Látkové rolety

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:5,99€

Mini roleta s lankom

5,99 €od 5,39 €

Nástenná roleta

od 12,79 €

Roleta v PVC kazete (ploché vodiace lišty)

od 9,99 €

Roleta v PVC kazete (vodiace lišty typu "C")

od 10,99 €

Roleta v hliníkovej kazete (ploché vodiace lišty)

od 13,99 €

Roleta v hliníkovej kazete (vodiace lišty typu "C")

od 17,99 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:6,99€

Mini roleta s lankom skladaná

6,99 €od 6,29 €

Nástenná roleta ULTRA 38 mm

od 19,99 €

VNÚTORNÉ LÁTKOVÉ ROLETY NA MIERU

Vnútorné látkové rolety sú vynikajúcou voľbou do každého interiéru. Môžete sa rozhodnúť pre látkové rolety neinvazívne, ktoré za pár okamihov zmenia daný priestor a vnesú doň závan sviežosti. Stojí za to pamätať si, že správne zladené vnútorné látkové okenné rolety zdôraznia všetky výhody miestnosti a pozitívne ovplyvnia našu náladu. Látky a materiály vo vašich vysnívaných farbách vytvoria jedinečnú atmosféru v obývacej izbe, jedálni, kuchyni alebo spálni. Ako si vybrať látkové rolety na okná? Je to ľahké! Do miestností, kde najčastejšie relaxujete, volíme žalúzie v tlmených farbách. Pastelové farby alebo odtiene modrej, či zelenej, budú dokonalé. V miestnostiach, ktoré chceme oživiť, sa zase oplatí použiť látkové okenné rolety vo výraznejších farbách.

CENY LÁTKOVÝCH ROLIET - KOĽKO STOJA OKENNÉ ROLETY?

Mnoho ľudí často zadá do vyhľadávača frázy ako „cena látkových roliet“ alebo „cena vnútorných látkových roliet“. Je však dobré vedieť, že konečné náklady budú závisieť od veľkosti samotnej rolety, použitých látok a množstva ďalších faktorov. Najlepšie je využiť možnosť ocenenia zadarmo. Vďaka tomu získame na mieru vyrobené rolety, ktoré sa budú ideálne hodiť tak pre naše okná, ako aj pre individuálne potreby.

VNÚTORNÉ LÁTKOVÉ ROLETY - VÝROBCA
Výberom vnútorných látkových roliet od výrobcu si môžete byť istí, že ste si vybrali vysoko kvalitný produkt za rozumnú cenu. Výrobca roliet je schopný navrhnúť viac neštandardných riešení. To je obrovská výhoda, najmä v prípadoch, keď máme okná neštandardných veľkostí. V prípade potreby vám radi poradíme pri výbere látkových roliet!


NEINVAZÍVNE LÁTKOVÉ ROLETY

Naša ponuka obsahuje aj rolety deň-noc, ktoré sú medzi zákazníkmi obzvlášť obľúbené. Vnútorné rolety ponúkame aj v ďalších variantoch. Látkové rolety na okná sú skvelou voľbou pre každého, kto chce mať doma efektívnu slnečnú ochranu. Môžete si vybrať z takmer celej farebnej palety, takže každý zladí roletu s dizajnom interiéru. Náš online obchod s roletami je zárukou vysokej kvality za rozumnú cenu. Máte možnosť rozhodnúť sa pre štýlové rolety deň-noc, ktoré sú vyrobené z dvoch druhov látok striedavo usporiadaných. Takéto látkové rolety na okná si vyberajú ľudia, ktorí chcú mať funkčné okenné clony. Vďaka roletám môžete úplne zatieniť interiér, zakryť iba časť okna, obmedziť prienik slnečného žiarenia do miestnosti a zároveň si zabezpečiť prístup k prirodzenému svetlu. Môžete si vybrať z výrazných roliet aj v tlmených farbách. Farba roliet sa vyberá v závislosti od povahy interiéru a efektu, ktorý chceme dosiahnuť. Tmavšie rolety interiér viac zatemnia, čo má svoje výhody.

MODERNÉ ROLETY PRE AKÝKOĽVEK INTERIÉR

Moderné látkové rolety sú skvelou voľbou do každého domova. Umožnia vám dosiahnuť správnu úroveň tienenia a zároveň pôsobia veľmi esteticky. S týmto typom dekorácie okna už nemusíte pridávať záclony alebo závesy. Stačí látková roleta - bude sa perfektne hodiť ako dekorácia. Toto riešenie sa odporúča najmä do menších priestorov. Týmto spôsobom je ľahké vizuálne zväčšiť interiér a dosiahnuť jeho ľahký a priestranný vzhľad. Vyberte si dokonalú farbu do svojej obývacej izby, spálne alebo ktoréhokoľvek iného miesta v dome. Široký výber materiálov a odtieňov vám umožní všade zladiť rolety s dekorom. Ak si chcete kúpiť vysoko kvalitné látkové rolety, tým najlepším miestom je práve výrobca. Produkty, ktoré ponúkame, sú úplne šité na mieru požiadavkám zákazníka.


LÁTKOVÉ ROLETY NA MIERU

Látkové rolety sú tiež veľmi odolné. Ak sa rozhodnete nakupovať v našom obchode, môžete si byť istí, že kupujete produkt vysokej triedy, ktorý vám bude dlho slúžiť. Je to funkčné, estetické a moderné riešenie. Zistite, ktorá roleta bude pre vás najlepšia.

LÁTKOVÉ OKENNÉ ROLETY

Látkové rolety sú jednoduchým, ale efektívnym spôsobom ochrany okna pred slnečným žiarením. V našom obchode nájdete veľa modelov, ktoré je možné prispôsobiť tak, aby vyhovovali interiéru. Ak sa rozhodnete u nás kúpiť látkové rolety, cena vás pozitívne prekvapí. Vyberte si kvalitné látkové rolety. Výrobca odporúča!

Výrobca látkových roliet

Pokiaľ ide o látkové rolety, cena v našom internetovom obchode je primeraná. Produkty sú vysokej kvality, takže si môžete byť istí, že nakupujete roky. Látkové rolety na okná pôsobia aj veľmi esteticky a sú nielen funkčným prekrytím okna, ale predovšetkým aj zaujímavou dekoráciou. Prostredníctvom našej webovej stránky si môžete objednať látkové rolety. Ceny sú atraktívne - skontrolujte!

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka