Príslušenstvo pre stropné záclonové tyče PVC

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:2,10€

Koncový oblúk pre stropnú koľajničku PVC

2,10 €od 1,68 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:1,35€

Priechodný oblúk pre stropnú koľajničku PVC

1,35 €od 1,08 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:0,70€

Konektor pre stropné koľajničky PVC

0,70 €od 0,56 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:0,55€

Záslepky na garniže

0,55 €od 0,44 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:2,00€

Pevné dorazy proti vypadávaniu žabiek

2,00 €od 1,60 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:1,30€

Žabka s rolkou

1,30 €od 1,04 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:0,70€

Háčik s rolkou

0,70 €od 0,56 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:0,70€

Háčik Click

0,70 €od 0,56 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:6,80€

Kryt PVC 9 cm

6,80 €od 5,44 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:2,80€

Kryt PVC 5 cm

2,80 €od 2,24 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:1,50€

Sadrokartónové hmoždinky a skrutky

1,50 €od 1,20 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:0,90€

Koncová záslepka pre PVC stropnú lištu

0,90 €od 0,72 €

Výnimočne veľké okná v moderných domoch alebo bytoch nie sú ničím neobvyklým. Za efektívne usporiadanie okenného priestoru sú zodpovední investori. Tí by zase mali vedieť, že pri tak veľkých oknách sa oplatí zamyslieť nad výberom kvalitných garniží. Špecialisti na tieniacu techniku odporúčajú stropné garniže. Samotné garniže však problém funkčného a praktického usporiadania okenného priestoru nevyriešia. Príslušenstvo zodpovedajúce stropným garnižiam sa ukazuje v tomto prípade ako nevyhnutné. Ich široký výber nájdete v bohatom a veľmi rozmanitom sortimente internetového obchodu od výrobcu. Stojí za to vedieť, ktoré príslušenstvo je medzi kupujúcimi najobľúbenejšie a ktoré z nich je pri efektnom dokončení okenného priestoru absolútne nenahraditeľné.

Stropné rímsy - v ktorých prípadoch?


Pri výbere konkrétneho typu záclonových tyčí je treba je vybrať pre niekoľko rozmerov. Hovorím o rozmeroch okna, jeho umiestnení v miestnosti a veľkosti interiéru. V prípade veľkých a extrémne vysokých okien, často siahajúcich takmer k stropu, budú vhodne stropné závesové tyče a príslušenstvo k nim určené. Hovoríme o lištách alebo koľajničkách namontovaných priamo v strope a farebne spárovaných žabkách alebo iných upevňovacích formách. Vďaka ich použitiu je možné praktické a funkčné zavesenie elegantných záclon alebo dokonca závesov.

Pohodlné online nakupovanie

Pri organizovaní alebo usporiadaní okenného priestoru v prípade veľkých okien je potrebné vedieť, že teraz všetko potrebné príslušenstvo pre stropné závesné tyče nájdete v ponuke dobrého výrobcu. Nakupovanie s príslušenstvom online pohodlne šetrí čas a peniaze investorom, ktorí nemajú voľný čas každý deň. Veľkou výhodou nakupovania online je rýchle dodanie vybraných produktov na uvedenú adresu. Plná spokojnosť s nakupovanými výrobkami, ich vynikajúca, najvyššia kvalita a veľmi atraktívne ceny sú hlavnými určujúcimi faktormi sortimentu dostupného v online predaji. Za zmienku stojí široká škála príslušenstva a stropných závesov, ktoré ponúka dobrý a uznávaný výrobca v odbore. Ponuku Rolmajster môžu úspešne využívať súkromní investori, ako aj inštitúcie a spoločnosti. Veľká dostupnosť špecializovaného príslušenstva venovaného stropným závesným tyčiam umožní efektívne usporiadanie okenných priestorov, a to aj pri veľkých investíciách uskutočňovaných známymi vývojármi alebo architektmi interiérov. Stropné rímsy a potrebné príslušenstvo pre ne by sa mali objednať od najlepších v odbore. Nechajte materiály najvyššej kvality a presnosť povrchovej úpravy byť najlepšou ukážkou triedy a elegancie výrobkov dostupných na predaj.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka