Rolety voľne visiace

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:5,99€

Mini roleta s lankom

5,99 €od 5,39 €

Nástenná roleta

od 12,79 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:6,99€

Mini roleta s lankom skladaná

6,99 €od 6,29 €

Nástenná roleta ULTRA 38 mm

od 76,70 €

Voľne visiace rolety - zaujímavý prvok dizajnu interiéru
Voľne visiace rolety sú vynikajúcou alternatívou nielen pre iné dekorácie okien, ako sú žalúzie alebo závesy. Môžu tiež slúžiť ako náhrada za iné typy roliet napr. rímske alebo drevené roliet. Vyznačujú sa mnohými funkciami a zaujímavým premysleným dizajnom. Samy o sebe sú mimoriadnym prvkom dekorácie nielen okna, ale aj celého interiéru. Materiál sa skrúti do zvitku, je viditeľný, nie skrytý v kazete, takže sa veľmi ľahko používa. Montáž voľne visiacich roliet je navyše veľmi jednoduchý a možno ju vykonávať rôznymi spôsobmi - ako k stropu, k múru a mimo okenný výklenok, tak aj na okenné krídlo.Kam sa hodia voľne visacie rolety? Spôsoby, ako zariadiť priestor s roletami

Voľne visiace rolety sa najčastejšie používajú na zakrytie veľkých plôch zo skla, na ktorých môžu byť efektívne prezentované  v celej svojej kráse. A čo viac, voľne visiace rolety majú ďalšiu funkciu - dokonale nahradia profesionálny projektor na zobrazovanie filmov alebo sa používajú na zakrytie konkrétneho priestoru, to znamená na zakrytie svetla výklenku. Voľne visiace rolety je možné umiestniť aj vonku ako terasové alebo balkónové rolety. Môžete sa tiež vždy rozhodnúť pre voľne visiace rolety, ktoré možno dokonale prispôsobiť danému priestoru.

Funkčné voľne visiace rolety iba na rolmajster.sk

Vďaka našej širokej ponuke voľne visiacich roliet si môžete vybrať ten správny produkt pre vaše okno. Vďaka zaujímavému dizajnu a multifunkčnosti budú visiace žalúzie vo vašej domácnosti hitom. Každá z našich volne visiacich roliet vás určite zaujme - vzhľadom, trvanlivosťou a cenou, pretože výrobky v tejto kategórii sú skutočne za atraktívnu cenu. Naše voľne visiace rolety budú zárukou vynikajúcej kvality - použitých materiálov a tiež aj spracovania. Zaisťujeme, že naše voľne visiace rolety sa veľmi ľahko inštalujú, pretože súprava so záclonovými tyčami obsahuje sadu prvkov na ich pripevnenie na stenu alebo strop spolu s pokynmi. Spoznajte našu komplexnú ponuku!

Stavte na osvedčeného výrobcu voľne visiacich roliet so žilkou

V našom obchode si môžete nechať vyrobiť aj voľne závesné rolety. Získate tak istotu, že každý z objednaných produktov dokonale ladí s vašim interiérom. Okrem toho v našej ponuke nájdete aj visiace textilné rolety typu deň-noc a mini visiace rolety. Prvá z nich pozostáva z dvoch vrstiev látky v horizontálnych pruhoch s rôznou priepustnosťou svetla. Vďaka nim môžete ovládať svetlo rôznymi spôsobmi. Na druhej strane sú mini rolety namontované v okne s magnetmi umiestnenými dole. Ideálne pre menšie, poddimenzované okná. Každá súprava sa dodáva so dodatočnými komponentmi spolu s pokynmi na čo najľahšiu montáž. Máte otázky k našim výrobkom - voľne závesným roletám? Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom. Pozývame vás na nákup!Druhy voľne visiacich roliet - rolety deň noc

V našej ponuke nájdete jedinečné a praktické rolety. Pozostávajú z dvoch vrstiev látky v horizontálnych pruhoch s rôznou priepustnosťou svetla. Vďaka nim môžete svetelne usporiadať priestor rôznymi spôsobmi. Pohyb pruhov umožňuje slobodne zvisle upravovať jas miestnosti - svetlo sa môže jemne filtrovať skrz priesvity v tkanine alebo môže skrz neho kaskádovito prenikať do miestnosti. Ak sa rozhodnete, že chcete vytvoriť očarujúcu náladu chladného súmraku, jednoducho nastavte pruhy tak, aby bolo zatemnenie veľmi veľké.

Typy voľne visiacich roliet - mini rolety

Mini roleta je malá, elegantná a elegantná roleta, ktorá je vhodná pre menšie okná. K dispozícii variant so žilkou alebo bez. Držia sa v okne s magnetmi pripevnenými na spodnej strane. V systéme roliet sú tiež praktické nastaviteľné háčiky s lepiacou páskou, vďaka ktorej je možné pevne pripevniť k rámu a prispôsobiť ich šírke.

Typy voľne visiacich roliet - rolety na mieru

Voľne zavesené žalúzie vyrobené na mieru vám dávajú široké možnosti modelovania miestnosti svetlom. Pustite do interiéru toľko svetla, koľko len chcete a vybrali jste správny materiál so špecifickou hustotou a farbou. V našej palete farieb je výber veľmi veľký. Roleta vyrobená na objednávku od výrobcu vám umožní vytvoriť si vlastnú kompozíciu. Naša ponuka by mala uspokojiť každý vkus, pretože je skutočne rozmanitá. Ak však nenájdete produkty, ktoré vás zaujímajú v našom katalógu, urobíme rolety na objednávku. Kontaktujte nás!

LACNÉ ROLETY VOĽNE VISIACE

Chcete si kúpiť decentné a estetické voľne visiace rolety? Cenník, ktorý ponúkame, vás určite pozitívne prekvapí. Záleží nám nielen na vysokej kvalite našich výrobkov, ale aj na tom, aby ich cena bola čo najatraktívnejšia. Výsledkom je, že voľne visiace látkové rolety, ktoré ponúkame, sú skutočne pre každý rozpočet.

VOĽNE VISIACE ROLETY NA OBJEDNÁVKU

Pokiaľ ide o voľne visiace rolety, cena bude závisieť od mnohých faktorov. Chcete si zvoliť rolety deň-noc alebo zatemňovacie, prípadne klasické rolety? V každom prípade si vyberiete nielen materiál, ale aj rozmery, aby roleta dokonale zapadala do výklenku okna. Presvedčte sa, čo vám môžeme ponúknuť v kategórii voľne visiacich roliet! Cenník vám radi poskytneme.

Voľne visiace predokenné žalúzie

Voľne visiace predokenné žalúzie sú dokonalým riešením do každého interiéru - od domu až po kanceláriu. V našom obchode sú dostupné v širokej škále farieb, od chladných neutrálnych až po výrazné, optimistické farby. Zatemňovacie tkaniny odrážajú svetlo, takže sú ideálne do miestností, kde je problémom silné slnečné svetlo, alebo do priestorov, ktoré musia byť tmavé, aj keď je vonku jasno. Opak je pravdou pri ľahkých látkach, ktoré pohlcujú svetlo, no ochladzujú interiér. Voľne visiace okenné rolety si môžete kúpiť v rôznych konfiguráciách.

Voľne visiace látkové rolety

Voľne visiace látkové rolety môžu byť praktickou alternatívou k závesom alebo balkónovým roletám vo vašej domácnosti. Podobne ako závesy, aj voľne visiace látkové rolety umožňujú zachytenie svetla v miestnosti filtrovaním svetla, ktoré ho dostatočne zníži na kontrolu nežiaduceho tepla a škodlivého UV žiarenia. Ak sa teda zameriate na funkčnosť, tak takéto voľne visiace látkové rolety sú hitom! Látkovú roletu je možné v prípade potreby vybrať a vyčistiť, ale nevyžaduje pranie v práčke. Pri plánovaní kúpy žalúzií do domu či bytu sa oplatí zistiť aj to, aké žalúzie zvoliť na balkónové okno.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka