Hliníkové žalúzie 50mm

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:56,70€

Hliníkové žalúzie 50 mm

56,70 €od 51,03 €

HLINÍKOVÁ ŽALÚZIA 50 mm



Medzi okennými krytmi sú populárne rolety a plisé, ale medzi s obľubou vyberanými krytmi nájdeme aj hliníkové rolety: 50 mm alebo menšie, 25 mm. Žalúzie vyrobené z hliníka majú veľa výhod - predovšetkým keď dobre zapadnú do okien, umožňujú vám ľubovoľné nastavenie úrovne tienenia. Lamely je možné nastaviť rôznymi spôsobmi, v závislosti od potrieb alebo preferencií. Tento typ žalúzií si zákazníci s obľubou vyberajú. Výborne sa hodia v apartmánoch s oknami otočenými na slnečné svetové strany. Chránia pred svetlom a ochladia vás aj v lete.




MODERNÉ HLINÍKOVÉ ŽALÚZIE 50 mm

Žalúzie, ktoré si u nás zakúpite, sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania. Šírka žalúzií, konkrétne lamiel, je 50 mm, vďaka čomu sú výrazné, účinné a chránia pred svetlom a zabraňujú prehriatiu interiéru slnečnými lúčmi. Môžu byť pripevnené k stropu alebo rámu okna, všetko závisí od rozmerov žalúzií a veľkosti okna. 50mm hliníkové žalúzie sú vyrábané na mieru. To znamená, že sú perfektne zladené s oknom: jeho šírkou a výškou. Hodia sa aj k rozmerom samotnej miestnosti - stojí za to mať na pamäti, že širšie žalúzie je možné kvôli úspore miesta namontovať na okenný rám, ale aj na stenu alebo strop.

VYBERTE SI ŠIROKÚ ŠKÁLU FARIEB

Pri objednávke produktu, ktorým sú rolety široké 50 mm (materiál je hliník, matný alebo lesklý), je možné upraviť farbu tak, aby objednávka spĺňala všetky očakávania zákazníka. K dispozícii je klasická biela, ale aj veľa ďalších odtieňov. Nezabúdajte, že si môžeme zvoliť farbu horného krytu maskujúceho mechanizmus žalúzie tak, aby zodpovedal farbe rámu okna. Páskový rebrík navyše zamaskuje čiary spájajúce každú z lamiel. Výber farieb je široký - každý si určite nájde to svoje.

ŽALÚZIE NA MIERU – JEDNODUCHÁ A EFEKTÍVNA MONTÁŽ


Nákupom roliet v našom obchode si objednávate rolety na mieru. To znamená, že na dokončenie objednávky sú potrebné presné rozmery okenného rámu a sklenenej tabule. Musia sa merať na každej strane; najdôležitejšia je šírka a výška. Vďaka tomu bude výrobok dobre sedieť a nebude vyčnievať z rámu. Stojí za to venovať pozornosť typu ovládania. Môžete sa rozhodnúť pre ovládanie pomocou kľuky, retiazky (napríklad ako sú vybavené rolety) umiestnenej na ľavej alebo pravej strane. Ovládanie je navyše zjednodušené tým, že šnúrky sú vyrobené z odolného materiálu, netrhajú sa a neopadávajú. Ďalším problémom je bezproblémová montáž. Žalúzie z našej ponuky je možné namontovať na strop, rám alebo stenu. Ponúkame návod, ktorý každému pomôže pri bezproblémovej montáži produktu.



OBJEDNAJTE SI DNES - ZVOLTE SI NAJLEPŠIU MOŽNOSŤ

Nami ponúkaný systém hliníkových žalúzií sa vyznačuje vysokou kvalitou spracovania, atraktívnym vzhľadom a praktickými rozmermi produktu. Cena závisí od zvolených parametrov, ako sú veľkosť alebo spôsob ovládania. Odporúčame vám nakupovať, radi zodpovieme aj vaše otázky týkajúce sa našich výrobkov.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka