Garniže drevené jednoduché

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:7,49€

28mm záclonová tyč "ECO"

7,49 €od 7,12 €

Drevené garniže jednoduché - cena

Ak vás zaujala jednoduchá drevená garniža, cena v našom obchode nie je vysoká. Prezrite si našu ponuku! Ponúkame široký výber jednoduchých drevených garniží za rozumné ceny. Každý, kto ocení nadčasovú klasiku, si určite vyberie jednoduché drevené garniže, ktoré ponúkame. Jednoduché drevené garniže je možné umiestniť predovšetkým do klasicky zariadených interiérov. 

Zdobia kuchyňu, kúpeľňu, spálňu alebo obývaciu izbu. Zaujímavo bude vyzerať 28 mm drevená garniža aj na miestach zariadených v rustikálnom alebo škandinávskom štýle. V každom variante bude predstavovať originálne pozadie pre nábytok a zároveň s interiérom vytvorí krásny celok.

Prírodné prvky v interiéroch sú hitom mnohých sezón. Jednoduché drevené stropné garniže sa tomuto trendu dokonale hodia. Drevo navyše izbu len zútulní. Estetika, elegancia a atraktívna cena môžu ísť ruka v ruke. Každý, kto do vyhľadávača zadá výraz „cena jednoduchej drevenej garniže“, predpokladáme, že by mal záujem o cenník garniží. Konečné náklady budú závisieť od modelu drevenej garniže, jej rozmerov (či už to bude 28 mm model alebo iný). Kontaktujte nás za účelom výberu garníže!

Jednoduchá drevená stropná garniža

Jednoduchá drevená stropná garniža o priemere 16 mm, 25 mm, 28 mm je nepochybne dobrá voľba. Ak chcete útulnú rodinnú atmosféru, jednoduchá drevená garniža je krásna dekorácia okna a zároveň nie je nijako rušivá. Postačí zvoliť správny záves alebo záclony. Pekne však budú vyzerať v akejkoľvek farbe. Drevo je taký univerzálny materiál, ktorý sa hodí k svetlým aj tmavým farbám. Ak neviete, ktoré 28 mm jednoduché drevené stropné garniže si zvoliť, kontaktujte nás.

Obchod s jednoduchými drevenými garnižami - široký výber

Radi vám poradíme pri výbere garniží do jedálne, kuchyne, obývacej izby, kúpeľne alebo inej miestnosti vo vašom dome. Jednoduché drevené garniže potešia svojou jednoduchosťou. Ďalšou výhodou 28 mm drevenej záclonovej lišty je vysoká kvalita spracovania, zmysel pre detail a prijateľná cena. Každá z 28 mm drevených garniží na záclony bola starostlivo zabalená, vďaka čomu si budete dlho užívať jej vzhľad.


Drevené garníže jednoduché

Naše moderné drevené garniže je možné objednať v najrôznejších rozmeroch. Ponúkame najvyhľadávanejšie dĺžky garníž. Drevené garniže jednoduché namontované na strop sú skvelou alternatívou k tradičným nástenným garnižiam, či už kovovým alebo dreveným. Garniže namontované na strop budú správnou voľbou, najmä tam, kde je malá vzdialenosť medzi oknom a stropom alebo je nemožné pohodlne namontovať garnižu na stenu.

V prípade dekorácie okien neobvyklých tvarov alebo polôh môžu byť dobrým riešením garniže vyrobené na mieru. Výberom tejto možnosti si môžete byť istí, že garniže budú ideálne zladené s daným interiérom. Zaujímavou inšpiráciou sú tiež elektrické garniže poháňané elektromotorom ovládané bezdrôtovým diaľkovým ovládaním, ktoré sa výborne hodia na veľké terasové okná, lofty, ako aj do konferenčných miestností.

Efektívne a funkčné drevené záclonové lišty dnes nájdete v našich obchodoch. Mnoho modelov je k dispozícii aj v internetových obchodoch. Toto je však zďaleka najvýhodnejšie miesto na ich nákup. Hotové garniže budú odoslané prostredníctvom kuriérskej spoločnosti.

Jednoduchá nástenná drevená garniža bude dobre vyzerať aj na miestach, kde sú vložené vysoké okná alebo kde tvoria takmer celú stenu, prípadne zaberajú väčšinu. V takejto situácii vám stropné záclonové tyče umožnia úplne zakryť okno záclonou alebo závesom. Efekt bude veľmi atraktívny.

Garniža umožňuje posúvať žabky alebo háčiky aj pod konzolu, vďaka čomu ich môžeme presúvať po celej jej dĺžke. Pri dĺžkach presahujúcimi 200 cm - garniža bude pozostávať z dvoch alebo viacerých profilov, spojených špeciálnym kovovým konektorom, pripevneným pomocou závitových kolíkov. Spojovacie prvky umožňujú bezproblémové posúvanie záclony alebo závesu cez spoj. Konektor nie je zvonka viditeľný.

Drevené garniže by mali mať odtieň podobný podlahe, dverám a ďalšiemu drevenému vybaveniu. V súčasnej dobe si môžete ľahko zvoliť záclonové tyče prakticky v akomkoľvek odtieni dreva, od najsvetlejšieho po najtmavší, takže zvoliť správny odtieň by nemal byť problém.


Samostatná drevená garniža


V našej ponuke sú jednoduché garniže dostupné v rôznych variantoch, takže si každý môže zvoliť dokonalý model garniže bez toho, aby musel robiť kompromis. Jednoduchá drevená garniža určite skrášli vašu obývaciu izbu alebo inú izbu. Ak máte záujem o dvojitú garnižu, nájdete ju taktiež v našom internetovom obchode so záclonovými tyčami a garnižami. V ponuke máme jednoduchú garnižu s priemerom 25 mm, 16 mm, 28 mm. Každý si môže kúpiť jednoduchú garnižu, ktorá mu vyhovuje. V každom prípade by garniže mali zodpovedať štýlu interiéru.
  Drevo je nadčasový materiál, ktorý nikdy nevyjde z módy. Vnáša do miestností útulnú auru. Preto sú naše stropné jednoduché drevené garniže vhodné do každého interiéru. V našej predajni máme aj kovové garniže. Jednoduché záclonové garniže vyrobené z dreva sú ideálnou voľbou, pokiaľ ide o klasické, moderné, škandinávske, rustikálne interiéry a oveľa viac. V prípade potreby vám radi poradíme vo fáze výberu jednoduchej garniže.

Drevené garniže 28 mm sú vynikajúcou voľbou, ak chcete dekorovať okná so záclonami. Drevo vždy vyzerá štýlovo a nadčasovo. V našom internetovom obchode ponúkame rôzne typy jednoduchých garniží. Máte na výber jednoduchú garnižu v nasledujúcich farbách: dub, jelša, svetlý dub, borovica. Oplatí sa pripomenúť, že ekologický štýl je na vrchole. Preto bude drevená garniža vždy skvelou dekoráciou do každého interiéru. Tieto typy garniží sa najviac hodia do obývacej izby, spálne, ako aj kuchyne alebo v jedálne. 

Niet pochýb o tom, že 28 mm drevené garniže budú nadčasové, štýlové a praktické. Pohodlné používanie poskytnú garniže so žabkami. Pevné žaby správne držia látku a vyzerajú esteticky. Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s celou ponukou rôznych garniží. Nepochybne si každý vyberie riešenie šité na mieru jeho očakávaniam. Ponúkame garniže o priemere 25 mm a 28 mm. V prípade potreby nás kontaktujte - rozptýlime akékoľvek pochybnosti, odpovieme na ďalšie otázky a navrhneme, ktorú drevenú garnižu zvoliť. Určite nájdete výrobky určené vašim potrebám a predstavám. Ak vás zaujala garniža, ktorá momentálne nie je v ponuke, kontaktujte nás tiež. Jednoduchá garniža v našom obchode je zárukou kvality. Chcete si kúpiť kvalitnú jednoduchú drevenú garnižu? Cena je atraktívna - odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s ponukou.

Drevená garniža jednoduchá - cena

Jednoradové drevené stropné garniže majú jednoduchú konštrukciu, ale sú efektívne a praktické. Umožňujú zavesiť krásne záclony alebo závesy, aby bola vytvorená príjemná, útulná atmosféra. Zaberajú málo miesta, takže ich môžete umiestniť aj do menších interiérov. Chcete si objednať jednoduché drevené garníže? Cena tohto riešenia nie je vysoká. Skontrolujte a vyberte si jednoduchú garnižu pre seba!

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka