Príslušenstvo pre drevené záclonové tyče

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:1,45€

Drevené konzoly

1,45 €od 1,38 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:2,25€

Drevený krúžok 28 mm so žabkou / s háčikom

2,25 €od 2,14 €

Tradične usporiadaná okenná plocha je v mnohých domoch a bytoch priestorom, v ktorom dominujú masívne drevené záclonové tyče, ktoré miluje mnoho investorov. Tieto výrobky majú veľké kúzlo a nadčasovú eleganciu - preto ich popularita nikoho neprekvapuje. Stačili by však závesné tyče na efektívne usporiadanie okna? Samozrejme, že nie. Rôzne doplnky zostávajú nepostrádateľným príslušenstvom. Tieto však v širokom a veľmi rozmanitom výbere nájdete v širokej škále dobrého internetového obchodu výrobcu. Poznajme príslušenstvo, ktoré najčastejšie kupujeme pre drevené záclonové tyče.

Kolesá s žabkou alebo bezpečnostným špendlíčekom

Robustné drevené kolesá zakončené žabkou alebo špendlíkom sú jedným z doplnkov, ktoré si kupujúci najčastejšie vyberú pre drevené záclonové tyče. Dobrá ponuka výrobcu zahŕňa kolesá rôznych priemerov, z ktorých najobľúbenejšia je šírka 28 mm. Kolesá sú doplnky vyrobené z najkvalitnejšieho dreva, dostupné v jednej zo 4 najpopulárnejších farebných verzií: dub, svetlý dub, borovica a jelša. Kolesá pre drevené záclonové tyče môžu končiť žabkou alebo špendlíkom a v predaji sú k dispozícii vo veľmi praktických a funkčných baleniach po 10 kusoch. Atraktívne ceny a rýchle dodanie príslušenstva objednaného online znamená, že ponuku Rolmajster využíva veľké množstvo kupujúcich.

Nezastupiteľné drevené konzoly


Drevené záclonové tyče, ktoré sa často kupujú a často vyberajú, sú tiež vyrobené z dreva. V ponuke výrobcu Rolmajster sú jednoduché aj dvojité konzoly s priemerom 28 mm, ako aj stropné konzoly. Všetky boli vyrobené z najkvalitnejšieho dreva a sú dostupné za veľmi atraktívne ceny a v 4 najobľúbenejších farbách: jelša, borovica, dub a svetlý dub. Tieto nenahraditeľné doplnky pre drevené záclonové tyče nakúpime online v jednotných vyhotoveniach. Vďaka tomu si môžete úspešne zvoliť počet konzol, ktoré sú zaujímavé pre investorov a zhodujú sa s celkovou dĺžkou záclonovej tyče.
Pohodlné online nakupovanie

Atraktívne ceny, široký výber a veľká dostupnosť farebných verzií príslušenstva pre drevené záclonové tyče znamenajú, že online nakupovanie v obchode Rolmajster je len potešením. Stojí za to objednať si príslušenstvo, ktoré nás zaujíma, pohodlne online a potom čakať na jeho rýchle doručenie na uvedenú adresu. Pokiaľ chceme krásne a efektívne zariadiť okno a urobiť z neho vynikajúcu dekoráciu priestoru obývacej izby alebo iného bytového interiéru zdobeného vkusom a štýlom trvá potrebujeme len málo. Príslušenstvo na drevené záclony sa oplatí kúpiť vo Rolmajsteri!

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka