Textílie

Závesy pripravené na páske

od 9,00 €

Závesy pripravené na okách

od 13,00 €

Obliečky na vankúše

od 4,70 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:3,00€

Spony Cafe

3,00 €od 2,10 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:2,30€

Úchyt hákový

2,30 €od 1,61 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:1,90€

Ozdobná spona

1,90 €od 1,33 €

Posteľné prikrývky

od 36,40 €

Závesyna okách polostmavenie

od 8,95 €

Závesy na páske polostmavenie

od 8,70 €

Závesy na okách velúrové

od 12,00 €

Závesy na páske velúrové

od 11,50 €

Rozeta

od 3,20 €

Úchyt hákový mini

od 1,30 €

Bytový textil

Textilné výrobky majú praktický charakter, ale často spájajú aj dekoratívne vlastnosti. Práve vďaka nim majú izby špecifickú atmosféru: formálnu alebo útulnú. Niekedy jeden jednoduchý prvok zmení dekoráciu a ľudia sa na takomto mieste cítia lepšie.

Výberom konkrétneho materiálu a výberom doplnkov si môžete zariadiť krásny interiér. Zlaďte textílie s tým, čo už v interiéri máte, alebo si všetko naplánujte od začiatku a zlaďte všetky prvky, ako sú sviečky, riad, nábytok v jedálni alebo obývačke. Dizajn založený na podobnosti alebo kontraste.

Priestranná kategória bytového textilu zahŕňa veľmi odlišné produkty. Patria sem prehozy, prikrývky, závesy či závesy, koberce, vankúše a obliečky na vankúše, ale aj obliečky, posteľná bielizeň, obrusy a uteráky. Sú dekoráciami, skrášľujú interiéry, chránia nábytok a podlahy.

Bytový textil záclony

V našej predajni ponúkame veľký výber záclon. Hoci sa zdá, že ide o čoraz menej obľúbený prvok interiérového dizajnu, z našich pozorovaní vyplýva, že záclony sú stále obľúbené. Umožňujú vám dosiahnuť jedinečný efekt. Nevylučujú použitie žalúzií alebo roliet, môžu ich doplniť.

Krásne vzory a dômyselné aranžmány z nej robia originálnu dekoráciu a praktický kryt na okno. Zároveň umožňuje prístup denného svetla, no chráni pred pohľadmi zvonku či prílišným žiarením. Vybrať si môžete z hotových závesov na páske, s priechodkami, ale aj závesov a žakárových panelov.

Bytový textil závesy

Bytový textil má dekoratívne aj praktické využitie. Toto pravidlo platí najmä pre záclony. Závesy efektívne zatemňujú miestnosť, v domácich interiéroch umožňujú zachovať súkromie vo večerných hodinách, chránia pred teplom.

Závesy nájdete v rôznych vzoroch a farbách ako na páske, tak aj s očkami. Možno ich kombinovať s elegantnými závesmi alebo praktickými, ľahko ovládateľnými roletami či žalúziami rôznych typov. Vyberte si a používajte presne také riešenia, ktoré zodpovedajú miestnostiam vo vašej domácnosti. Vytvorte si s nami svoj jedinečný štýl.

Pri nákupe u nás si vyberáte funkčnosť, kvalitu a životnosť. Spodok každého závesu je zakončený 5-centimetrovým lemom zaisťujúcim efektné usporiadanie látky.

Obliečky na vankúše

Veľmi jednoduchým spôsobom, ako pridať malé, dekoratívne prvky, sú dekoratívne vankúše. Skvele poslúžia v obývačke, spálni, detskej izbe. Môžu byť v rovnakom štýle ako prikrývka na posteľ alebo môžu byť farebným kontrastom, byť charakteristickým bodom v interiéri, priťahovať pozornosť.

Naše obliečky na vankúše sú starostlivo ušité a zapínané krytým zipsom. Dostupné v jednofarebných verziách alebo s potlačami v krásnych vzoroch. Vďaka nim dosiahnete zamýšľaný efekt - zariadite si interiér vo svojom štýle a hladký matný materiál mu dodá útulný domácky ráz.

Internetový obchod s bytovým textilom

Chcete si doma vytvoriť útulné miesta na oddych? Zariaďte si každú izbu presne v štýle, ktorý vyhovuje jej účelu. Pozrite si našu ponuku a vyberte si z množstva kvalitných produktov.

Vyberte si z rôznych druhov zapínania, mnohých farieb látok a praktických univerzálnych riešení. Postaráme sa o detaily a dáme vám len dokonale hotové a na použitie pripravené textílie. S nami ozdobíte svoj domov a dodáte elegantný charakter priestoru v spoločnosti.

Efektívna dodávka a produkty pripravené podľa vašej individuálnej objednávky - záleží nám na širokom výbere a vysokej spokojnosti zákazníkov.

Výrobca bytového textilu

Niektorí ľudia oceňujú prírodné materiály, iní chcú predovšetkým, aby látky boli odolné voči nečistotám, ľahko sa čistia a vyzerali skvele. Na karte každého produktu nájdete podrobné informácie o dostupných farbách, rozmeroch, typoch látok a spôsoboch údržby.

Vďaka nákupom u výrobcu môžete konkrétne produkty dokonale zladiť s vašimi potrebami a ich zamýšľaným použitím. Naše textílie sa vyznačujú moderným dizajnom, vysokou kvalitou spracovania, ako aj veľkým výberom vzorov a farieb.

Niektoré položky v tejto kategórii môžu byť veľkolepým darčekom na rôzne príležitosti.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka