Záclony

Vitrážna tyč

od 1,00 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:1,10€

Háčiky do vitrážnych tyčí

1,10 €od 0,77 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:3,60€

Kaviarenská garniža na záclony

3,60 €od 3,24 €

Háčiky na garnižu na záclony Cafe

od 1,00 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:6,20€

Kovová mini garniža na záclony

6,20 €od 5,58 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:3,00€

Spony Cafe

3,00 €od 2,10 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:2,30€

Úchyt hákový

2,30 €od 1,61 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:1,90€

Ozdobná spona

1,90 €od 1,33 €

Žakárové závesy

od 7,70 €

Žakárové panely

od 3,90 €

Záclony hotové s páskou

od 6,40 €

Hotové záclony na okách

od 6,60 €

Záclony na vitrážne tyče

od 2,90 €

Závesy makarony

od 9,70 €

Rozeta

od 3,20 €

Úchyt hákový mini

od 1,30 €

Vďaka širokej škále priehľadných a zatemňovacích závesov dostupných v našom obchode so závesmi ľahko nájdete perfektnú okennú dekoráciu pre váš domov alebo firmu. U nás nájdete záclony a závesy najvyššej kvality za prijateľné ceny, ktoré vám určite zabezpečia dobrý vzhľad!

Naša predajňa záclon má všetko, čo potrebujete pre vaše okná, od cenovo dostupných záclon, ktoré vyzerajú draho, až po vysokokvalitné dizajnérske záclony a všetko medzi tým. Máme tiež veľa vzorkovníkov, takže pred nákupom nájdite perfektný štýl a farbu. Vyberte si najmódnejšie hotové záclony, s priechodkami, žakárové alebo vo forme panelov!

Hotové záclony

Hotové záclony sa dodávajú v širokej škále farieb, vzorov, textúr a štýlov. Môžu byť použité ako priečky alebo na vytvorenie súkromia alebo okennej dekorácie. Niektoré materiály na zakrytie okien sú odolnejšie ako iné. Mnoho ľudí má problém zistiť, aký materiál si kúpiť do domu. Existuje veľa rôznych možností, z ktorých si môžete vybrať - hotové závesy sú tou správnou voľbou!

Moderné záclony

Nižšie je uvedený zoznam obľúbených typov látok, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere záclon:

Hodváb: Ide o ľahké látky s hladkým, lesklým povrchom. Majú tiež vysoký lesk a krásne odrážajú svetlo. Hodváb sa zvyčajne používa v ľahkých okenných krytinách, pretože veľmi dobre neblokuje svetlo. Sú tiež drahšie ako iné tkaniny, pretože vyžadujú ručné pranie a sú ušľachtilým materiálom.

- Bavlna: Tieto závesy sú vyrobené z prírodných vlákien, zvyčajne sú lacnejšie ako hodváb. Bavlnené závesy sú zvyčajne lacnejšie a zároveň prirodzené a módne.

- Syntetické tkaniny: Lacné, odolnejšie voči poškodeniu a nenáročné na údržbu. Je to dobrá voľba pre väčšinu domov a bytov.

Závesy do obývačky

Existujú rôzne typy záclon, ktoré sa dajú použiť na rôznych miestach a na rôzne účely. Existujú materiály na báze tkanín, ako je polyester, bavlna, hodváb a vlna. K dispozícii sú aj ďalšie možnosti, ako sú závesy z priesvitnej látky alebo vzorované žakárové závesy.

Výber najlepšieho materiálu závesu bude závisieť od účelu závesu. Ak chcete, aby vo vašej izbe upútala pozornosť, vyberte si materiál s výrazným vzorom alebo farbou. Ak ju chcete viac tlmenú, zvoľte niečo jednoduchšie a menej nápadné.

Farba vašich záclon môže mať významný vplyv na vašu náladu a úroveň energie. Ľudia si zvyčajne spájajú určité farby s určitými emóciami a pocitmi. Tmavá farba môže spôsobiť, že sa budete cítiť uvoľnenejšie, zatiaľ čo svetlá farba vám poskytne viac energie. V našom internetovom obchode si môžete vybrať aj z krátkych a dlhých závesov!

Závesy do kuchyne

Hľadáte nový štýl, ktorým zmeníte vzhľad vašej kuchyne? Máme najobľúbenejšie štýly záclon a iných dekoračných predmetov. Od zatemňovacích závesov až po čipkované vzory, máme všetko, čo potrebujete na vylepšenie vášho domova.

Ponúkame široký výber vzorov, farieb a štýlov záclon do kuchyne. Máme pripravené pekné závesy za cenu, ktorú si môže dovoliť takmer každý. Naše návrhy sú módne a vyznačujú sa kvalitným materiálom.

Závesy do miestnosti

História okenných závesov je dlhá a zaujímavá, s mnohými zmenami v spôsobe ich použitia. Dnes ich možno nájsť v mnohých rôznych tvaroch a veľkostiach.

Prvé okenné závesy boli vyrobené z materiálu nájdeného v prírode – rastlín. Boli vyrobené spletením listov, kvetov a iných rastlinných materiálov, aby vytvorili dekoratívny vzor na vonkajšej strane okna. Tieto návrhy by boli prevzaté zo samotnej prírody alebo by boli vytvorené ručne zručnými remeselníkmi, ktorí by mohli tieto materiály tkať do krásnych vzorov.

V poslednej dobe sa na okenné krytiny používa viac umelých tkanín - ako je polyester. Zatiaľ čo niektorí stále používajú na svoje projekty rastlinné materiály, iní radšej používajú syntetické materiály, pretože sú lacnejšie na výrobu a ľahšie sa udržiavajú ako prírodné tkaniny, ako je ľan alebo hodváb.

Na záver, najlepší záves v miestnosti by mal byť taký, ktorý ladí s dekorom a farbou miestnosti a poskytuje súkromie a zároveň prepúšťa svetlo do miestnosti.

Závesy do spálne

Módne závesy sú zvyčajne vyrobené z ľahkej látky a vešia sa cez okno, aby poskytovali súkromie a zároveň prepúšťali svetlo. Okenné krytiny sú skvelým spôsobom, ako dodať vášmu domovu osobitosť. Môžu byť použité ako dekoratívny prvok alebo ako dôležitý prvok vášho interiéru.

Moderné závesy sú jedným z najlepších spôsobov, ako pridať extra súkromie a štýl do každej miestnosti vo vašom dome bez toho, aby ste utrácali príliš veľa peňazí. Tiež sa ľahko inštalujú a nevyžadujú časovo náročnú údržbu.

Závesy na balkónové okno

Závesy sa tak skoro nikam nehrnú, preto je dôležité, aby ste si zakúpili správny typ okennej krytiny pre vaše špecifické potreby a priestor.

Okenné závesy sa delia predovšetkým na tri typy:

- Látkové závesy: Sú vyrobené z látky a možno nimi zakryť okná v miestnosti alebo v celom dome.

- Žalúzie: Ide o tenké a dlhé panely, ktoré sa dajú zrolovať v hornej časti okna. Môžu byť inštalované potiahnutím spojov na oboch stranách.

- Žalúzie: sú to tenké lamely, ktoré sa dajú namontovať na okná a na ich otváranie a zatváranie slúžia šnúrky.

Ponúkame široký výber závesov do spálne, obývačky, kuchyne či detskej izby.

Závesy s priechodkami

Typ závesu, ktorý si vyberiete, závisí od vašich potrieb a rozpočtových obmedzení. Náš internetový obchod ponúka najnovšie vzory, ktoré sú trendy v najnovších štýloch. Vďaka našim kvalitným výrobkom nájdete perfektné závesy aj do spálne či obývačky, vrátane módnych priechodkových závesov.

Záclony na páske

Kúpte si nové hotové záclony v našom obchode so závesmi - budú fungovať v moderných aj klasických interiéroch, plnia dekoratívnu funkciu v rôznych vzoroch. Ponúkame veľký výber záclon, okenných žalúzií a žalúzií, ktoré sa hodia do každého interiéru. Ponúkame tiež rýchlu prepravu a máme informovaný personál, ktorý vám pomôže urobiť dokonalú voľbu, vrátane plisovaných záclon! Zistite tiež, prečo sa oplatí vybrať si dvojitú stropnú závesovú tyč.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka