Garniže

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:7,60€

Stropná koľajnička PVC

7,60 €od 6,08 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:7,49€

28mm záclonová tyč "ECO"

7,49 €od 7,12 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:11,39€

Kovová záclonová tyč 19 mm

11,39 €od 10,25 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:11,50€

Stropná koľajnička s krytom 9 cm

11,50 €od 9,20 €

Garniža 16 mm KOV + PLAST

od 7,49 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:8,99€

Kovová záclonová tyč 16 mm

8,99 €od 8,09 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:12,49€

Kovová záclonová tyč 25 mm

12,49 €od 11,24 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:6,99€

Hliníková stropná lišta SOLO

6,99 €od 5,59 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:9,99€

Hliníková stropná lišta DUO

9,99 €od 7,99 €

GARNIŽE PRE OBÝVACIU IZBU, KUCHYŇU, SPÁLŇU, DETSKÚ IZBU, JEDÁLEŇ

V našej ponuke nájdete jedinečné garniže do rôznych miestností. V ponuke máme plastové drevené i kovové garniže. Treba sa však zamyslieť aj nad tým, že garniža nie je len funkčným vnútorným prvkom, ale aj dekoratívnym doplnkom. Vhodne vybrané garniže budú krásnou ozdobou prakticky v každom interiéri. V našom internetovom obchode sme pre vás výrobky rozdelili do prehľadných kategórií. Vďaka tomu si každý, za pár okamihov, vie nájsť garnižu do obývacej izby, spálne, kuchyne, alebo do inej miestnosti.

Garniže bez žabiek alebo so žabkami? Všetko záleží na individuálnych preferenciách. Garniže bez žabiek sú dobrým riešením pre tých, ktorí by chceli zavesiť záclony alebo závesy s krúžkami či s uškami priamo na záclonovú tyč. Naša ponuka je taká bohatá, že obľúbené garniže nájdete hneď v niekoľkých variantoch.

V prvom rade musíme mať na pamäti, že garniže hrajú dôležitú úlohu v interiérovom dizajne. Vzhľadom na to, že výrobky sú veľmi rozmanité, môžete si zvoliť takú garnižu, ktorá bude ladiť s celým interiérom.

Môžete si vybrať z kovových garniží, ktoré dobre vyniknú v moderných ale aj v klasických interiéroch. Drevené garniže sú zas obľúbenou voľbou do kuchyne, alebo do bytu v rustikálnom či škandinávskom štýle. Vďaka širokej škále dostupných vzorov záclonových tyčí a širokému výberu farieb sú záclonové tyče univerzálnym spôsobom na doladenie vášho interíéru.


Náš internetový obchod ponúka aj rôzne garniže pre balkónové okná. Niekedy môže byť balkón problematický, pokiaľ sa jedná o výber tej správnej garniže. Nemôžeme zabudnúť ani na radiátory, nakoľko zákazníci ich veľmi často chcú zakryť závesom alebo záclonou. To isté platí aj pre parapety.

Zaujímavou voľbou môžu byť aj plastové stropné koľajničky. Neviete ktorá garniža bude pre vás tou pravou voľbou? Sme radi, že vám môžeme poskytnúť odborné poradenstvo. Už roky navrhujeme osvedčené riešenia týkajúce sa interiérových doplnkov a dekorácií, preto vám radi pomôžeme. Všetko, čo musíte urobiť je kontaktovať nás telefonicky alebo e-mailom. Sme tu pre vás!

KTORÉ GARNIŽE BY STE SI MALI ZVOLIŤ DO INTERIÉRU? POMÔŽEME VÁM ZLADIŤ GARNIŽE S AKÝMKOĽVEK DIZAJNOM INTERIÉRU!

Naša široká ponuka obsahuje rôzne garniže, vďaka ktorým ľahko doladíte svoj interiér. Odporúčame vám najskôr zvoliť vhodný typ a dĺžku garniže tak, aby bola správne umiestnená nad oknom a aby správne pretŕčala z každej strany.
Do moderných interiérov odporúčame plastové stropné koľajničky, ktoré neovplyvňujú estetiku miestnosti. Samozrejme, každý si môže nadstaviť dĺžku garníž individuálne, vybrať materiál, z ktorého sú vyrobené a množstvo ďalších parametrov. V ponuke sú drevené a kovové garniže, jednoduché alebo dvojité aj plastové stropné koľajničky.

Chcete si svoju domácnosť vyzdobiť závesmi? Alebo sa vám páčia záclony? V našom internetovom obchode s garnižami nájdete to pravé riešenie pre vás!

Naša ponuka je taká rozmanitá, že nemusíte robiť žiadne kompromisy, pokiaľ ide o štýlové a kvalitné garniže!

KOMU ODPORÚČAME GARNIŽU BEZ ŽABIEK?

Ak ste nadšencom moderných interiérov, určite ste si všimli, že stále viac tradičných garniží so žabkami nahrádza garniža bez žabiek, ktorá vám umožňuje zavesiť takzvané závesy s uškami. Ak sa chystáte urobiť zmeny vo svojom interiéri sami, pozývame vás predtým pozrieť sa na naše návrhy. Ak vás zaujíma, ktorá garniža bez žabiek bude pre váš interiér tá najlepšia, kontaktujte nás a určite spolu niečo vymyslíme! Dáme vášmu interiéru nový vzhľad!

GARNIŽE

Garniže sú veľmi charakteristickými prvkami interiérového dizajnu, bez ktorých si mnoho ľudí nevie predstaviť svoju domácnosť.. Majú formu záclonovej tyče alebo koľajničky. Najčastejšie sú namontované nad oknom, aby ste si mohli na ňu zavesiť závesy alebo záclony. Garniža sa skladá z tyčí a ich koncoviek, konektora, krúžkov, konzol, žabiek alebo háčikov. Akú garnižu zvoliť, aby vo vašom interiéri vyzerala dokonalo? U nás určite nájdete modely šité na mieru vášmu štýlu

Garniže na záclony

Pokiaľ majú slúžiť garniže len na záclony, odporúčame jednoradové (tzv. jednoduché) garniže. To znamená, že na ne môžete zavesiť iba jeden druh látok. Záclony sú väčšinou ľahké a vzdušné, takže sa nemusíte báť, že by garniža alebo žabka či krúžok neuniesli jej váhu. Tu dobre poslúžia garniže 16 mm v priemere. Môžete sa tiež rozhodnúť pre univerzálne garniže s priemerom 19 mm, ktoré znesú záclony aj závesy, aj keď nie tie úplne najťažšie závesy.

Garniže na závesy

Chcete si kúpiť garniže na závesy? Nie ste si istí, ktoré z nich si máte vybrať? U nás nájdete ideálnu garnižu vyhovujúcu Vašim potrebám. Garniža na mieru je zárukou, že sa perfektne hodí do konkrétneho interiéru. Nebude ani príliš dlhá, ani krátka – presne taká, ako by mala byť. Pokiaľ ide o garnižu na záves, výber tej správnej závisí od toho, aké ťažké látky chcete na ňu zavesiť. Klasické 19 mm garniže budú vhodné vo väčšine prípadov.

Garniže do obývacej izby

Obývacia izba je väčšinou najreprezentatívnejšou časťou bytu, preto sa tam väčšinou vešajú záclony a závesy, ktoré sú elegantné. Pri výbere garniže do obývačky sa oplatí dodržať niekoľko pravidiel. V prvom rade by ste mali zvážiť, či sa na garnižu majú zavesiť iba závesy alebo iba záclony alebo na ne chcete zavesiť záclony aj závesy súčasne. Na tomto rozhodnutí veľa závisí lebo v skutočnosti určuje výber typu garniže. Garniža môže byť vyrobená z dreva, kovu alebo PVC, s krytom alebo bez krytu. Veľa závisí od celkového konceptu obývačky, takže v prípade že sa zameriavate na moderné interiéry, oplatí sa zakúpiť plastovú stropnú koľajničku, ktorá zapadne do interiéru lepšie ako tradičné kovové či drevené garniže. Akonáhle sa rozhodnete, zostáva už len vybrať zvyšné parametre produktu, zadať dobre vymerané rozmery a objednať si vysnívanú garnižu.

Garniže do kuchyne

Chcete si vyzdobiť kuchyňu záclonami alebo závesmi, prípadne možno oboma naraz?U nás nájdete ideálne garniže pre vašu kuchyňu. Môžete si vybrať z klasických alebo modernejších modelov, od jednoduchších po tie zložitejšie. Všetko závisí od toho, aký štýl preferujete a ako je vaša kuchyňa usporiadaná. Naše garniže určite splnia vaše očakávania a dokonale sa budú hodiť do vašej kuchyne.

Garniže do spálne

V spálni sú závesy v mnohých prípadoch nevyhnutné, najmä ak v spálni nemáte rolety alebo žalúzie. Závesy tak potom poskytnú potrebné súkromie, vďaka ktorému si budete môcť pohodlne a komfortne oddýchnuť. Garniže do spálne nemusia byť veľmi štýlové - rovnako ako samotný interiér tejto miestnosti. Môžete si vybrať klasické alebo moderné, cenovo výhodné modely garniží podľa veľkostí.

Garniže do ostatných miestností

Ako si vybrať ideálnu garnižu do miestnosti? Je dôležité, aby v prvom rade garniža zodpovedala štýlu interiéru. Vďaka tomu bude všetko do seba perfektne zapadať. Napríklad kovová garniža bude ideálna do elegantných, strohých, industriálnych interiérov. Samozrejme dôležitá je aj farba, aby dokonale ladila s inými prvkami, ako sú kovania, svietidlá alebo nábytok.

Garniže bez žabiek

Viete, kedy je najlepšie zakúpiť si záclonovú tyč bez žabiek? Stáva sa to, keď máme záves na špecifických kovových obručiach, všitých do látky, alebo keď má záves látkové ušká. Potom sa obruče alebo ušká prevlečú cez záclonovú tyč. Samozrejme, ak si kúpite záclonovú tyč bez žabiek a neskôr zistíte, že ich potrebujete, môžete si ich u nás dokúpiť úplne samostatne a mať istotu, že sa k záclonovej tyči budú perfektne hodiť. Záclonová tyč bez žabiek sa odporúča predovšetkým na ťažšie záclony alebo závesy, ktoré žabky nemusia udržať. Voľbou jednoduchej garniže môžete zjemniť interiér, ktorý pôsobí prepychovo a na druhej strane masívnejšia garniža alebo ozdobná koncovka dokáže zdôrazniť a podčiarknuť jemnejšie zariadený interiér. Nie vždy je tiež potrebné rozmýšľať nad klasickými žabkami - v dnešnej dobe je možné mnohé záclony a závesy zavesiť na kovové krúžky, prípadne pomocou iných, veľmi estetických úchytov. Pozrite sa, čo máme v ponuke a vyberte si ideálnu garnižu pre Vás.

Moderné garniže - galéria

K modernému domu patria aj moderné garniže. Naša galéria je dôkazom toho, aké rôznorodé môžu byť. Moderné garniže sa nemusia kvalitou líšiť od tradičných. Najčastejšie ide o ich model alebo veľkosť. V našom obchode získate presne také garniže, aké potrebujete, pretože veríme, že s našimi garnižami sme schopní zariadiť takmer každý dom. Nezabudnite však, že štýl garniže by mal zodpovedať zvyšku miestnosti. Spoznajte naše moderné garniže. Galéria je dostupná na našej webovej stránke.

Ako namontovať záclonovú tyč?

Stropné zložitosti vyriešené Závesy dotvárajú miestnosť svojím vlastným spôsobom. Pomáhajú ovládať svetlo, poskytujú súkromie a teplo a zdôrazňujú váš štýl. Ako teda namontovať závesovú tyč? Stropné zložitosti budú za chvíľu vyriešené, pretože stropná záclonová tyč je teraz v popredí. V prvom rade si vyberte záclonovú tyč širšiu ako vaše okno – získate tak dostatok priestoru na zavesenie záclon. Už máte záclonovú tyč? Stropné záclonové tyče sa montujú podľa návodu, ktorý je k nim priložený, takže si určite poradíte. Všetko, čo teraz potrebujete, sú nástroje.

Záclonové tyče v obývačke

Záclonové tyče v obývačke sú veľmi častým riešením. Obývacia izba býva najreprezentatívnejšou časťou bytu, a preto sa tam väčšinou vešajú elegantné garniže a závesy. Vsadiť môžete na záclonové tyče do obývačky, ktoré budú vychádzať z modernej konštrukcie alebo z klasickej – drevenej. Všetko závisí od vášho zmyslu pre estetiku a štýlu, v akom bola obývačka v čase odchodu zariadená. V našom obchode dostanete záclonové tyče, ktoré potrebujete, takže už nemusíte hľadať. Ku každej súprave dostanete aj návod na montáž a použitie. Akú záclonovú tyč v obývačke? Pýtate sa, ktorá záclonová tyč v obývačke bude fungovať najlepšie? Obývacia izba je zvyčajne najelegantnejšou a najreprezentatívnejšou časťou domu a bytu a záclonová tyč v obývačke je tiež najbežnejšia. Väčšinou zostáva vybrať typ záclonovej tyče a tých je pomerne veľa. Záclonová lišta v obývačke môže byť drevená, kovová alebo PVC lišta, s alebo bez maskovacieho rámu. Veľa záleží na celkovom poňatí obývačky, preto ak sa zameriate na moderné interiéry, oplatí sa uvažovať o závesovej tyči, ktorá je oveľa decentnejšia ako tradičné kovové či drevené.

Rímsy Wadowice

Neviete, kde zohnať dokonalé záclonové tyče? Wadowice sú mestom, kde nájdete rôzny nábytok a bytové zariadenie, ale ak si chcete kúpiť tie správne žalúzie, záclonové tyče alebo iné aranžérske produkty, navštívte stránku rolmajster.sk, ktorá sídli v Starom Sączi. Záclonové koľajnice Wadowice sú dobrým vyhľadávaním, pretože sa nachádzajú v tesnej blízkosti nášho centra. Vďaka tomu podporujete lokálne firmy a nechávate ich rozvíjať sa. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou širokou ponukou záclonových tyčí a žalúzií, ako aj príslušenstva.

Moderné garniže do obývačky

Moderné garniže do obývačky nemusia pôsobiť veľmi moderne. Zvyčajne majú takéto záclonové tyče jednoduché formy, niekedy s fantazijným zakončením, ale vo veľkej väčšine sú to kovové záclonové tyče. Moderné záclonové tyče do obývačky fungujú dobre, ak sa zameriate na glamour efekt, modernizmus alebo niečo úplne inovatívne. Samozrejme, môžete sa rozhodnúť pre stropné lišty, ktoré sú úplne odlišné od tradičných záclonových tyčí. V našej predajni nájdete všetko, čo potrebujete pre váš interiér, čo sa týka krytov na okná.

Záclonová tyč bez žiab

Viete, kedy najlepšie funguje záclonová tyč bez žiab? Stáva sa to, keď máme záves na špecifických kovových obrúčkach, všitých do materiálu alebo keď nám závesy visia na látkových ušiach. Potom sa obruče a uši navlečú na záclonovú tyč. Samozrejme, ak si kúpite záclonovú tyč bez klipov a neskôr sa ukáže, že sú potrebné, môžete si ich kúpiť úplne samostatne a mať istotu, že sa k záclonovej tyči budú perfektne hodiť. Záclonová tyč bez žabiek sa odporúča predovšetkým pre ťažšie záclony, ktoré žaby nemusia zdvihnúť.

Moderné garniže - galéria

Renovujete svoj dom alebo ho zariaďujete prvýkrát a máte záujem o moderné garniže? Galéria ukazuje, že momentálne je výber naozaj obrovský. Vybrať si môžete kovové garniže, garniže so žabkami alebo bez nich, drevené garniže a mnohé iné. Všetko samozrejme závisí od vkusu investora, ďalšieho vybavenia interiéru a iných aspektov. Ak vašim predstavám nevyhovuje ani kov, ani drevo, sú tu stropné závesové tyče z PVC so zabudovanými sponami – s mriežkou alebo bez nej.

Záclonové tyče

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka