Garniže drevené dvojité

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:12,99€

28mm záclonová tyč "ECO"

12,99 €od 12,34 €

Vieme si predstaviť interiér vkusne zariadenej obývačky alebo iných obytných priestorov bez elegantných a pôsobivých záclonových tyčí? Samozrejme, že nie. Preto v širokej ponuke dobrého výrobcu drevených záclon nájdete veľa zaujímavých návrhov na vytvorenie najpohodlnejšieho interiéru obytného priestoru. Aké dvojité drevené záclonové tyče nájdete v internetovom obchode výrobcu? Ktoré produkty v tejto kategórii sú medzi kupujúcimi najobľúbenejšie? V nasledujúcom zázname odpovieme na najdôležitejšie otázky.

Najvyššia kvalita spracovania

Ľahká, ale zároveň veľmi pevná konštrukcia, vysoká presnosť povrchovej úpravy, vždy módny dizajn a široký výber farieb dreva. Toto sú najdôležitejšie charakteristické znaky dvojitých drevených záclonových tyčí, ktorých ponuka Rolmajster obsahuje veľa. Najobľúbenejší model je 28 mm záclonová tyč „ECO“ od 120 cm do 400 cm (vo výklopnom prevedení) k dispozícii vo farbách ako dub, svetlý dub, jelša a borovica. Dvojité konzoly so šírkou 28 mm zaisťujú najvyššiu stabilitu konštrukcie, ktorá úspešne unesie hmotnosť záclon aj svetelne nepriepustných záclon.

Pre krásny dizajn interiéruElegantné drevené tyče s dvojitým závesom sú veľmi často kupovanými výrobkami na inštaláciu do elegantne zariadených a vybavených obývacích izieb, štýlových spální a dokonca aj krásnych kuchýň alebo detských izieb. Výberom najkvalitnejších záclonových tyčí dostupných v ponuke dobrého výrobcu v odbore získate elegantné výrobky s robustnou konštrukciou a zárukou uspokojivého použitia po mnoho rokov. Drevené dvojité záclonové tyče sú nevyhnutným prvkom akéhokoľvek bytového interiéru a efektívneho využívania priestoru kolem okna. Je dôležité sa snažiť, aby okná nášho vysnívaného bytu vyzerali čo najlepšie. Odporúča sa použiť široký výber drevených záclonových tyčí od výrobcu, aby sme si vybrali čo najlepšie a dekorovali okenný priestor s krásnym efektom.


Elegantnosť a štýl predovšetkým

Drevené dvojité záclonové tyče sú k dispozícii s rôznymi doplnkami, vďaka ktorým elegantné záclony alebo závesy úspešne ozdobia okno v našom byte. Zvolte vhodný spôsob pripevnenia krytov okien pri zachovaní najvyššej úrovne estetiky, funkčnosti a kvality zvolených riešení. Použite pohodlnú možnosť objednania záclonových tyčí, ktoré sme si vybrali, bez toho, aby ste opustili svoj domov - úspešné online nakupovanie je výhoda modernej doby, ktorú si jednoducho stoji za to vybrať.

V širokej ponuke drevených záclonových tyčí od dobrého výrobcu si každý z kupujúcich určite nájde to svoje. Ponúkame aj kovové záclonové tyče so žabkami. Typ záclonovej tyče, materiál výroby - to je vždy vysoká kvalita. Skontrolujte záclonové tyče 16 mm, 19 mm, 25 mm.


Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka