rolety sú dokonalým doplnkom vášho domova. Moderný dizajn týchto závesov dodá vášmu obytnému priestoru nový vzhľad. Vďaka kvalitným materiálom a módnym dizajnom si v našej ponuke nájdete tú správnu dennú a nočnú roletu pre vaše potreby.

Žalúzie sú nevyhnutné v modernom interiéri. Pomôžu vám rozjasniť tmavú miestnosť a zároveň ju urobiť krajšou. Naša ponuka zahŕňa módne denné a nočné rolety poľskej výroby, ako aj lacné.

Okenné žalúzie sú lacným spôsobom zdobenia miestnosti. Majú širokú škálu farieb a vzorov, ktoré nájdete v našom internetovom obchode.Poskytujú súkromie aj v oknách, ktoré to potrebujú, ako sú spálne a kúpeľne.

Rolety deň noc non-intrusive ready

Okenné rolety sú skvelé z mnohých dôvodov, ako je súkromie, ovládanie svetla, kontrola hluku a kontrola teploty. Predokenné žalúzie sú nielen skvelým spôsobom, ako zabrániť prenikaniu slnka do vášho domova alebo kancelárie, ale môžu poskytnúť aj pocit súkromia.

Predokenné rolety do spální a iných miestností sú preto lacným spôsobom, ako regulovať teplotu vo vašej domácnosti a zabezpečiť jej pohodlie. V niektorých domoch tiež poskytujú pocit intimity, pričom na tento efekt je potrebná viac ako jedna okenná roleta.

Kvalitné sety žalúzií do rámu okna musia mať každé okno. Pomáhajú udržiavať pohodlie a vytvárajú atmosféru, v ktorej chcete tráviť čas - roleta deň-noc je 10! Odporúčame najmä neinvazívne rolety deň-noc, tento výrobok nevyžaduje vŕtanie.


Rolety deň-noc pripravené na zavesenie

Na trhu je k dispozícii mnoho typov vysokokvalitných súprav denných a nočných rolet, ktoré sa dodávajú v rôznych farbách a materiáloch, ako je drevo, kov a plast. Najlepšie na nich je, že sú dostupné za prijateľnú cenu, takže si môžete vybrať, čo chcete – roleta na deň a noc je premyslená kúpa!

Predokenné rolety sú vo verejných zariadeniach nevyhnutnosťou. Poskytujú súkromie a ochranu pred slnkom. Pomáhajú tiež udržiavať váš domov chladný a znižujú tepelné straty – vy osobne ovládate slnečné lúče a denné svetlo!

Žalúzie namontované napríklad v okennom ráme sú skvelým spôsobom, ako zatraktívniť vzhľad vášho okna. Pri kúpe nových žalúzií by ste sa však mali vyvarovať nasledujúcich chýb, aby ste si zaistili, že dostanete tie správne žalúzie pre váš domov!

Chyba č. 1: Nákup okenných žalúzií nesprávnej veľkosti. Ak si kúpite sadu žalúzií, ktoré nie sú určené pre vaše okná, nebudú správne sedieť a zanechávajú medzi nimi nevzhľadné medzery.

Chyba č. 2: Nemeranie okien pred nákupom nových sád žalúzií. Môžete byť v pokušení kúpiť si sadu predokenných žalúzií bez toho, aby ste si najprv zmerali šírku a dĺžku každej z nich, ale potom sa nákup zvyčajne ukáže ako nesprávny.

Rozmer denných a nočných žalúzií

Vďaka našej širokej ponuke denných a nočných žalúzií vám určite dokážeme poskytnúť dokonalý produkt, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám. Ponúkame rolety, ktoré prepúšťajú svetlo cez závesy a zároveň poskytujú dobrú izoláciu a ochranu pred teplom.

Žalúzie sú skvelým spôsobom, ako zvýšiť energetickú účinnosť vášho domova. Vyberte si z rôznych odtieňov a štýlov denných a nočných žalúzií, aby vyhovovali vašim potrebám pre pohodlný a funkčný výsledok!

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka