Termo rolety

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:7,99€

Mini roleta s lankom

7,99 €od 7,19 €

Nástenná roleta

od 19,99 €

Roleta v PVC kazete (ploché vodiace lišty)

od 14,99 €

Roleta v PVC kazete (vodiace lišty typu "C")

od 15,99 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:15,99€

Roleta v hliníkovej kazete (ploché vodiace lišty)

15,99 €od 14,39 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:19,99€

Roleta v hliníkovej kazete (vodiace lišty typu "C")

19,99 €od 17,99 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:14,90€

Mini roleta s lankom skladaná

14,90 €od 13,41 €

Nástenná roleta ULTRA 38 mm

od 42,90 €

Kvalitné termoizolačné rolety

Tepelnoizolačné rolety

Dlhý zoznam výhod termoizolačných roliet z nich robí veľmi ochotne zvolenú možnosť v našom internetovom obchode. Slnečné lúče nie sú len svetlom, ale aj teplom. Termo rolety môžu byť skutočnou alternatívou ku klimatizácii.

Určite zlepšujú komfort bývania, pomáhajú nielen chrániť pred slnečnými lúčmi, ale aj pred vysokými teplotami v horúcich dňoch.

Rolmajster ponúka 100% blackout materiál a celý rad strieborných (tepelnoizolačných) materiálov. Toto je určite vyššia úroveň blindov. Tento typ produktu sa vyznačuje vysokou kvalitou a funkčnosťou.Tepelnoizolačné rolety s vedením

Široká škála možností je naším charakteristickým znakom. V každom dome a vlastne v každej miestnosti môžu byť na vine potreby. Preto si v rámci jednej objednávky môžete vybrať rôzne modely.

Všetko Vám vyrobíme presne podľa Vašej objednávky. Môžete si vybrať všetky možnosti a doplnky, napríklad rolety so zasklievacími lištami. Ponúkame kvalitné materiály, samosvorný mechanizmus a podrobný montážny návod.

Tepelne izolované zatemňovacie rolety

Ostré svetlo v niektorých miestnostiach sťažuje funkčnosť. Podobne znepokojujúce je, keď sa slnko objaví v miestnosti príliš rýchlo alebo je tu dlho.

Rolety sa oplatí inštalovať najmä do detských izieb, spální, ale aj do obchodu či kancelárie. Vykurovanie týchto miestností nepriaznivo ovplyvňuje dôležité aspekty fungovania: spánok, koncentráciu či relax.

Predokenné termo rolety

Vyhrieva sa vám byt rýchlo? Ak chcete použiť rolety na ochranu interiéru nielen pred slnečným žiarením, ale aj na zabezpečenie teplotného komfortu, musíte zvoliť správnu látku.

Materiál, ktorý má vlastnosti odrážajúce svetlo, ochráni miestnosti pred nárastom teploty počas dňa. To je obzvlášť dôležité napríklad v miestnostiach na východnej strane budovy - počas horúceho počasia sa vykuruje už od rána.

Termo roletyTepelnú roletu môžete namontovať na akýkoľvek typ okna. Všetky potrebné informácie sme uviedli na našej webovej stránke. Nájdete v ňom odpovede na najčastejšie otázky (v záložke Pomocník), všetky montážne pokyny, ktoré si pohodlne otvoríte v prehliadači v telefóne, aby ste si uľahčili postup pri ďalších krokoch.

Nájdete tu aj úplný katalóg produktov, informácie o tom, ako si objednať rolety a iné produkty, a všetky doložky o ochrane osobných údajov a bezpečnosti. Okrem iného o platbách, ukladaní údajov a o tom, že používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.Tepelne zatemňujúca roleta

Kladieme veľký dôraz na to, aby naše produkty boli dokonale prispôsobené potrebám a spĺňali očakávania kupujúcich. Každý výrobok Rolmajster je dokončený v niekoľkých jednoduchých krokoch a zostavený svojpomocne.

Je to veľké pohodlie a možnosť montáže ihneď po prevzatí zásielky, bez toho, aby ste sa museli dohadovať s tímom z externej firmy.

Termožalúzie v kazete

S našimi produktmi si predokenné rolety dokonale prispôsobíte svojim potrebám. Potrebujete termo roletu? Takú, ktorá sa bude perfektne hodiť k oknu? Ponúkame rôzne modely, odolné látky, možnosti so zasklievacími lištami a bez nich. Šírka látky je prispôsobená špeciálne pre vaše okno.

To je jednoznačná výhoda oproti výrobkom kupovaným v supermarketoch. Príliš malé aj príliš veľké rolety nesplnia svoju úlohu. Objednané produkty v predajni Rolmajster sú rôzne typy roliet alebo iné typy krytov okien sú rolety na mieru. Objednajte si presne takú roletu, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám a bude v súlade s vybraným dizajnom interiéru.

Cena termoizolačných roliet

Konečnú cenu roliet ovplyvňuje viacero vecí, vrátane šírky skla, výberu látky a typu produktu. Pri rozhodovaní pre vnútorné termo rolety máte na výber niekoľko možností. Naša ponuka zahŕňa okrem iného nástenné rolety, ktoré je možné namontovať aj na strop.

V procese objednávania, na karte produktu, po vykonaní zmien každej nasledujúcej možnosti sa cena automaticky zmení. Môžete nás poveriť prípravou rôznych druhov produktov v rámci jednej objednávky, ako aj výberom potrebného príslušenstva. Po kliknutí na nákupný košík sa vám zobrazí cena celej objednávky.


Zatemňovacia roleta

Zatemňujúca roleta Často počúvame názor, že termo zatemňujúce rolety budú fungovať len v lete. Ale stojí za to sa nad tým zamyslieť v kontexte „úniku“ tepla z miestnosti. Slabou stránkou sú v tomto smere okná. Vnútorná termoroleta je ochranná vrstva do interiéru, kde chcete zachovať teplotnú rovnováhu. Výbornou voľbou sú termoizolačné závesy. Chránia v lete aj v zime!

Hrubá tkanina je tiež vynikajúcou ochranou proti vonkajším pohľadom. Takáto roleta sa oplatí inštalovať do miestností, kde chceme mať veľa súkromia. A medzi ne určite patria interiéry ako spálňa, detská izba, obývačka, kde trávime večery.

Kde najlepšie fungujú termoizolačné rolety

Nechcete alebo nemôžete inštalovať klimatizáciu? Žalúzie dokážu veľmi efektívne chrániť interiéry a osoby v nich ubytované pred svetlom a vyššími ako štandardnými teplotami. Pre dutiny sú tiež určite oveľa bezpečnejším riešením, ako byť neustále v klimatizovaných interiéroch.

Internetový obchod termo rolety na mieru

Odporúčame vám, aby ste sa zoznámili s našim širokým sortimentom roliet a roliet, vrátane termo roliet. V Rolmajsteri nájdete aj praktické moskytiéry (už zmontované alebo pripravené na svojpomocnú montáž), elegantné záclonové tyče a doplnky. Ponúkame kvalitu a vynikajúci dizajn. U nás si žalúzie upravíte presne podľa potrieb doma aj vo firme. Dokonale nastavené parametre urobia konečný výsledok nielen uspokojivým, ale aj rozkošným.

hľadáš inšpiráciu? Odporúčame galériu dostupnú na našom webe a tematický blog so sériou užitočných článkov a tipov na interiérový dizajn. Ak máte ďalšie otázky, sme vám naďalej k dispozícii.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka