Žakárové

Žakárové závesy

od 7,70 €

Žakárové panely

od 3,90 €

Záclony na vitrážne tyče

od 2,90 €

Závesy makarony

od 9,70 €

Hľadáte žakárové závesy za dobrú cenu? Ponúkame závesy vyrobené s módnym vzorom, ktoré sa dodávajú v rôznych veľkostiach, takže si môžete nájsť ten správny pre váš domov, kuchyňu alebo kanceláriu. Bez ohľadu na to, čo hľadáte, máme pre vás dokonalé žakárové závesy!

Ak hľadáte niečo na ozdobenie vašich okien, naše žakárové závesy sú skvelým riešením. Prichádzajú v rôznych farbách a štýloch, z ktorých si môžete vybrať. Či už hľadáte odvážny, výrazný vzor alebo niečo jemné a ľahké, máme pre vás tie pravé žakárové závesy. Žakár je kvalitný materiál pre najnáročnejších zákazníkov, často používaný na výrobu dekoračných látok, ubezpečujeme Vás, že osvieži Váš byt!

Žakárové závesy

Hľadáte dokonalé závesy, ktoré dodajú vášmu domovu štýl a nevyžadujú príliš časté žehlenie a zároveň sa hodia do každého interiéru? Náš široký výber záclon zahŕňa moderné aj tradičné vzory, látky a materiály. Máme všetko od záclon z bavlny, polyesteru a ďalších. Pomôžeme vám nájsť dokonalý záves, vďaka ktorému vynikne váš domov!

Žakárové závesy sú ozdobou vášho domova - sú ozdobou snov. Poskytujú súkromie, filtrujú svetlo a dodávajú štýl každej miestnosti. Tieto závesy sa používajú aj v kanceláriách, konferenčných miestnostiach a verejných zariadeniach na rôzne účely.

Typ záclon, ktoré si vyberiete pre váš domov alebo kanceláriu, závisí od veľkosti, tvaru a dizajnu okien v danom priestore. V súčasnosti je na trhu dostupných veľa druhov záclon a my ich ponúkame naozaj veľa - vitajte! Na výber máme veľa rôznych vzorov a farieb – žakárové závesy sa líšia dizajnom. Naše ceny sú tiež dostupné, takže si môžete vytvoriť svoj domov tak krásne, ako chcete, za nízku cenu. Žakárové závesy sú hitom!

Žakárové závesy do obývačky

Záclony sa používajú na zakrytie a ochranu okna a používajú sa už po stáročia. Závesy sú zavesené zo stropu alebo na tyči pripevnenej k stene. Môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, ako je hodváb, bavlna, polyester, zamat atď.

Okenné závesy sú skvelým spôsobom, ako ovládať svetlo a teplo v miestnosti. Môžu byť tiež použité na rozdelenie priestoru a poskytnutie súkromia. Žakárové závesy sa používajú na mnohé účely, ako napríklad blokovanie slnečného žiarenia počas dňa alebo poskytovanie súkromia v noci. Poskytnú aj malú ochranu pred hmyzom, najmä počas letných mesiacov.

Chceme, aby bol váš domov miestom, kde ste radi. Preto ponúkame v internetovom obchode kvalitné, krásne žakárové závesy za ceny, ktoré si zamilujete. Náš široký výber štýlov znamená, že je tu niečo pre každého. Žakárový záves zmení vzhľad interiéru!

Žakárové závesy do kuchyne

Žakárové závesy na meter a hotové sú dôležitým aspektom v dizajne miestnosti. Môžu dodať vašej izbe osobitosť a zlepšiť atmosféru. Žakárový záves dodá každej miestnosti nádych elegancie, štýlu a módy.

Žakárové závesy sa často používajú na zabezpečenie súkromia a blokovanie slnečného svetla prenikať do vášho domova. Žakárové závesy môžu byť tiež použité ako atraktívny spôsob, ako pridať farbu a štýl do vašej izby. Rozhodnite sa pre nákup u nás a určite budete spokojní s našimi výrobkami, ktoré sú tej najvyššej kvality. Ponúkame krátke a dlhé žakárové závesy!

Žakárové závesy do izby

Žakárové závesy metrové aj hotové môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, ako je bavlna, hodváb, zamat a polyester. V našej predajni je veľa druhov závesov, ktoré si môžete vybrať podľa svojho vkusu a rozpočtu:

- Žakárové závesy 250 cm a iné veľkosti: sú to závesy, ktoré prepúšťajú slnečné svetlo, sú predovšetkým dekoráciou. Sú ideálne na použitie počas dňa v miestnostiach s južnou alebo západnou expozíciou.

-Žalúzie a rolety: Ide o moderné závesy, ktoré zakrývajú okno zhora nadol. Majú lamely, ktoré sa dajú nastaviť tak, aby prepúšťali rôzne množstvo svetla a vzduchu.

Krátke žakárové záclony

Záclony môžu byť skvelým spôsobom, ako pridať súkromie a bezpečnosť. Závesy nie sú len na ozdobu; sú skvelým spôsobom, ako urobiť váš domov bezpečnejším a súkromnejším.

Závesy sú atraktívnym doplnkom každého okna. Pomáhajú vytvárať lepší zmysel pre štýl so správnymi závesmi. Na výber je veľa druhov závesov – od tradičných látkových závesov až po bezšnúrové rolety.

Dlhé žakárové závesy

Okenné závesy sú jedným z najdôležitejších prvkov v miestnosti. Pomáhajú vytvárať pocit súkromia a tiež vnášajú do miestnosti farby. Ale aká by mala byť dĺžka?

Existuje mnoho faktorov, ktoré ovplyvňujú dĺžku vášho okenného krytu. Veľkosť okna, výška a šírka okna a dokonca aj osobné preferencie ovplyvnia, ako dlho budete chcieť svoje okenné panely.

Okenné krytiny sú obľúbenou voľbou majiteľov domov. Poskytujú súkromie a izoláciu a poskytujú estetický pohľad zvnútra aj zvonku. Na výber je množstvo rôznych druhov krytín, vrátane žalúzií, žalúzií, žalúzií a závesov.

Žakárové závesy majú nasledujúce výhody:

- Poskytujú súkromie

- Estetický pohľad zvnútra alebo zvonku

- Môžu byť použité v akejkoľvek miestnosti alebo oblasti vášho domova

Okenné krytiny sú jedným z najjednoduchších a cenovo najefektívnejších spôsobov, ako vylepšiť vzhľad vášho domu.

Žakárové závesy hotové

Existuje toľko rôznych štýlov, z ktorých si môžete vybrať, pokiaľ ide o okenné závesy. Môžete si vybrať plnú farbu alebo kombinovať vzory a farby pre ozdobnejší vzhľad. Záclony tiež pomáhajú udržiavať váš domov v teple počas zimných mesiacov tým, že blokujú prievan cez vaše okná, čo je obzvlášť dôležité, ak žijete v chladnom podnebí.

Dodajte svojej izbe nádych elegancie s našimi vysokokvalitnými a cenovo dostupnými žakárovými závesmi. Máme široký výber farieb a vzorov, aby ste mohli ukázať svoj štýl.

Žakárové závesy hotové na páske

Sme renomovaná spoločnosť, ktorá poskytuje moderné a štýlové žakárové závesy. Môžeme vás uistiť, že keď sa rozhodnete pre nákup u nás, urobíme všetko pre to, aby sme vám poskytli tie najlepšie možné služby zákazníkom.

Vaše hľadanie dokonalých záclon je u konca. S množstvom farieb, štýlov a látok, z ktorých si môžete vybrať, budete môcť nájsť niečo ideálne pre váš domov. Či už hľadáte niečo dekoratívne, aby vaša izba vyzerala pekne, alebo potrebujete závesy, ktoré vás ochránia pred slnkom, naše ceny vás určite potešia.

Internetový obchod so žakárovými závesmi

Ponúkame najkvalitnejšie a najmódnejšie závesy, ktoré nikde inde nenájdete! Dajte svojmu domovu nový vzhľad s našimi krásnymi žakárovými závesmi. Ako sa ich popularita zvyšuje, veľa ľudí hľadá nové a odlišné nápady na zdobenie svojich domovov.

Závesy boli vždy skvelým spôsobom, ako zmeniť vzhľad miestnosti, ale žakárové závesy posúvajú veci na ďalšiu úroveň. Vďaka svojmu jedinečnému vzhľadu urobia váš domov módnym a elegantným - uisťujeme vás!

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka