Príslušenstvo pre mini rolety s lankom

Mechanizmus pre mini rolety s lankom

od 2,00 €

Mechanizmus pre mini rolety s lankom Deň - Noc

od 2,50 €

Predĺžené háčiky pre roletový mechanizmus mini s lankom

od 0,50 €

Predĺžené háčiky pre roletový mechanizmus mini s lankom Deň - Noc

od 0,50 €

Montážna platnička pre neotvárateľné okná. Mini roleta s lankom

od 0,90 €

Montážna platnička pre neotvárateľné okná. Mini roleta s lankom Deň - Noc

od 1,00 €

Odmasťovacia utierka

od 0,40 €

Mini rolety s lankom sú jedným z netrpezlivo nakupovaných a vyberaných modernými investormi.
Takéto kryty okien sú vynikajúce pre pohodlné každodenné použitie a poskytujú účinnú ochranu pred nadmerným denným alebo slnečným svetlom. Určite to bude tiež skvelý nápad poskytnúť ochranu pred zvedavými očami ľudí, ktorí by sa pozreli do obytných alebo obchodných priestorov. Samotné mini rolety sú však výrobkami, ktoré sa v žiadnom prípade nezaobídu bez podpory profesionálnych doplnkov a príslušenstva. Čo môžeme nájsť v ponuke dobrého výrobcu roliet? Najpopulárnejšie a najpredávanejšie sú uvedené nižšie.

Dôležitá úloha mechanizmu

Profesionálny mechanizmus vo vnútorných žalúziách je mimoriadne dôležitý na zabezpečenie rýchleho a pohodlného použitia - akéhokoľvek spúšťanie alebo zdvíhania. Takéto mechanizmy pre mini rolety s žilkou, tiež v možnosti deň-noc, možno nájsť v mnohých online obchodoch od dobrého výrobcu. V ponuke spoločnosti Rolmajster sú tieto mechanizmy široko dostupné za veľmi atraktívne ceny. Súkromní aj inštitucionálni investori môžu úspešne nakupovať a objednávať online. Samotný mechanizmus nie je jediným cenným doplnkom pre mini rolety so žilkou. V praxi sú rovnako nenahraditeľné aj predĺžené háčiky používané pre tento mechanizmus. Vďaka nim je možné rýchlo a prakticky nainštalovať mini roletu na žilku pre okná s ventilátormi, a tým sa určite zvyšuje pohodlie každodenného používania žalúzií. Tieto perfektné doplnky proste musíte používať

Príslušenstvo pre neotvorené okná

Mali by byť všetky okná otvárateľné? Ako sa ukazuje v praxi - nie nevyhnutne. A presne s ohľadom na nich, dobrý výrobca roliet a príslušenstva vytvoril montážne dosky určené pre neotváracie okná. Umožňujú voľné spúšťanie a zdvíhanie vnútorných žalúzií bez straty ich funkčnosti a praktickosti. Tieto obklady sú k dispozícii pre okná s mini roletami namontovanými na žilku, ako aj pre rolety v možnosti deň - noc. Jednoducho stojí za to použiť široký výber profesionálneho príslušenstva.

Príslušenstvo v hodnote zlata

Všetky dostupné doplnky pre rolety sú spojené atraktívnou cenou, veľkým výberom a možnosťou objednať si ľubovoľný počet doplnkov od súkromných aj inštitucionálnych investorov. Rôznorodý a bohatý sortiment spoločnosti Rolmajster bol vytvorený s cieľom uspokojiť všetkých zákazníkov a splniť ich najnáročnejšie očakávania. Stojí za to využiť ponuku Rolmajster. Pri výbere produktov z ponuky spoločnosti si vyberiete tú najvyššiu kvalitu a dokonale prevedenie v oboru!

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka