Háčiky/ updos/ rozety

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:3,00€

Spony Cafe

3,00 €od 2,10 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:2,30€

Úchyt hákový

2,30 €od 1,61 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:1,90€

Ozdobná spona

1,90 €od 1,33 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:3,20€

Rozety

3,20 €od 2,24 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:1,30€

Úchyty hákový mini

1,30 €od 0,91 €

Ak hľadáte kvalitné, no cenovo dostupné háčiky na záclonové tyče, už nehľadajte! Naše výrobky sú výhodná kúpa, ponúkame širokú škálu týchto doplnkov. Dobrý háčik zabezpečí, že závesy nespadnú a zostanú na svojom mieste, účinne ich stabilizuje.

A ak sa pýtate, kde zohnať perfektné okenné krytiny pre váš domov, Rolmajster ponúka aj veľmi kvalitné kryty. Ponúkame široký výber okenných závesov v rôznych farbách, štýloch a dĺžkach. Prezrite si našu rozsiahlu zbierku chráničov a nájdite to, čo hľadáte ešte dnes!

Háčiky na závesovú tyč

Záclonová tyč je dôležitým prvkom vybavenia, bez ktorého by zavesenie závesu nebolo možné. Zvyčajne ide o kovovú alebo drevenú tyč, ktorá podopiera rôzne typy záclon. Aby však bola stabilizácia na najvyššej úrovni, sú potrebné háčiky na záclonovú tyč.

Sme internetový obchod, ktorý ponúka cenovo dostupné háčiky na záclonové tyče a odosielame čo najskôr. Teraz môžete vidieť náš sortiment háčikov, od jednoduchých dizajnov až po sofistikované. Naše objednávky sú spracované rýchlo, takže svoje produkty budete môcť dostať rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

Háčiky na záclony

Ponúkame dekoratívne, funkčné a odolné háčiky na záclonové tyče, takže nájdete ten pravý pre váš domov. Na výber máme z mnohých štýlov a radi odpovieme na vaše otázky. Rolmajster je váš komplexný obchod s háčikmi na záclonové tyče. Dodávame širokú škálu produktov, ktoré budú u vás už za pár dní. Nakúpte teraz a vybraný produkt vám doručíme priamo k dverám.

V našej predajni nájdete aj množstvo rôznych typov záclonových tyčí, ktoré sa dajú využiť mnohými spôsobmi. Neexistuje jeden typ, ktorý je najlepší pre každého, ale existujú niektoré, ktoré fungujú lepšie ako iné v závislosti od vašich potrieb – máme rovné záclonové tyče, ozdobné záclonové tyče a ďalšie!

Niekto uprednostňuje záclonovú tyč s ozdobnou koncovkou na konci, iný uprednostňuje niečo jednoduchšie a minimalistické. Niektorí ľudia môžu chcieť záclonovú tyč, ktorá má tyč v spodnej aj hornej časti, aby mohli látku zavesiť z oboch strán, aby získali elegantný vzhľad.

Ponúkame rôzne háčiky na garniže, závesy a garniže za veľmi dobrú cenu. Sme tiež k dispozícii prakticky non-stop, aby sme odpovedali na akékoľvek otázky, ktoré môžete mať o našich produktoch. Pozývame vás!

Háčiky Envy

Naše háčiky, vrátane háčikov závistlivých, sú vyrobené z pevného odolného materiálu, ktorý zaistí skvelú stabilizáciu. Sú tiež lacné! Už nikdy nebudete musieť kupovať drahé doplnky k garnižám - postarajte sa o pohodlné posuvné závesy a odolnosť.

Máme všetky štýly a vzory, ktoré potrebujete na to, aby boli vaše okná a domov krásny. Či už hľadáte klasickú záclonovú tyč, ozdobnú tyč alebo sadu háčikov, máme niečo pre vás. S toľkými rôznymi materiálmi a štýlmi vám sľubujeme, že sa nájde niečo pre každý rozpočet.Trendy závesy

Dodávame závesy do všetkých miestností a okien v akomkoľvek štýle. S toľkými možnosťami v našom obchode sme si istí, že nájdete perfektné závesy pre vaše okno – od priesvitných záclon až po trendové žalúzie. Garantujeme širokú škálu farieb a veľký výber rozmerov, aby dokonale ladili s vašimi oknami.

Ak chcete zmeniť vzhľad svojich okien, sme ideálne miesto na nakupovanie. Ponúkame široký sortiment záclon, ktoré sa budú hodiť do každého domova, klasického aj moderného. A nielen to, máme tiež obrovský výber roliet a žalúzií, keď chcete mať pod kontrolou množstvo svetla vo vašej domácnosti.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka