Stropné garniže s krytom

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:10,20€

Stropná koľajnička PVC

10,20 €od 8,16 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:11,50€

Stropná koľajnička s krytom 9 cm

11,50 €od 9,20 €

Garniže sú jedným z najpotrebnejších a najčastejšie montovaných prvkov vybavenia bytu. Bez ohľadu na to, či sú na nich zavesené záclony alebo závesy, garniže samotné majú dekoratívnu funkciu. Obzvlášť praktické a efektívne sú stropné garniže, ktoré sú namontované na strop. Vďaka tomu vzniká zaujímavý efekt látky visiacej od stropu až k podlahe. Aby sa však tento efekt stal ešte atraktívnejším, oplatí sa zvoliť si stropné garniže s krytom.


STROPNÉ GARNIŽE S KRYTOM

Stropná garniža s krytom je dokonalým spôsobom efektívnej dekorácie interiéru. Kryt garniže úplne zmení jej charakteristiku a spraví celý vzhľad ešte atraktívnejším. Aké sú výhody takéhoto riešenia? Najskôr sme vytvorili garnižu s krytom na to, aby skryla samotnú stropnú koľajničku a úchyty napr. žabky držiace záclonu alebo záves. Vďaka krytu však môžete dosiahnuť zaujímavý estetický efekt a nechať všetky prvky, ktoré kazia vzhľad, skryté. Treba tiež poznamenať, že už samotný kryt je estetický. Je zladený s farbou garniže alebo farbou stien. Vďaka tomu je konečný výsledok úžasný a všetko spolu vyzerá nádherne zladené.

OPLATÍ SA ROZHODNÚŤ PRE KOĽAJNIČKU s KRYTOM?

Mnoho ľudí si asi kladie otázku, či sa oplatí investovať do krytu alebo je lepšie zvoliť si klasickú koľajničku bez krytu. Všetko závisí od efektu, ktorý chcete vo svojom byte dosiahnuť. Parametre pri koľajničke sú samozrejme voliteľné a môžete si zvoliť iba samotnú garnižu. Ďalším riešením je doobjednať si samostatne kryt s vami vopred navolenou dĺžkou a šírkou, ktorý je vyrobený z kvalitného, pružného materiálu a ktorý ladí s dizajnom interiéru. Je však oveľa jednoduchšie zakúpiť si kryt už spolu s garnižou.

STROPNÉ GARNIŽE S KRYTOM NA MIERU

Ak chcete, aby garniže vo vašom byte boli dokonale zladené s oknom a stenami, pri objednávaní uveďte všetky rozmery a parametre potrebné na výrobu produktu. V tomto okamihu je potrebné tiež vybrať si farbu krytu, pokiaľ sa rozhodnete ho objednať. Z estetických dôvodov však práve toto riešenie odporúčame.

V našom obchode si môžete vybrať rôzne farby krytov. Pre garniže (koľajničky) v čiernej farbe je možné zvoliť iba čierny kryt. Samotný kryt nie je nič iné ako pás primeranej veľkosti ku koľajničke, ktorého úlohou je skryť stropnú koľajničku, jej mechanizmus a úchytky, napríklad v podobe žabiek. Vďaka tomu ako celok pôsobí minimalisticky a efektívne. Takéto garniže sa perfektne hodia do moderných interiérov ale aj do minimalistického štýlu. Dobre však vyniknú aj v iných typoch domov a bytov, no predovšetkým sú praktické a bezproblémové.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka