Zatemňovacie rolety mini s lankom

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:6,99€

Mini roleta s lankom

6,99 €od 6,29 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:13,90€

Mini roleta s lankom skladaná

13,90 €od 12,51 €

ZATEMŇOVACIE ROLETY MINI - VYBERTE SI IDEÁLNE OKENNÉ ROLETY


Zatemňovacie mini rolety na mieru sú nepochybne funkčným aj vysoko estetickým riešením. Štýlová zatemňujúca mini roleta bude ideálna pre tie miestnosti, ktoré sú vystavené nadmernému slnečnému žiareniu. Vďaka tomu, že zatemňovacie rolety majú špeciálny poťah, neprepúšťajú svetlo do interiéru. Preto zatemňovacie rolety poskytujú domácnostiam veľké pohodlie a samozrejme ochranu. Mini zatemňovacie rolety sa odporúčajú pre interiéry umiestnené na juhozápadnej strane. Krásne sa budú vynímať v každej spálni zaručujúcej dobrý spánok, ako aj v detských izbách, keď si najmenší cez deň zdriemnu. Praktické aspekty zatemňovacích roliet potešia každého.ZATEMŇOVACIE MINI ROLETY - AKO SI VYBRAŤ IDEÁLNE VNÚTORNÉ ROLETY?

Okrem toho, že zatemňovacie rolety sú vysoko funkčné, ďalšou výhodou je ich ľahká montáž. Na montáž zatemňovacej mini rolety nie sú potrebné žiadne ďalšie nástroje. Montáž rolety je neinvazívna a trvá len pár minút. Je potrebné si zvoliť len správnu farbu zatemňovacích roliet a vychutnať si veľký komfort používania!

MINI ROLETY NA MIERU VAŠIM OČAKAVÁNIAM - MINI ROLETY V MNOHÝCH VARIANTÁCH

Zatemňujúca mini roleta je skvelou alternatívou k tradičným roletám. Naša ponuka obsahuje rôzne mini rolety, takže si každý môže vybrať variant, ktorý mu vyhovuje. Poskytujeme širokú škálu farieb, aby sme roletu prispôsobili vášmu dizajnu interiéru. Súčasťou nášho sortimentu sú aj rolety deň-noc, ktoré sú čoraz populárnejšie. Mini roleta umožňuje takmer ľubovoľné nastavenie množstva svetla v danej miestnosti a vytvorenie správnych podmienok pre odpočinok, relaxáciu, štúdium alebo prácu. Mini roleta deň-noc je veľmi estetická a funkčná zároveň.

ZATEMŇOVACIA MINI ROLETAOdporúčame vám, aby ste si prečítali naše bližšie informácie ako montážny návod, tipy na výber roliet a oveľa viac. Rolety sa montujú priamo na rám okna. To je dôležité najmä pre ľudí, ktorí si napríklad prenajímajú byt a nechcú zasahovať do rámu okna. Ak často meníte dekoráciu svojho bytu, je to tiež výborná voľba pre vás. V prípade potreby môžete ľahko vymeniť rolety za iné, čím osviežite vzhľad obývacej izby, spálne, jedálne, kuchyne.

Mini rolety pre náročných zákazníkov - okenné clony s lankom

Mini rolety tohto typu sú čoraz populárnejšie. Pri ich montáži nemusíte do rámu okna vŕtať žiadne otvory. Pripevňujeme ich priamo k rámu okna. Tieto typy clôn sú vybavené systémom vodiacich laniek. Tento systém má veľa výhod. V prvom rade správne drží materiál popri skle, aj keď sú otvorené okná. Týmto spôsobom zabráni odvievaniu látky. Dôležité je, že v našom internetovom obchode s roletami nájdete rôzne ponuky v mnohých farbách. Rolety prispôsobíme vnútornému dizajnu. Materiál, z ktorého je mini roleta vyrobená, môže byť hladký, pogumovaný, čo 100% zatieni vybranú miestnosť. Okenné clony sú populárnym a jednoduchým spôsobom, ako chrániť miestnosti pred nadmerným prehrievaním. Mini roleta poskytuje aj súkromie. Naša ponuka obsahuje rolety na mieru. Odporúčame vám kúpiť a vybrať si mini roletu šitú na mieru vašim potrebám!

MINI ROLETA PROTI NADMERNÉMU PREHRIEVANIU INTERIÉRU

Zatemňujúca mini roleta je ideálnym riešením do interiérov s oknami otočenými na slnečnú stranu. Ak máte miestnosť otočenú na juh alebo na východ, nie je ľahké vyhnúť sa nadmernému prehrievaniu interiéru. Nie je to pohodlné, najmä keď teploty stúpajú a slnko svieti čoraz viac. Riešením tohto problému je prirodzene vhodná zatemňujúca mini roleta. Jej základnou úlohou je obmedziť prísun svetla, aby sa zabránilo nadmernému slnečnému žiareniu dostať do bytu.

Vo všeobecnosti platí, že každá mini roleta dostupná na trhu, bez ohľadu na materiál, do istej miery znižuje prienik slnečného žiarenia do miestnosti. Nie je to však celkom tak. Aby ste zabránili prehriatiu, je vhodné použiť vhodnú okennú clonu. Tradičná mini roleta bude dobre zohrávať svoju úlohu v interiéroch, kde svetlo nie je také silné. Tam zabezpečí optimálne tienenie pre dané podmienky. Presvetlený interiér, ktorý je viac vystavený slnku, si však vyžaduje rôzne riešenia.

100% zatemňujúca mini roleta na prvý pohľad vyzerá ako obyčajná roleta. Hlavným rozdielom je materiál, z ktorého je vyrobená. Ide o trojvrstvový materiál, teda technológia odrážajúca svetlo. Je to spôsobené tým, že má obmedziť žiarenie, ktoré sa dostane dovnútra sklom. Tento materiál je dodatočne pogumovaný. Takáto mini roleta nielen zastaví slnečné žiarenie, ale aj úplne zatemní interiér - viac ako klasické rolety.

Iným spôsobom obmedzenia vnútorného prehriatia miestnosti je použitie hliníkovej vrstvy na spodnej časti tkaniny. Tento typ povrchovej úpravy tiež zabraňuje prenikaniu slnečných lúčov dovnútra, ale iným spôsobom. Tie sa rozptylujú. Tento typ vrstvy nájdete v roletách rozptyľujúcich svetlo. Oba modely sú ideálne pre miesta, kde slnečné žiarenie prehrieva interiéry a v lete tým znepríjemňuje pobyt.

Pri kúpe roliet, ktoré tienia alebo rozptylujú svetlo, by ste mali venovať pozornosť aj ich dizajnu. Moderné modely, ktoré ponúkame v našom obchode, sú atraktívne a estetické výrobky. Máme bohatú paletu farieb a vzorov, ktorá vám umožňuje vybrať si model do interiéru a zladiť rolety s jeho dekorom. Snažíme sa tiež zabezpečiť, aby sa výrobky v našej ponuke vyznačovali vysokou kvalitou a dlhou životnosťou. Zistite, ktorá mini roleta bude pre vás tá pravá.


ZATEMŇOVACIE MINI ROLETY NA MIERU

Mini roleta je charakteristická tým, že jej rozmery ju umožňujú namontovať aj na menšie okná. Neštandardné rozmery nie sú v tomto prípade prekážkou. Tieto typy zatemňovacích roliet by sa mali čo najviac prispôsobiť na okno tak, aby cez medzery neprenikalo slnečné svetlo. V opačnom prípade nebude zatemňujúca mini roleta plniť svoju úlohu rozptyľovania alebo odrážania slnečného žiarenia. Preto je nákup roliet na mieru tým najlepším riešením. Vďaka tomu bude výrobok perfektne priliehať ku sklu - tak, ako každá mini roleta. Naše výrobky sú starostlivo vyrábané so zmyslom pre detail a preto sú všetky zatemňovacie rolety prispôsobené zákazníkovi. Môžete si zvoliť farbu a materiál, aby sa mini roleta čo najlepšie prispôsobila vášmu do interiéru.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka