Hliníkové žalúzie

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:56,70€

Hliníkové žalúzie 50 mm

56,70 €od 51,03 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:9,99€

Hliníkové žalúzie 25 mm

9,99 €od 8,99 €

Vzorkovník hliníkových žalúzií

od 0,01 €

Kefka na čistenie žalúzií

od 4,20 €

HLINÍKOVÉ ŽALÚZIE


Vhodná ochrana okna by sa mala nachádzať v každom dome. Pomáha chrániť interiér pred slnečnými lúčmi, čo je užitočné najmä v horúcich letných mesiacoch. Poskytujú tiež primeranú úroveň zatemnenia - umožňujú vám tak vytvárať príjemné podmienky v interiéri ako cez deň, tak aj v noci. V súčasnosti sú najobľúbenejšou voľbou rolety a podobné typy okenných krytov, ale vysoko funkčné a rovnako efektívne sú aj hliníkové žalúzie, ktoré sa hodia k mnohým oknám. K dispozícii sú hliníkové žalúzie so šírkou lamiel 16mm, 25mm, 50mm. Môžu byť namontované na okenný rám alebo na stenu, prípadne na strop v závislosti od typu inštalácie, ktorý umožňuje veľkosť interiéru a zvolený model žalúzií.
MODERNÉ HLINÍKOVÉ ŽALÚZIE

Žalúzie sa zdajú byť nadčasovejšie zo všetkých okenných clôn. Aj keď si ich mnoho ľudí spája s dávnou dobou a dekoráciami z čias Československa, v skutočnosti sú vysoko estetické a dokonale chránia pred slnečnými lúčmi v najteplejších dňoch. Moderné žalúzie sú vysoko kvalitné - sú vyrobené z najlepších materiálov a preto môžu dlho plniť svoju úlohu. Neexistujú teda obavy z deformácie lamiel alebo pádu krytu, čo sa pri starých modeloch mohlo stať. Lamely žalúzií sa navyše otvárajú šikmo, teda ich môžete úplne zavrieť alebo len mierne pootvoriť. Takže toľko svetla, koľko chcete - máte nad ním úplnú kontrolu. Žalúzie sa perfektne hodia do každého interiéru vďaka širokému výberu farieb a vzorov. Hliníkové žalúzie sú tiež k dispozícii v širokej škále farieb a ladia s mnohými interiérmi. Pri nákupe máte možnosť zvoliť si farbu lamiel tak, aby dokonale ladila s okenným rámom.

VÝBER HLINÍKOVÝCH ŽALÚZIÍ - ŽALÚZIE NA MIERU

Pri rozhodovaní o kúpe hliníkových žalúzií by ste si mali zvoliť, či pôjde o 50 mm alebo 25 mm model. Naša ponuka obsahuje rolety 50 mm. Takáto roleta sa ľahko inštaluje a hodí sa do každej miestnosti. Pri objednávke uveďte prosím rozmery okna - šírku a výšku.

OBJEDNÁVKA ŽALÚZIE - DOLADENIE OBJEDNÁVKY

Mali by ste zvoliť typ a systém spájania - či budú lamely spojené šnúrkou alebo maskovacou stuhou (páskou). Je tiež dôležité zvoliť si, na ktorej strane bude ovládanie žalúzií- na ľavú alebo pravú stranu.

Môžete si tiež zvoliť farbu žalúzií a kryt tak, aby produkt ladil s interiérom bytu. Aby ste získali perfektne zladený model, musíte iba správne zmerať okno. Vnútorné žalúzie budú dokonalou dekoráciou a praktickým doplnkom v mnohých miestnostiach.

Montáž hliníkových žalúzií závisí od rozmerov samotných žalúzií a rozmerov miestnosti, v ktorej majú byť umiestnené. Je možné namontovať neinvazívne alebo invazívne žalúzie - k produktom v našej predajni pridávame jasné pokyny. Toto uľahčuje montáž žalúzií.

Ak potrebujete ďalšie informácie alebo hľadáte pomoc s výberom, pokojne nám napíšte - radi vám poskytneme tipy.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka